برگزیده های پرشین تولز

مهلت 6 ماه سربازي/ گرفتن پذيرش از خارج

ch_hamid123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من شهريور فارغ التحصيل شدم و آخر اسفند مهلت 6 ماه ام تموم مي شه. براي دانشگاه هاي كانادا اقدام مي كنم كه اگر قرار به گرفتن پذيرش باشه توي فروردين يا ارديبهشت جواب اش مي آد. كسي مي دونه كه بعد از مهلت 6 ماه اگه پذيرش ام بياد مي تونم باز هم وثيقه بزارم و پاسپورت بگيرم؟ من هم شنيدم كه مي تونم ، هم شنيدم كه نمي تونم !! كسي دقيقاً مي دونه اينو.:wacko:
اگه بخوايم سربازي رو دو ما به تعويق بندازيم چكار بايد بكنيم؟ مدركي مثل ثبت نام كنكور فوق آزاد قابل قبوله؟:(

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
آقا من دقیقا شرایط خودتو درام
اگر راهی پیدا کرده به ما هم بگو
این ستاره دعوتنامه نمی فرسته به همکلاسی هاشم نمی گه
خیلی

athar

Registered User
لایک‌ها
8
جای من باشید چیکار میکنید؟
یک سال میشه که دوره تحصیلم تموم شده. اونور دنیا یه خانوم هست که منتظره تا باهاش ازدواج کنم (سو تفاهم نشه. طرف کارش همینه و ویزا جور میکنه) ولی مشکلم خدمت هست و ممنوع الخروج هستم. الان در حال تلاش فراوان برای گرفتن معافی هستم.
حمید جان فکر نمیکنم اگه تایمت از 6 ماه بگذره به راحتی بتونی خارج بشی. اگه از این بابت مطمئن شدی از طریق دانشگاه های خصوصی اقدام کن که کارت سریعتر راه بیفته. در غیر این صورت احتمالا آشخور میشی.

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
athar جان این خانومه فقط با تو ازدواج میکنه یا با کس دیگه ای هم ازدواج میکنه ؟؟!؟! اگه آره یه pm هم به ما بده ... دستت درست ... :)

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
athar جان این خانومه فقط با تو ازدواج میکنه یا با کس دیگه ای هم ازدواج میکنه ؟؟!؟! اگه آره یه pm هم به ما بده ... دستت درست ... :)
اگر هست یه دونه نقلی هم برا من بزارید کنار اما دست نگه دارید

athar

Registered User
لایک‌ها
8
همه جای دنیا چنین افرادی هستن و کارشون هم اصلا همین هست. پول میگیرن و باهات ازدواج میکنن تا بتونی اقامت بگیری. فقط کافیه توی کشور مورد نظرت به یه آشنا بسپری. سر 5 دقیقه یکی برات پیدا میکنن. البته چون سطح درآمد توی کشورهای خارجی نسبت به ایران بیشتره پولی که میگیرن هم همه جای آدم رو میسوزونه. من واسه ایتالیا سراغ دارم. انواع مختلف. خوشگل. ترشیده. لز. دو جنسه (در شناسنامه موتث. خارج از شناسنامه قزوینی) و .... قیمتشون هم معمولا 6000 یورو هست. البته تو کشورهای دیگه نسبتا کمتره.
این مدل اقامت گرفتن برای کسانی مناسب هست که از همون کشور درآمد دارن و اگه بخوان این پول رو بدن زیاد بهشون فشار نمیاد. در غیر این صورت یا باید بیخیال این راه بشید یا صبح تا شب توی روم های چت اون کشور باشید و دنبال یه خانوم باشید و بعد از رفاقت اولیه و لاو ترکوندن های مجردی پیشنهاد ازدواج بدید. در این صورت جز مهریه و شیربها پولی نیاز نیست پرداخت کنید. اگه عشقتون آسمانی باشه هم طرف فقط خودتون رو دوست داره و نیازی به این چیزا نداره.
در کل بگم که پیدا کردن چنین آدمی توی همه کشورها خیلی ساده هست. این نکته رو هم حتما میدونید که این راه مشکل ممنوع الورود بودن شما رو به اون کشور حل میکنه و قبل از هر چیزی باید مشکل ممنوع الخروج بودن (خدمت سربازی) رو حل کنید که همین دو کلمه منو به خاک سیاه نشونده.

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از athar :
همه جای دنیا چنین افرادی هستن و کارشون هم اصلا همین هست. پول میگیرن و باهات ازدواج میکنن تا بتونی اقامت بگیری. فقط کافیه توی کشور مورد نظرت به یه آشنا بسپری. سر 5 دقیقه یکی برات پیدا میکنن. البته چون سطح درآمد توی کشورهای خارجی نسبت به ایران بیشتره پولی که میگیرن هم همه جای آدم رو میسوزونه. من واسه ایتالیا سراغ دارم. انواع مختلف. خوشگل. ترشیده. لز. دو جنسه (در شناسنامه موتث. خارج از شناسنامه قزوینی) و .... قیمتشون هم معمولا 6000 یورو هست. البته تو کشورهای دیگه نسبتا کمتره.
این مدل اقامت گرفتن برای کسانی مناسب هست که از همون کشور درآمد دارن و اگه بخوان این پول رو بدن زیاد بهشون فشار نمیاد. در غیر این صورت یا باید بیخیال این راه بشید یا صبح تا شب توی روم های چت اون کشور باشید و دنبال یه خانوم باشید و بعد از رفاقت اولیه و لاو ترکوندن های مجردی پیشنهاد ازدواج بدید. در این صورت جز مهریه و شیربها پولی نیاز نیست پرداخت کنید. اگه عشقتون آسمانی باشه هم طرف فقط خودتون رو دوست داره و نیازی به این چیزا نداره.
در کل بگم که پیدا کردن چنین آدمی توی همه کشورها خیلی ساده هست. این نکته رو هم حتما میدونید که این راه مشکل ممنوع الورود بودن شما رو به اون کشور حل میکنه و قبل از هر چیزی باید مشکل ممنوع الخروج بودن (خدمت سربازی) رو حل کنید که همین دو کلمه منو به خاک سیاه نشونده.

والا من که هم تو انگلیس آشنای درجه یک دارم هم تو آمریکا ولی الان 4 ساله که همچین آدمی رو برام پیدا نکردن:(
مشکل سربازی هم ندارم

athar

Registered User
لایک‌ها
8
چی بگم....
اگه یکی از دوستات بخواد اقامت ایران بگیره ( :lol: ) شما خودت فکر میکنی چقدر طول میکشه تا یه زن براش پیدا کنی؟ من شخصا در عرض چند ساعت به راحتی پیدا میکنم. همه جا ریخته آدمهایی که به پول نیاز دارن. حتما نیاز نیست طرف خوشگل و خوشتیپ باشه. گدای سر خیابون هم اگه شناسنامه داشته باشه حاظره این کارو انجام بده. این چیزی که گفتم برای تقریبا تمام کشورهای دنیا صدق میکنه. اینو برای آشناهای درجه یکی که داری بگو.
واقعا کار ساده ای هست. فقط و فقط پول ........

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
حالا کسی جواب سوال اصلی تاپیک رو نمیدونه؟
بچه ها احسانم با ما هم درده؟
کی اعزام داری
بگو شاید با هم بودیم!
شکلک خنده دار (خنده تقسی یاهو اولین شکلک از چپ)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از ehsan :
حالا کسی جواب سوال اصلی تاپیک رو نمیدونه؟
همون کوپن پ ! ميگی نه امتحان کن.

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
با سوءاستفاده هایی که شد قوانین مهاجرت در حال تغییر هستند مثلا در قوانین جدید استرالیا برای اقامت گرفتن از طریق ازدواج با شهروند استرالیایی مجبورید حداقل دو سال با این فرد زندگی کنید

در طی این دو سال مامورین اداره مهاجرت چندین بار به طور سرزده به خونه شما میان تا ببینن آیا با خوبی و خوشی زندگی میکنید و صاحب فرزند شدید یا نه ... در صورتی که همه شرایط عادی باشه اقامت میگیرید

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از Niaz :
با سوءاستفاده هایی که شد قوانین مهاجرت در حال تغییر هستند مثلا در قوانین جدید استرالیا برای اقامت گرفتن از طریق ازدواج با شهروند استرالیایی مجبورید حداقل دو سال با این فرد زندگی کنید

در طی این دو سال مامورین اداره مهاجرت چندین بار به طور سرزده به خونه شما میان تا ببینن آیا با خوبی و خوشی زندگی میکنید و صاحب فرزند شدید یا نه ... در صورتی که همه شرایط عادی باشه اقامت میگیرید
این قضیه رو که برای امریکا کلا بی خیال شدن!

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
منم شرایطم مثل نیما و ch_hamid123 است. چند وقت پیش تو شهریور ماه تو روزنامه جام جم از قول سردار کمالی نوشته بود که مدت 6 ماه به 1 سال افزایش یافته ولی انگار هنوز جایی ابلاغ نشده کسی اطلاعات جدید تر داره.:D

ABS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ch_hamid123 :
من شهريور فارغ التحصيل شدم و آخر اسفند مهلت 6 ماه ام تموم مي شه. براي دانشگاه هاي كانادا اقدام مي كنم كه اگر قرار به گرفتن پذيرش باشه توي فروردين يا ارديبهشت جواب اش مي آد. كسي مي دونه كه بعد از مهلت 6 ماه اگه پذيرش ام بياد مي تونم باز هم وثيقه بزارم و پاسپورت بگيرم؟ من هم شنيدم كه مي تونم ، هم شنيدم كه نمي تونم !! كسي دقيقاً مي دونه اينو.:wacko:
اگه بخوايم سربازي رو دو ما به تعويق بندازيم چكار بايد بكنيم؟ مدركي مثل ثبت نام كنكور فوق آزاد قابل قبوله؟:(
سلام
اگه متولد 64 باشید میتونید دوباره دفترچه رو تمدید کنید یا میتونید برین خدمت بعد از آنکه دانشگاه قبول شدی مرخصی بگیری
برای شما آرزوی موفقیت می کنم

ch_hamid123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من متولد 61 ام !! براي كنكور فوق داري مي گي؟

ABS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تا اونجایی که اطلاع دارم به 64 و بعد از اون مرخصی میدن حالا شما از **** وظیفه یه سوال کنی بد نیست

بالا