برگزیده های پرشین تولز

مهریه یا دیه؟؟؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
بله 100% زن هم نیاز به پشتوانه داره
ولی من فکر میکنم بجای بحث سر مهریه بهتر باشه طبق چند تا پست بالاترتون بیان و قانون بزارن موقع طلاق تمامی اموال نصف بشه بدون در نظر گرفتن اینکه زن 1 ریال کمک کرده یا نه
نصف زندگی زنه و نصف زندگی مرد پس سهم هردو از اموال هم نصف به نصف باید باشه

اگر همچو قانونی بود که دیگه غمی نبود. شوق و ذوق زن هم برای ساختن زندگی و کمک مالی در خانواده چند برابر میشد. واقعا هیچ احتیاجی هم به وجود مهریه نبود.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,274
شروین خان، هر کسی راه حلی برای تضمین آینده خودش، بچه هاش و خانوادش داره. عیسی به دین خود موسی به دین خود. من هم حرف و عملم یکیه. به نظر من مهریه ضامن خوشبختی نیست، ملاک ارزش زن هم نمیشه، ولی به خاطر عدم وجود قوانین لازم، ضروری هست.

تو خداحافظی کردی، من فقط گفتم بپا وقتی داری میری به در نخوری. الانم که دوباره پست آخرته Ditto.

اطلاعات دقیقت هم، خیلی دقیق نیست.

به عبارتی معنیش همون Man-whore خودمونه. در ضمن همیشه بودند و الان هم هستند. برخلاف ادعای شما که میگی مردان هیچ وقت خود فروشی جنسی نمیکنند.

من سخنگوی زنان اجتماع نیستم، فقط نظر خودم رو گفتم. شما نمیخوای باور کنی هم نکن.

بنده فقط با شما خداحافظی کرده بودم، نه از تاپیک.
الآن هم بحث واقعا داره فرسایشی و حوصله سربر میشه پس بهتره هر دو بی خیال شیم. بی خیال شدن هم یه جزء خیلی مهمش اینه که در مورد چیزی که نمی دونیم نظر ندیم. جمله ای که ازAmerican Heritage نوشته اید هیچ چیزی رو نشون نمیده، این که بهتون میگم فقط پیرزن ها برای یه مرد پول می پردازند بر مبنای اطلاعات و تحقیقات آقای دکتر مکری از بهترین روانپزشکان این کشور در مورد مسائل جنسی در تمام دنیاست که در قالب یک کنفرانس در بیمارستان روزبه ارائه شد. متاسفانه مثل بسیاری از نوابغ دیگر ایشون هم گمنام است و امثال شما به اندازه گوگوش و ابراهیم میرزاپور نمی شناسیدش!!
خودتون فکر کنید آیا وجود دو تا Gigolo در دو جای دنیا که خودشون رو به پیرزن ها عرضه می کنند، با خرید و فروش وسیع زن که یه تجارت چند صد میلیارد دلاری است قابل مقایسه است؟
من واقعا خسته شدم و به نظرم شما آدمی هستید که حتی اگه متوجه منطقی تر بودن صحبت طرف مقابل هم شوید با ارائه هر نوع بهانه ممکن قصد فرار کردن از زیر بار آن را دارید.
پس دیگه تو رو خدا تمومش کنیم.
Bye.

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اونوقت یکی از طرفین بیکار مینشست تا زمانی که به یه حد ایده آل برسند . بعد مفت خوری و . . . / نه ؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
بنده فقط با شما خداحافظی کرده بودم، نه از تاپیک.
الآن هم بحث واقعا داره فرسایشی و حوصله سربر میشه پس بهتره هر دو بی خیال شیم. بی خیال شدن هم یه جزء خیلی مهمش اینه که در مورد چیزی که نمی دونیم نظر ندیم. جمله ای که ازAmerican Heritage نوشته اید هیچ چیزی رو نشون نمیده، این که بهتون میگم فقط پیرزن ها برای یه مرد پول می پردازند بر مبنای اطلاعات و تحقیقات آقای دکتر مکری از بهترین روانپزشکان این کشور در مورد مسائل جنسی در تمام دنیاست که در قالب یک کنفرانس در بیمارستان روزبه ارائه شد. متاسفانه مثل بسیاری از نوابغ دیگر ایشون هم گمنام است و امثال شما به اندازه گوگوش و ابراهیم میرزاپور نمی شناسیدش!!
خودتون فکر کنید آیا وجود دو تا Gigolo در دو جای دنیا که خودشون رو به پیرزن ها عرضه می کنند، با خرید و فروش وسیع زن که یه تجارت چند صد میلیارد دلاری است قابل مقایسه است؟
من واقعا خسته شدم و به نظرم شما آدمی هستید که حتی اگه متوجه منطقی تر بودن صحبت طرف مقابل هم شوید با ارائه هر نوع بهانه ممکن قصد فرار کردن از زیر بار آن را دارید.
پس دیگه تو رو خدا تمومش کنیم.
Bye.

خوب اين چه جور خداحافظي هست كه هي ميري ميخوري به در و بر ميگردي؟ Let me hold the door for you

حقيقت امر اينه كه مردان هم خودفروشي ميكنند. در اروپا هم از هر دو جنس خودفروش تا دلت بخواد پيدا ميشه. علت بيشتر بودن زنان تقاضاي بيشتر بازاره. شما ميخواي از اين حقيقت فرار كني، ميل خودته.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
اونوقت یکی از طرفین بیکار مینشست تا زمانی که به یه حد ایده آل برسند . بعد مفت خوری و . . . / نه ؟

متاسفانه حتي بهترين قوانين هم ضامن جلوگيري از فعاليت افراد خبيث نيست.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
فکر کنم به اون چیزی که تو ذهنم بود رسیده باشین... اگه قرار به اینصورت باشه، من نوعی، میام امروز با یکی ازدواج میکنم، خوب از زیبایی و جوانی و ... طرف مقابلم استفاده میکنم، بعد از یه مدت که خسته شدم، هیچ مهریه ای هم که تعیین نشده، ایشون رو میسپرم به امون خدا و میفرستمش همونجایی که قبل از ازدواج با من بوده، روزیش رو هم خدا میرسونه... نفر بعد؛ یه چند صباحی که گذشت دوباره بعدی.. تا زمانی که خدا بخواد من سرم رو بزارم زمین و این ماجرا تمام بشه .
اوووم ؟
ظاهرا شما اعتقاد دارید فقط مردها هستند كه ميل و نياز جنسي دارن و زنها اين وسط بدون بردن هيچ بهره اي فقط مورد استفاده قرار ميگيرند!!

Amadea تا حدی طرز فکر افرادی مثل شما رو درک می کنم، چون زنان در حال حاضر شانس زیادی برای این که یه زندگی معمولی رو بدون کمک یک مرد بگذرونند ندارند، ولی به خدا دیگه دید بدنی راجع به زن کافیه! شما زن ها حتی خودتون هم خودتون رو به شکل یه جسم و بدن می بینید!! شما باید عرضه و مهارت چرخوندن یه زندگی بدون یه مرد رو داشته باشید و با اتکا به اعضای دیگه بدنتون غیر از اونهایی که خودتون می دونید بتونید یه زندگی سالم داشته باشید!!
از حرف هام دلگیر نشید، متاسفانه من لحن صحبتم با خانوم ها یه کم تنده و این رو خودم هم می دونم!!
موفق باشید! :)
زنها خودشون هم میدونند که جنس ضعیف جامعه هستند و همیشه باید یک مرد یا سرمایه یک مرد برای گذران زندگیشون همراهشون باشه. خوب شد که این موضوع حداقل اینجا روشن شد.

1- اگر به خودتون زحمت خوندن میدادید، متوجه میشدید که در پستهای قبلی اشاره کرده بودم که در صورتیکه زن حق طلاق داشت و در صورتیکه دارایی هایی که زوجین پس از ازدواج کسب کرده بودند به عدالت تقسیم میشد، احتیاجی به مهریه نبود.
نمیفهمم منظور شما از تقسیم دارایی هایی که زوجین کسب کرده بودند چیه؟!
آیا منظورتون دارایی هایی هست که با تلاش و سرمایه مرد کسب شده یا چیز دیگه هست؟!
زن در عوض کاری که در منزل شوهر انجام میده و همچنین به اعتقاد بعضی دوستان فروش بدن خودش، از نفقه و محل سکونت و خرید پوشاک و غذا و بیمه هزینه درمان و غیره برخوردار میشه و احتمالا اگر غیر از این بخواد یا باید تا آخر عمر در منزل پدری بمونه و یا از گرسنگی تلف بشه که معمولا همه زنها هم راه اول رو انتخاب میکنند یعنی ازدواج که این هم به اجبار کسی نبوده و به اختیار خودشون هست، پس اینجا تقسیم دارایی هایی که با پول مرد تهیه شده بعد از جدایی کاملا بی معنیه.
البته در مواردی که زن بیرون از منزل هم کار میکنه قضیه کاملا متفاوت هست و میشه بحث تقسیم دارایی رو بعد از جدایی مطرح کرد.
متاسفانه حتي بهترين قوانين هم ضامن جلوگيري از فعاليت افراد خبيث نيست.
منظورتون از افراد خبیث احتمالا فقط مردها که نیستند؟!
ظاهرا شما اعتقاد دارید همه زنها فرشته اند!

بالا