برگزیده های پرشین تولز

مهم، دزدی هویت، مدیران فروم لطفا سریعا ترتیب اثر دهید.

khosrowshahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدیران محترم فروم پرشین تولز

امروز در Mailbox ام Emailی از یکی از کاربران این فروم جناب محمدحسین فخرایی با آیدی 1eng.ir دریافت کردم که حاوی یک لینک به فروم شما و بخش " اینترنت و شبکه > شبکه > ADSL , Wireless > بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت " بود. با مراجعه به لینک مربوطه دریافتم که فردی ناشناس یک آیدی به اسم بنده (Amin-Omidzadeh) ایجاد کرده و خود را به جای من جا زده و ایمیل و شماره تلفن بنده را برای عموم اعلام نموده است. همچنین این پست حاوی مطالب کذب و خلاف واقع میباشد. این لینک:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=2122082#post2122082

این عمل فرد مزبور مصداق دقیق دزدی هویت است که در قوانین مدنی ایران جرم محسوب میشود. علاوه بر این اظهار مطالب خلاف واقع و کذب (نظیر مدیر فنی شبکه صبانت و یا توافق بین دانشگاه صنعتی شریف و صبانت) مصداق اشاعه دروغ و نشر اکاذیب و گمراه کردن مردم بوده و دارای جزای کیفری مشخص میباشد.

لذا از مدیران محترم این فروم تقاضا میکنم این موضوع را سریعا پیگیری کرده و پست مزبور (و همچنین پست های بعدی که حاوی مطالب این پست میباشد) را حذف کنند.

جهت توضیح، بنده بر این باورم که شخص یاد شده اطلاعات مندرج را از دیتابیس Ripe به دست آورده (از طریق Whois کردن آدرس IPهای صبانت) و در این فروم قرارداده است. بنده مدیر فنی شبکه صبانت و شرکت نداگستر صبا نبوده و نیستم و همچنین هیچ توافقی بین دانشگاه صنعتی شریف و این شرکت در زمینه فنی وجود ندارد.

از مدیران محترم این فروم تقاضا دارم در صورت امکان فرد خاطی را ردیابی و پیدا کنند، همچنین ضروری است رعایت این موضوع در مرامنامه این فروم ذکر شود تا کاربران نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کنند.

جهت تماس با بنده میتوانید از آدرس Email بنده استفاده کنید. خواستار اقدام فوری شما در این زمینه هستم.

با احترام
امین امیدزاده خسروشاهی

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
مدیران محترم فروم پرشین تولز

امروز در Mailbox ام Emailی از یکی از کاربران این فروم جناب محمدحسین فخاری با آیدی 1eng.ir دریافت کردم که حاوی یک لینک به فروم شما و بخش " اینترنت و شبکه > شبکه > ADSL , Wireless > بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت " بود. با مراجعه به لینک مربوطه دریافتم که فردی ناشناس یک آیدی به اسم بنده (Amin-Omidzadeh) ایجاد کرده و خود را به جای من جا زده و ایمیل و شماره تلفن بنده را برای عموم اعلام نموده است. همچنین این پست حاوی مطالب کذب و خلاف واقع میباشد. این لینک:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=2122082#post2122082

این عمل فرد مزبور مصداق دقیق دزدی هویت است که در قوانین مدنی ایران جرم محسوب میشود. علاوه بر این اظهار مطالب خلاف واقع و کذب (نظیر مدیر فنی شبکه صبانت و یا توافق بین دانشگاه صنعتی شریف و صبانت) مصداق اشاعه دروغ و نشر اکاذیب و گمراه کردن مردم بوده و دارای جزای کیفری مشخص میباشد.

لذا از مدیران محترم این فروم تقاضا میکنم این موضوع را سریعا پیگیری کرده و پست مزبور (و همچنین پست های بعدی که حاوی مطالب این پست میباشد) را حذف کنند.

جهت توضیح، بنده بر این باورم که شخص یاد شده اطلاعات مندرج را از دیتابیس Ripe به دست آورده (از طریق Whois کردن آدرس IPهای صبانت) و در این فروم قرارداده است. بنده مدیر فنی شبکه صبانت و شرکت نداگستر صبا نبوده و نیستم و همچنین هیچ توافقی بین دانشگاه صنعتی شریف و این شرکت در زمینه فنی وجود ندارد.

از مدیران محترم این فروم تقاضا دارم در صورت امکان فرد خاطی را ردیابی و پیدا کنند، همچنین ضروری است رعایت این موضوع در مرامنامه این فروم ذکر شود تا کاربران نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کنند.

جهت تماس با بنده میتوانید از آدرس Email بنده استفاده کنید. خواستار اقدام فوری شما در این زمینه هستم.

با احترام
امین امیدزاده خسروشاهی
1. ممنون که جواب دادی
2. فخرایی هستم، نه فخاری
3. ایشالا که موضوع به خوبی و خوشی به پایان میرسه
4. موفق باشی ...

khosrowshahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب فخرایی، با عرض پوزش تصحیح شد.

بالا