برگزیده های پرشین تولز

موافق یا مخالف جنگید؟؟؟؟؟؟

موافق حمله آمریکا به ایران هستید؟؟؟؟

• موافقم

Votes: 36 39.6%
  • مخالفم

Votes: 55 60.4%

• Total voters
    91
وضعیت
موضوع بسته شده است.

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
چون آمریکا طرف مردم ایران هست پس اگر جنگی بشه فقط سران و مسئولین رو می کشه و کاری به مردم نداره.
چون جنگ های آمریکا هم معمولا زیر یکماه تموم میشه خوبه و فکر می کنم اکثر مردم ایران هم راضی باشن.

مثل جراحی می مونه ممکنه اولش یه کم درد داشته باشه اما بعدش بهبودی و آزادی هست... :rolleyes:

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
چون آمریکا طرف مردم ایران هست پس اگر جنگی بشه فقط سران و مسئولین رو می کشه و کاری به مردم نداره.
چون جنگ های آمریکا هم معمولا زیر یکماه تموم میشه خوبه و فکر می کنم اکثر مردم ایران هم راضی باشن.
اینا الآن شوخی بود یا جدی ؟! آمریکا طرف مردمه ؟!! :دی

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25

مثل جراحی می مونه ممکنه اولش یه کم درد داشته باشه اما بعدش بهبودی و آزادی هست... :rolleyes:

شما چند سالته؟ 7-8 سال؟:lol:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اینا الآن شوخی بود یا جدی ؟! آمریکا طرف مردمه ؟!! :دی
منظورش این بود که دیگه گذشت اون زمان که میزدن ملت رو داغون میکردن. الان بیشتر مد نظرشون مسئولین **** هست

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
منظورش این بود که دیگه گذشت اون زمان که میزدن ملت رو داغون میکردن. الان بیشتر مد نظرشون مسئولین **** هست
خب از اون نظر که درسته ! بیکار نیستن که چند میلیارد دلار خرج کنن و به جون ملت بیفتن ! مثلآ توی همین عراق , اگه خود عراقی ها حس میهن پرستی (که حداقل من یکی این حس رو ندارم) نداشتن و به خودشون بمب وصل نمیکردن بترکن , آمریکا هم کاری باهاشون نداشت. آمریکا یا جاهای دیگه وقتی حمله میکنن , به خاطر بدست آوردن سود هست (حالا سود ممکنه توی نفت باشه یا خیلی چیزای دیگه) ولی به خاطر کشتن بی دلیل مردم نیست !

Last edited:

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
خدا کنه حمله کنه منم هر کاری بتونم برای کمک بهشون انجام میدم

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
جنگ بشه احتمال چند تكه شدن ايران زياده ، الان ديگه مث 30 سال پيش نيست ... اقليت ها كلي فعاليت داشتن تو اين مدت .. اول از همه هم بلوچ ها و كردها ميتونن جدا بشن .... عرب ها كلا ترسو ان و حكومت براي نگه داشتن نفت هركاري ميكنه تا خوزستان رو از دست نده ... ترك ها هم نسبت به ديگر اقليت ها وضعشون بهتره .... حداقل مث كردها انقدر اعدام نداشتن :دي

ضمن اينكه جنگ يك ماهه تصور خيلي احمقانه ايه ... ممكنه رژيم تو 1 ماه سقوط كنه اما نيروهاي س*پ*اه تا مدت ها جنگ خيابوني و بمب گزاري رو ادامه ميدن ... با پول و قدرتي كه تو اين مدت جمع كردن آمريكا به اين راحتي نميتونه ريششون رو بكنه . بنظرم جنگ آمريكا با ايران به مراتب تلفات و خسارات بيشتري نسبت به جنگ آمريكا و عراق داره .

Last edited:

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
ضمن اينكه جنگ يك ماهه تصور خيلي احمقانه ايه ... ممكنه رژيم تو 1 ماه سقوط كنه اما نيروهاي س*پ*اه تا مدت ها جنگ خيابوني و بمب گزاري رو ادامه ميدن ... با پول و قدرتي كه تو اين مدت جمع كردن آمريكا به اين راحتي نميتونه ريششون رو بكنه . بنظرم جنگ آمريكا با ايران به مراتب تلفات و خسارات بيشتري نسبت به جنگ آمريكا و عراق داره .

برادر ساده ای مگه ؟!

مگه اینجا عراقه ؟ تازه همین الان میزان کشته های ما در جاده ها 5 برابر کشته های بمب گذاری های عراقه.

مطمئن باش اولین موشکی که به تهران بخوره همه این افرادی که گفتی سوراخ موش رو می خرن یک میلیارد. بعدش هم کل مردم می ریزن توی خیابون و کل مراکز رو می گیرن. همین **** که می گی 90 درصد بدنه اش با مردمه .

شما مردم عقب مانده عراق ( البته صدام اونها رو کم سواد بار آورده بود ) رو با مردم فهیم و روشنفکر ایران مقایسه نکن. اطلاعات یک بچه 15 ساله ایرانی از یه مرد 50 ساله عراقی بیشتره.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
خدا کنه حمله کنه منم هر کاری بتونم برای کمک بهشون انجام میدم
زمان خاموشی من میرم رو پشت بوم *#)#^%* چراغی شمعی چیزی روشن میکنم که هواپیماها درست هدفگیری کنن و مردم بی گناه رو نکشن

فقط خدا کنه اینترنت قطع نشه.

Khake e Khasteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ملت ایران قلبش برای آمریکایی ها می تپه
این عده ای هم که صدا و سیما ناوطن ما نشون میده اینا ایرانی نیستند
بخاطر همین منتظر ارتش آزادی بخش آمریکا خواهیم بود و گل و شیرینی از سربازان آمریکا استقبال خواهیم کرد

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
خدا نکنه جنگ بشه ولی اگه هم جنگی بشه خدای ناکرده جبهه و خاکی نخواهد بود که بخوای بری اونجا تیرتفنگ بازی در بیاری

نشستی می بینی هزار هزار بمب میاد سرت با کی میخوای بجنگی ؟؟
تمام فرودگاهها ظرف یک ساعت تعطیل میشن چون دیگه فرودگاهی نخواهی داشت که بتونی بپری
سایتهای موشکی هم از الان روشون قفل شده براحتی همه چیز سر هم میاد

یه جا خوندم تمام هواپیماهایی که از زمین بلند میشن امریکاییها روشون قفل میکنن
با این اوصاف زیاد نخواهد بود

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

من هم مخالف جنگم! براي چند لحظه اومدم تصورش رو بكنم بعد يهو يادم اومد به اون بلاهايي كه سربازهاي آمريكايي سر مردم عادي و كم سواد عراق آورده بودند! :eek: هنوز هم كه هنوزه رفتار وحشيانه و حيواني كه با بعضي دخترها و زنان عراقي داشتند رو يادم نرفته! :hmm: مطمئن باشيد هيچ كشوري به خاطر نجات و رهايي و يا بهتر شدن وضع كشوري بهش حمله نمي كنه! همش و همش به خاطر سود بيشتره كه اين سود هم مطمئنا بايد چند برابر هزينه هايي باشه كه اون كشور مي كنه كه از اون سر دنيا اين همه سرباز و اسلحه بياره اين ور! :f34r:
شما الان دو کشور کره شمالی و جنوبی رو با هم مقایسه کنید. دو کشور چسبیده به هم یکیش تبدیل شده به یکی از قطب های بزرگ اقتصادی جهان ، تو یکیش مردم رنگ گوشت رو هم نمی بینن.

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
یکی از اقوام ما پارسال رفته بود عراق. کلی از سربازان آمریکایی تعریف می کرد. یه عکس هم باهاشون گرفته بود و
آدامس هم بهش داده بودن. :happy:می گفت توشون زن های خیلی خوشکلی هم بودن. نمی دونم این تروریست
های القاعده چطور دلشون میاد این فرشته ها رو بکشن :(

happy:

1250082036-08.jpg

vrwynrq4ck5j9bf10g3x.jpg

WomenInMilitary1.jpg

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
ببینم کی حاضر هستش زبونم لال توی جنگ مادر و پدرش رو از دست بده؟ خواهرش یه پاش قطع بشه! برادرش کور بشه؟ ببینم کی دلش می خواد همینجا اعلام کنه تا من بقیه حرفم رو بزنم!

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
ببینم کی حاضر هستش زبونم لال توی جنگ مادر و پدرش رو از دست بده؟ خواهرش یه پاش قطع بشه! برادرش کور بشه؟ ببینم کی دلش می خواد همینجا اعلام کنه تا من بقیه حرفم رو بزنم!
منم با نظر Nakoot موافقم
بعضي ها فكر ميكنن جنگ شه همه چي درست ميشه ولي نميدونن جنگ بشه بد جور اذيت ميشن و امنيتي وجود نداره و ممكنه شب تو خواب باشي و نوك موشك بياد تو دهنت و كارت رو بسازه!!!

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
منم با نظر Nakoot موافقم
بعضي ها فكر ميكنن جنگ شه همه چي درست ميشه ولي نميدونن جنگ بشه بد جور اذيت ميشن و امنيتي وجود نداره و ممكنه شب تو خواب باشي و نوك موشك بياد تو دهنت و كارت رو بسازه!!!
دقیقاً همینه!
نظرات بعضی ها اونقدر بچه گونه هست که آدم افسوس می خوره که سطح فکری یه عده در این سطح مونده!
بخدا جنگ به اون تمیزی توی Call of duty نیست! بعدش هم از کجا معلوم اوضاع بدتر نشه؟ هان؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
منم مخالف جنگ هستم. جنگ بشه باز 20 سال دیگه عقب می افتین.

یادمه زمان شاه ما از کره جنوبی پیشرفته تر بودیم اما الان فکر کنم 50 سال عقبیم ازشون. ازرا رو با پژو اس دیمون مقایسه کنید.

یا مبایل ال جی رو با یه مبایل ساخت ایران

-----------------------------------------

الانم جنگ بشه ممطئن باشید کسانی که ضرر میبینند ما مردم هستیم. اول از همه اینترنت قطع میشه و خب نوندونی ما تعطیل باید بریم گدایی

مردم کشته میشن. نه فقط توسط موشک و بمباران بلکه توسط جنگ داخلی. یادمه سیل اومده بود و بعضی از مردم به جایی اینکه کمک کنن به دیگران رفته بودن خونه های سیل زده ها رو سرقت میکردند.

بعضی از بزرگان هم مطمئن باشید یه راهی برای گریز از مهلکه پیدا میکنند. مگه زمان شاه رو یادتون نیست که چطوری شبونه خیلیهاشون در رفتند.

الانم همینه. کلا جنگ چیز خیلی بدیه. کافیه برید از کسانی که نزدیک مرزهای عراق هستند بپرسید. من خودم از نزدیک دیدم که چطور زندگی میکردن بنده خدا ها.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا