برگزیده های پرشین تولز

مهم : گسترش موسیقی متال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mexacett

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگر فقط یکم ( فقط یکم ! ) اهل موسیقی متال باشید فکر می کنم که یادتون هست که از بسته شدن فوریوم adenmc خیلی وقته که میگذره و از اون زمان تا حالا هیچ فوریوم دیگه ای برای موسیقی متال و طرفدارانش به زبان فارسی نداشتیم.

حالا من و یکی از دوستان ( و البته چند نفر دیگه ) تصمیم گرفتیم تا یک فوریوم نه در حد adenmc بلکه خیلی خیلی خداتر از اون راه بندازیم.

پس....

بدینوسیله از کلیه دوستداران موسیقی متال دعوت می شود تا با حمایت ها و مشارکت خود ما را در پیشبرد این هدف یاری دهند.

خب خیلی واضحه که برای اینکار به یک نفر php کار ( ترجیحا حرفه ای ) و چند نفر آدم با حوصله و پشتکار نیاز داریم.

( خیلی بهتره که ایمیل بزنید و بیشتربهتره که subject اون forum metal باشه ! : [email protected])

mexacett

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا کسی نیست که بخواد کمک کنه ؟

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ببین پسر اگه واقعا در طلب راه اندازیش هستی پس منتظر نباش بچه ها دسته جمعی پی اچ پی کار و کلا همه داوطلبانه بیان کمک

باید خودت دست به کار بشی بهشون پیشنهاد بدی

اینجوری بعیده که نتیجه بگیری

برو تو کار پیغام دادن به پی اچ پی کارها و اونایی که موزیک متالو رو دوس دارن

ولی از من نشنیده بگیر این چون موزیک متاله گیر میدن فی الفور فیلتر میشه میره پی کارش

بهر حال خود دانی رفیق

من اینا به ذهنم رسید

فعلا

زت زیاد

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سایت و فرومه خوب الان داریم. صاحبش هم خودش پی اچ پی کاره حرفه ایه. و سایته خوبی سراحی کرده به همراهه یه فرومه زیبا.

www.metal-sample.com

D A R I U X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همین تاپیک های متال پی تی با اون همه زحمتی که براشون کشیده شده مگه چه ایرادی دارن که میخواید یه فروم صفر کیلومتر شروع کنید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا