برگزیده های پرشین تولز

مهم:از اینترنت صبانت (ندا گستر صبا) استفاده نکنید.

Ahmadreza_b

Registered User
لایک‌ها
24
در اينكه پشتيبانيش افتضاحه هيچ شك و شبهه اي نيست.

علتش هم فكر كنم اين باشه كه پشتيباني متناسب با رشد مشتركان و نمايندگي هاش توسعه نداشته. الان همون تعداد نيروهايي رو براي پشتيباني دارن كه چند سال پيش داشتن.

----

در مورد اينترنت شبانه اش من رضايت دارم. علتش هم اينه كه شبي 1300 مگ دانلود مي كنم.

----

در مورد قطعي هم كه فرمودين من قطعي زياد دارم ولي در 95% موارد در كمتر از 5 دقيقه ارتباط وصل ميشه.

----

موافقم با شما.

ولی من مشکل قطعی را هم ندارم و سرعت روزانه هم بد نیست.

lsaman3al

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر میکنم یکم هم به شانس بستگی داشته باشه

خودم یکسالی میشه که از صبانت استفاده میکنم ولی فقط 1بار قطعی داشتم اونم به خاطر خرابی سراسری بود که همه قطع شده بودن سرعتش هم به نظر من خوبه چون منطقه ما فیبر نوری نداره تا اونجایی هم که من یادمه 10 سالی میشه که دست به کابلای منطقه نزدن با این حال تقریبا من 100 مگ رو از رپیدشر تو 20 دقیقه دانلود میکنم ولی تو پشتیبانی یه مشت احمق دوره هم جمع شدن به خدا جدی میگم خودم تستشون کردم یه چیزی در حد بز ....

تازه یه نکته باحال رو بهتون بگم که این صبانت چقدر هم به من حال داده تا حالا:

یه بار سرویس 5 گیگ در ماه رو گرفتم و بعد از 20 روزی متوجه شدم که در قسمت ریز کارکرد کنتورش رو 1.5 گیگ گیر کرده منم از فرصت استفاده کردم و تا آخر ماهش 24 ساعته تقریبا 80 گیگ دانلود کردم که متوجه شدم رو تاریخ هم گیر کرده و به جای اینکه 27 م ماه تموم بشه تا 11 م ماه بعدش هم بازم کار میکرد یعنی 15 روزم اضافه تر از یه ماه

چندوقت پیش هم متوجه شدم سرویس رایگان شبانش گیر میکنه و به جای اینکه 7 صبح قطع بشه اصلا قطع نمیشه منم حسابی ازش استفاده کردم تقریبا یه هفته فقط رو شبانه بودم که قطع شد

ولی الان 2 هفتس که بعد از عوض کردن ویندوز باهاش مشکل پیدا کردم اگر کسی کمکی ازش بر میاد اینجا رو بخونه

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
من فکر میکنم یکم هم به شانس بستگی داشته باشه

خودم یکسالی میشه که از صبانت استفاده میکنم ولی فقط 1بار قطعی داشتم اونم به خاطر خرابی سراسری بود که همه قطع شده بودن سرعتش هم به نظر من خوبه چون منطقه ما فیبر نوری نداره تا اونجایی هم که من یادمه 10 سالی میشه که دست به کابلای منطقه نزدن با این حال تقریبا من 100 مگ رو از رپیدشر تو 20 دقیقه دانلود میکنم ولی تو پشتیبانی یه مشت احمق دوره هم جمع شدن به خدا جدی میگم خودم تستشون کردم یه چیزی در حد بز ....

تازه یه نکته باحال رو بهتون بگم که این صبانت چقدر هم به من حال داده تا حالا:

یه بار سرویس 5 گیگ در ماه رو گرفتم و بعد از 20 روزی متوجه شدم که در قسمت ریز کارکرد کنتورش رو 1.5 گیگ گیر کرده منم از فرصت استفاده کردم و تا آخر ماهش 24 ساعته تقریبا 80 گیگ دانلود کردم که متوجه شدم رو تاریخ هم گیر کرده و به جای اینکه 27 م ماه تموم بشه تا 11 م ماه بعدش هم بازم کار میکرد یعنی 15 روزم اضافه تر از یه ماه

چندوقت پیش هم متوجه شدم سرویس رایگان شبانش گیر میکنه و به جای اینکه 7 صبح قطع بشه اصلا قطع نمیشه منم حسابی ازش استفاده کردم تقریبا یه هفته فقط رو شبانه بودم که قطع شد

ولی الان 2 هفتس که بعد از عوض کردن ویندوز باهاش مشکل پیدا کردم اگر کسی کمکی ازش بر میاد اینجا رو بخونه

آقا این سوتی ها رو مطرح نکن میرن باگ گیری می کنن دیگه ما نمی تونیم استفاده کنیم

lsaman3al

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینایی که من تو صبانت میشناسم راه خونشونم به زور پیدا میکنن چه برسه به باگ و این حرفا ....

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
قابل توجه مشترکین محترم :
باتوجه به عدم استفاده پاره ای از کاربران از سرویسهای خریداری شده و مشکلات ایجاد شده مقرر گردید در صورتیکه سرویس بیش از یک هفته بلا استفاده بماند ، سرویس برگشت خورده و پورت جهت استفاده سایر کاربران آزاد گردیده . دستورالعمل فوق در خصوص تمدید سرویس نیز اعمال میگردد.
//
چه مسخره!!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
حالا شاید یه بدبختی رفت مسافرت!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
باتوجه به عدم استفاده پاره ای از کاربران از سرویسهای خریداری شده و مشکلات ایجاد شده مقرر گردید در صورتیکه سرویس بیش از یک هفته بلا استفاده بماند ، سرویس برگشت خورده و پورت جهت استفاده سایر کاربران آزاد گردیده . دستورالعمل فوق در خصوص تمدید سرویس نیز اعمال میگردد.
//
چه مسخره!!
من 4 روز دیر تمدید کردم خطمو از رانژه در اوردن!!!
تازه پول هم دادم!!!
* تا حقمو ازشون نگیرم ولشون نمیکنم :p

از صبا استفاده نکنیییییییییییییییییییییید !!!

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
//
چه مسخره!!

آقا تا وقتی مخابرانه و سیستمه اقتصادیه ایران بستست اوضاع همینه کاریش نمیشه کرد
یه تعداد شرکت محدود با پورت های محدود وجود دارند که راهه انتخابی برای شما نیست بنابراین هر شرکتی دلش بخواد می تونه زور بگو مثلا صبا آنلاین که این حرفو زده یا شاتل که زور زورکی 25 تومن هزینه نصب میگیره!! اصلا نمی دونم چه نصبی. میگم بابا خودم بلدم میگه نه زوریه باید 25 تومن بدی
یا پارس آنلاین که مودمهاشو زورزورکی میندازه
کلا حقه انتخاب توی ایران هیچ رقمه چه سیاسی چه اقتصادی و ... وجود نداره
راهه چاره ای وجود نداره خودتونو خسته نکنید

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
راهه چاره ای وجود نداره خودتونو خسته نکنید
من دارم پیدا میکنم!
نمیذارم صبانت حقمو بخوره!!!
بلایی سرشون در بیارم که ... :p

forestasphalt20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میدونم جاش اینجا نیست ولی من چند وقته نمیتونم از سرویس شبانه صبا نت استفاده کنم وقتی میرم که پسورد رو عوض کنم (192.168.1.1) اصلا به من اجازه تعغیر دادن یوزر و پسورد رو نمیده بعضی موقع ها توی قسمتی که زمان رو عوض میکنم گیر میکنه بعضی موقع هم جاهای دیگه
ولی بعضی موقع ها هم راحت عوض میکنم و گیر نمیکنه
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
مودم من D-link 522t هست
ممنون میشم کسی پاسخ بده با تشکر

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
سلام
میدونم جاش اینجا نیست ولی من چند وقته نمیتونم از سرویس شبانه صبا نت استفاده کنم وقتی میرم که پسورد رو عوض کنم (192.168.1.1) اصلا به من اجازه تعغیر دادن یوزر و پسورد رو نمیده بعضی موقع ها توی قسمتی که زمان رو عوض میکنم گیر میکنه بعضی موقع هم جاهای دیگه
ولی بعضی موقع ها هم راحت عوض میکنم و گیر نمیکنه
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
مودم من D-link 522t هست
ممنون میشم کسی پاسخ بده با تشکر
دوست عزیز
نمیدونم مشکل از کجاست
ولی یه پیشنهاد ...
یوزر و پسوردتون رو تو مودم ذخیره نکنید ... یکی از راههای هک شدن اکانتهای صبانت همینه ;)

دارم یه راه دیگه هم پیدا میکنم که حقمو ازشون بگیرم

از صبا استفاده نکنیییییییییییییییییییییی د !!!

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
از شاتل دزد هم نخرین!!!!!!!!!

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
من برای محل کارم مجبور شدم شاتل بگیرم سرعتش که واقعا مزخرفه نصفه صبا هم نمیشه موقع خرید هم 25 تومن زور زورکی میگیرن بابت نصب
من بهشون گفتم بابا من بلدم نمیخوام شما نصب کنید ولی گفتند نه زوریه آخرش هم خودم نصب کردم!! به هم زنگ زدند گفتند که اینرنته شما وصل میشه فردا همکارمون رو میفرستیم بیاد نصب کنه واستون! گفتم زحمت نکشین خودم الان وصلم!! اون 25 تومن هم کوفتتون

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
ولی الان فناوا خوب داره کار میکنه من از یه شرکت که نمایندگیش بود یه 1 گیگ ولی 2 گیگ هم به اضافه دادن

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
an offer you can't refuse

Last edited:

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
صبانت هم چند وقتی سرعتش داغون شده!
منم باید تغییر ISP بدم مثل اینکه!
گرچه توی جمهوری اسلامی ایران کلا سیستم های اطلاع رسانی همینن!!
یعنی یا قطعا یا سرعت ذاغارت دارند یا اینکه فیلترند!

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
an offer you can't refuse

Last edited:

amir.teta

Registered User
لایک‌ها
0
سلام .

آرتین جان واسه همه جواب میده ؟ اگه اینطور باشه که عالیه . من سرویس 1 مگ دارم ولی سرعت شبانم افتضاح .

گوشیت که خاموش بود لطف کن ایمیلی که واست زدم رو جواب بده .

مرسی.

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
البته من مشکل داشتم اما
راضی هستم از این.
چون بهتر از این نیست !!!!!

چاره ای نیست.
به قولی همین که هست.

ولی قطی زیاد داره.
سرعت افتضاح

البته الان دارم 50 دانلود میکنم

ولی سرعت کلا افتضاحه

از این تاپیک هم همایت میکنم

دوباره میگم مشکلی با صبانت ندارم. راضی هستم
اما افتضاحه

اینترنت تو ایران درست بشو نیست.
چون کسی که مسئول این سازمان هست ادم بی لیاقتی هست.

تا وقتی هم که هر کسی در سمت خودش نباشه همینه وضع و درست بشو نخواهد بود.

بالا