برگزیده های پرشین تولز

مهندسی معکوس یک محصول جدید ؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان سلام

یکی از اقوام من به تازگی یه محصول شوینده رو در آمریکا پیدا کرده که خیلی خیلی منحصر به فرده . به تازگی تولیدش شروع شده (1 سال هست) و موفق شده نقد های بسیار مثبتی بگیره از منتقدا .
این محصول در ایران نیست و اگر بیاد میتونه تو قسمت شوینده ها بدرخشه .

اما خوب سوال من اینه که چجوری میشه فرمول ساختش رو پیدا کرد ؟ با چند نفر صحبت کردیم و گفتن باید نمونه جنس بیاد ایران و اینجا مهندسی معکوس بشه تا فرمول ساخت و مواد تشکیل دهندش رو در بیارن . اما این رو هم گفتن که اگر تو بیاری و فرمول ساخت رو در بیارن میتونن فرمول رو بدزدن ازت اگر آزمایشگاه آشنا نباشه !!!!

من راستش توی عمرم این عبارت مهدنسی معکوس رو نشنیده بودم و نمیدونم شدنی هست یا نه
گفتم اینجا با دوستان در میون بزارم ببینم کسی تا حالا همچین چیزی رو شنیده یا دیده ؟؟؟؟ به نظر شدنی هست ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
اما این رو هم گفتن که اگر تو بیاری و فرمول ساخت رو در بیارن میتونن فرمول رو بدزدن ازت اگر آزمایشگاه آشنا نباشه !!!!

شما خودتون دنبال این هستین محصول یکی دیگه رو کپی کنید(همان دزدیدن) بعد نگران این هستین یکی دیگه از شما بدزده ؟ :confused:
به نظر من باید طرز فکر رو تغییر بدید و دنبال گرفتن نمایندگی از اون شرکت باشید نه اینکه اولین چیزی که به ذهنمون میرسه کپی اون باشه
همچنین محصولی که میگید اگر بازار خوبی داشته باشه شرکت های غولی مثل گلرنگ تا الان یه فکری در موردش کردند

بالا