برگزیده های پرشین تولز

مهم:از اینترنت صبانت (ندا گستر صبا) استفاده نکنید.

alfons

Registered User
لایک‌ها
7
من هم از 15 ماه پیش تا حالا از صبا ADSL می گیرم . البته بمدت یک سال 128 خانگی داشتم و الان 3 ماهه که سرویسم رو 1 مگ کرده ام .

تا چند وقت پیش سرعتم خوب بود ( در طول روز حدود 80 تا 95 کیلو بایت در ثانیه ) ولی مدتیست که خیلی پایین اومده و برگشته به سرعتی که با سرویس 128 داشتم ( حدود 30 تا 40 کیلو بایت در ثانیه ) !!!

از پشتیبانیش ناراضی نیستم چون همیشه پای تلفن در پروفایل من کارهایی می کنن که مشکل حل بشه . برای نمونه امروز بخش فنی صبا بمدت 40 دقیقه با پروفایل من مشغول کلنجار رفتن بود تا سرعت من به حالت عادی برگرده و به من پای تلفن میگفت که چکار کنم . حتی سرویسم رو گذاشت روی 2 مگ !!! ولی باز هم سرعت پایین بود .

در ضمن در تمام این 15 ماه هیچ وقت قطعی نداشتم .

من اصلا قصد ندارم از صبا طرفداری کنم چون خودم به اندازه کافی از سرعت پایین زجر کشیده ام ولی می خوام بگم

این خانه از پای بست ویران است و آب از سرچشمه گل آلود ...

Last edited:

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
من هم از 15 ماه پیش تا حالا از صبا ADSL می گیرم . البته بمدت یک سال 128 خانگی داشتم و الان 3 ماهه که سرویسم رو 1 مگ کرده ام .

تا چند وقت پیش سرعتم خوب بود ( در طول روز حدود 80 تا 95 کیلو بایت در ثانیه ) ولی مدتیست که خیلی پایین اومده و برگشته به سرعتی که با سرویس 128 داشتم ( حدود 30 تا 40 کیلو بایت در ثانیه ) !!!

از پشتیبانیش ناراضی نیستم چون همیشه پای تلفن در پروفایل من کارهایی می کنن که مشکل حل بشه . برای نمونه امروز بخش فنی صبا بمدت 40 دقیقه با پروفایل من مشغول کلنجار رفتن بود تا سرعت من به حالت عادی برگرده و به من پای تلفن میگفت که چکار کنم . حتی سرویسم رو گذاشت روی 2 مگ !!! ولی باز هم سرعت پایین بود .

در ضمن در تمام این 15 ماه هیچ وقت قطعی نداشتم .

من اصلا قصد ندارم از صبا طرفداری کنم چون خودم به اندازه کافی از سرعت پایین زجر کشیده ام ولی می خوام بگم

این خانه از پای بست ویران است و آب از سرچشمه گل آلود ...

بله دوست عزیز
اصولا سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران اینه که اطلاعات با سرعت بالا رد و بدل نشن!!
وگرنه برای اینترنت خونگی محدودیت 128 کیلوبایت نمی گذاشت!
گرچه 2 مگ هم توی جمهوری اسلامی ایران در حد همین 128 کیلوبایت همسایه هامون مثل ترکیه و امارات هست!

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ادیت شد

Last edited:

5mmmmm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ندا گستر صبا- صبا نت – SabaNet

با درود و ضمن ارزوی اوقات خوب برای تمامی هموطنان عزیز

موضوعی را که باید خدمت دوستان عرض کنم این هست که به اصطلاح شرکتی چندی است راه اندازی شده که به قول خودشون اینترنت پرسرعت ارائه می دهند.

خدمت عزیزانی که قصد خرید از شرکت ندا گستر صبا را دارند و یا حتی از این شرکت اشتراک دارند باید عرض کنم که:

1-کیفیت در سرویس های شرکت صبا نت به هیچ عنوان وجود ندارد.
2-قطعی های مداوم و پی در پی هر روز به یک بهانه ای
حداقل قطعی در این شرکت 4 تا 5 ساعت است.
اگر اینترنت در شهر تهران و سرویس های مرکز وجود نداشته باشد شک نکنید که در استان و شهرستان خود با کمی سرعت و قطعی مواجه هستید.
3-اگر روزی روزگاری نیاز به پشتیبانی داشته باشید به هر جهت با چند مورد برخورد خواهید کرد.
اگر در شهر تهران باشید و تماس بگیرید. می گویند هیچ مشکلی در سرویس ها وجود ندارد و اگر بگید مشکل دارد ,شک نکیند که با فحاشی و توهین از سمت شرکت مواجه خواهید شد.و قطعا بدون پاسخ می مانید.(به هیچ عنوان پرسنل جوابگو و با شخصیتی ندارند و گویی همگی از تیمارستان ازاد شده اند.)
مثال:
شب ساعت 12 زنگ بزنید تهران و بگید برخی سایت ها روی کش هستند.ایشون میگن صبح زنگ بزنید تا کش رو اپدیت کنند.(دقیق طبق گفته مسئول شرکت)
و در صورتی که صبح زنگ بزنید میگن که سرویس های ما اصلا کش نداره و کسی حال نداره برای شما کاری کنه.اگر زیاد اصرار به خرج بدید با فحش و ناسزا مواجه خواهید شد.

اگر در شهرستان باشید خدمتتون میگن که هیچ مشکلی وجود ندارد . اگر خیلی زیر فشار باشند میگن که تهران مشکل دارد. و ما اصلا کاره ای نیستیم!

4-اگر نصف شب اینترنت شما قطع شد مثلا 1 شب تا ده صبح تعجب نکنید.
چون مرکز شما دچار مشکل شده و به علت عدم توانایی مدیر فنی استان خود باید ساعاتی منتظر بمانید.

5-اینترنت شبانه
که بیشتر شبیه به جک میباشد چون در باز کردن سایت یاهو هم مشکل دار خواهید شد.

6- در شرکت صبا نت تعرفه ها روز به روز گران تر می شود.

7-برای راه اندازی سرویس حداقل یک ماه به طول می انجامد.
ان هم اگر خط شما اشتباهی رانژه نشود!!@!

8-پهنای باند این شرکت به طور مشکوکی مصرف می شود.یعنی چند تا سایت باز کنید یا دانلود کنید یک دفعه 1 گیگ از حجم شما می پره!! در صورتی که کل دانلود ها به 10 مگ نمی رسد.

و .... .
بسیاری از مواردی که در این تاپیک نمی گنجد.

به نظر بنده عدم مدیریت درست و نبودن نظارت کافی بر این شرکت ها باعث بوجود امدن عمده این مشکلات است.

==============================
چگونه از این شرکت شکایت اینترنتی کنیم:
به لینک زیر بروید و شکایت خود را بنوسید و سپس ارسال کنید.(لینک مذکور مربوط به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.)

===============================

به هر تقدیر دوستان لطفا شرکت خدمات اینترنت صبا نت را تحریم کنند و به دوستان خود هم بگن که از این دکان به اصطلاح شرکت خرید نکنند.
و در هنگام خرید مطمئن شوید که شرکت مورد نظر نماینده "صبانت"نباشد.تا با این سری مشکلات مواجه نشوید.

با سپاس

ولی من با گفت های شما موافق نیستم.
حداقل برای ما سرویس های ندا گستر خوب بوده و تا حالا اگر قطعی داشتیم عمومی بوده.
بهر حال تو این کشور اینقدر خر تو خره که کار از این حرفا گذشته!!!

scanme

Registered User
لایک‌ها
85
من از صبا زاضیم دستشون هم دردنکنه 3 ساله باهاشون کار میکنم
سرعت هم خوب هست

دیگه بزاعت ایران در همین حده

هرچند من سرعت دانلودم 100k هست

radium

Registered User
لایک‌ها
4
من از صبا استفاده نکردم تا حالا.
ولی دوستانم که استفاده میکنند قبلا خیلی ناراضی بودند ولی الان دیگه بی انصافی هست که اینطوری بگیم.
با سرویس 128kb/s دارن با سرعت 1mb/s دانلود میکنند.

iman7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از صبا استفاده نکردم تا حالا.
ولی دوستانم که استفاده میکنند قبلا خیلی ناراضی بودند ولی الان دیگه بی انصافی هست که اینطوری بگیم.
با سرویس 128kb/s دارن با سرعت 1mb/s دانلود میکنند.

اینم بگید که سرعت سرویس دو مگش با 128 هیچ فرقی نمیکنه!!!چون بره 128 محدودسریع حجمتون رو تموم کنید و برید دوباره زودتر سرویستون رو شارژ کنید اسمی 128 دارید ولی اگه تو مودم برید نگاه کنید همه رو یک مگ بسته شدن

Ahmadreza_b

Registered User
لایک‌ها
24
من از سرعتش راضیم البته گاهی افت میکنه ولی کمه برای من

در مورد کش مشکل خیلی بزرگیه که مدام باهاش روبرو هستم

شبانش از ساعت 3-4 خوبه بعدش بد میشه

پشتیبانی هم بده

اصفهانم 2 سالی میشه مشترکشونم

در ضمن اینم بگم من به بهانه یافتن شرکت بهتر یک دوره مشتری پاس آنلاین شدم به حدی ضعیف یود که 3 ماه به خودم بد و بیراه گفتم

کویر هم تعریفی نداره سرویس هاش

تو اصفهان فعلاً صبا رو بورسه

t_zeinali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه اظهاراتتون کاملا اشتباهه
من الان نزدیک سه ساله از صبانت استفاده می کنم
توی دو تا شهر مختلف هم ازش استفاده کردم
بهتر از همه ISP های دیگه ست
و کاملا اظهارات شما اشتباه و به دور از واقعیت و انصافه!

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
صبا نت اوایل خیلی خوب بود جدیدا بد شده
ولی از همه چی بدتر پشتیبانیشونه که به نظر من اصلا بدرد نمی خوره
چون موقعی که لازم داری اصلا جواب نمیدند تلفن رو. رعایت ادب رو هم نمی کنند واسه همین من سرویسم رو بردم روی شاتل

ourkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 5 ساله از ای دی ای ال استفاده میکنم لایزر و پارسانت و شاتل استفاده کردم . هیچکدوم خوب نبودن . خصوصا لایزر . اما صبا نت فوق العاده عالی هست . البته ناگفته نمونه که ماکس نت بهتر از صبا نت هست اما چون باید چندماه وایسی تا نوبتت برسه واسه هیمن صبا نت رو ترجیح میدم .

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
صبانت کیفیت خوبه ولی پشتیبانی آشغاله
شاتل کیفیت خوبه پشتیبانی هم خوبه
این تجربه منه که از صبانت به شاتل نقل مکان کردم

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
8 صفحه دوستان نظر دادن یکی در میان یکی گفته عالیه و یکی گفته افتضاح ! :دی

دوستم صبانت داره 6 ماهه تا الان توی نارمک کاملا راضیه. 128 داره . تا حالا به پشتیبانی نیاز نداشته که ببینه چه طوریه. اما سرعت دانلودش خیلی خوب هست. کلا تو 6 ماه 4 3 بار سرعت اومده پایین

منم امروز بعد از مدت ها انتظار توی منطقمون برای خالی شدن پورت سپنتا 256 حجمی گرفتم. اول کار سرعت دانلود 13-14 هست. ولی خب 3-4 هم باشه تا آخر باید از این استفاده کنم که بدبختی ما توی این منطقه 4 این روزا پورت خالی حتی تو شرکت های در پیت هم یک رویاست :دی

راستی این ساعت شبانه رایگان سپنتا چه ساعتی هست؟

Last edited:

sarbaz_javid

Registered User
لایک‌ها
1
من خودم با اکثر شرکت ها کار میکنم.هیچ کدومشون بهتر از صبانت نیستن.تنها عیب صبا شبانش هست که با دیال آپ هیچ فرقی نداره

کاملا تائید میشه .من هم صبا نت دارم 128 روزا سرعتش عالیه واصلا هم قطعی نداشتم فعلا!
وتنها ایرادی که داره سرویس شبانه ش حتی از دیال اپ هم سرعتش کمتره!
ولی من راضی هستم!

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
من که صبا داشتم رفتم رو شاتل به نظرم شاتل بهتره

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
با اينكه تاپيك مربوط به پارسال هست بازهم صبا نت همين طوريه بيچارم كرده موهاي سرم ريخته هر روز 2 گيگ ترافيك مصرف ميكنم تازه اونم از سايتش نميشه بايد 2 كيلومتر راه برم در حالي كه دانلود هم ندارم قط وب گردي الان هم تصميم گرفتم بعده 1 ماه برگردم به پارس انلاييني كه 42 ماه پيش اكانتمو گفتم ببندن فكر ميكردم صبا نت چيز خوبيه نگو يه عده رو گذاشتم كه ....

ali_gws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تایید میشه!
مرگ بر صبانت

به سلام سیاوش جان.دی:
تایید میشه دقیقا 14 ماه پیش صبا خراب شد و به فنا رفت من همون موقع زدم بیرون از صبا!/
تایید میشه!:wacko:

دقیقا همینطوره
وقتی مشتریاش زیاد شد دیگه گند زد به همه چی
حالا باز وقتی همه رفتن یه جای دیگه میفهمه که اشتباه کرده
به نظر من تا مصرف کننده هست اینا هم جا میکنن
باید من و شمای مصرف کننده اینا رو با تحریم خدماتشون ادب کنیم
من که صبا نت رو دیگه گذاشتم کنار

aabaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

من بعضی وقتا که میخوام از اینترنت شبانه صبانت استفاده کنم، خطای 691 رو میده و نمیتونم استفاده کنم، چاره چیه؟! (یوزر پس رو هم درست می زنم)

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
اینترنت شبانه صبا 2 ماه یه حال حسابی به من داد ! 2 ماه تمام قطع نشد منم 2 ماه سیستم رو خاموش نکردم فقط دانلود ... هر فیلمی ندیده بودم دانلود کردم :lol: حتی توی این 2 ماه شده بود کامپیوتر بدون دی سی شدن 15 روز کانکت بمونه با اینترنت شبانه ..
الان چند روزی میشه دوباره برگشته به حالت قبلش دیگه ساعت 7 قطع میشه ...
کلی اعصابم رو ریخت به هم ... :eek:

راستی یه سوال .. من از پشتیبانی صبا پرسیدم چرا انقدر سریع حجم من تموم میشه ؟ گفتش حجم دریافتی با ارسالی جمع میشه حساب میشه ... یعنی شما آپلود هم کنی از حجمت کم میشه !
بقیه شرکت ها هم همینطور هستن ؟
البته من یه کم داد بیداد کردم پشتیبانی اینجا زنگ زد تهران ، از تهران 1.5 گیگ مجانی شارژ کردن منو آروم کنن :D
دیگه این کار رو هم نمیکردن باید میرفتن میمردن ! من اولین کاربرشون توی قم هستم .. الان 5 6 ساله صبا دارم همه چیزی رو توی این سالها تجربه کردم ! اولش که اومده بود محدودیت دانلودش برای یه ماه 100 مگ بود ... 3 روز چت میکردی تموم میشد :lol:

بالا