برگزیده های پرشین تولز

موبایل رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

masoodtabatabai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشی گوشی رایگان - مطمئن باشید دروغ نیست سلام به شما دوست عزیز . این مطلب رو چند روز پیش دیدم . میگفت که حقیقت داره و خودش براش اتفاق افتاده . بنظر عضو شدن ضرر نداره چون هیچ هزینه ای نداره . البته کامل موضوع رو توضیح داده .خودم هم که فکر کردم دیدم این شرکت با اینکار نشون میده به شرکتهایی که تبلیغ براشون میکنه ، که نعداد زیادی از سایتش و کالا ها بازدید کردند و در تبلیغات موفق بوده و هزینه قراردادی هم که با این شرکتها بسته میره تو جیبش . و در این بین به اونایی هم که بتونند براش تبلیغ کنند یعنی امثال ما ، هدیه و جوایزی میده . . . بنظر کاملا منطقی میاد و ضرری برای ما نداره چون مجانی است . من هم الان عضو شدم و هیچ هزینه ای هم لازم نداره . . . امتحانش بی ضرر موفق باشید. چند نکته مهم : 1. شما هیچ هزینه ای جز چند دقیقه وقت که برای عضویت باید اقدام کنید. 2. این سایت با دادن این جایزه ها در واقع شماها رو به سایتش می کشونه تا از محصولاتش دیدن کنید. 3. قیمت گوشی در خارج از کشور خیلی پایینه و دادن گوشی به کسانی که شرایطش رو داشته باشن یک هدیه معمولی به حساب میاد. 4. شما لازم نیست گول بخورید کافیه وارد این سایت بشید و می بینید که اصلا قضیه مبهمی وجود نداره و برای کسی که سایت رو به دوستاش معرفی کنه جایزه یا هدیه می ده فقط همین. 5. خودتون به این سایت برید و قضاوت کنید. 6. دستور کار در زیر اومده که باید چه کارهایی رو انجام بدین. .................................................................................................. این هم اون مطلبی است که گفته بودم سلام چند روز پیش این مطلب رو دیدم که باور نکردم چی بود موبایل رایگان 7. من هم باور نکردم خوندم و عضو شودم حالا دیروز گوشی برام اومد به خاطر همین میگذارم تا شما هم عضو بشین مدت اومدن گوشی حدود 3 هفته هست گوشی که من انتخاب کرده بودم ایفون 16گیگ ثبت نام (برای دریافت هدیه رایگان موبایت؛گیم،تلوزیون و .... ) دروغ نیست واقعیت داره عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره) چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟ این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوكیا، سونی اریكسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست.. شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، mp3 player و ... دریافت کنید. مثلا k800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 تا دوست ندارین? اگر n95 بخوای 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی . هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره . به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند . ************************************************* مراحل كار: ابتدا باید با استفاده از لینك زیر وارد سایت xpango بشید
Referral Link : http://www.xpango.com?ref=92171117 بسیار مهم : بعضی ها مثل خود من میخان زرنگی کنن و میرن به صفحه اصلی سایت و از اونجا مستقیما عضو میشن که اصلا امکان پذیر نیست من هم اینکار رو کردم ولی نشد. شما باید حتما دعوت نامه داشته باشید و دعوت نامه شما هم همین لینک بالاست. در غیر اینصورت نمیشه و مزیت این سایت همینه و من هم نتونستم جز با دعوت نامه عضو بشم. اگر از دعوت نامه استفاده نکنیدID Referral به شما نمیده و میگه باید دعوت نامهداشته باشید پس فقط از لینک بالا می تونید عضو بشید. بعد از اینکه روی لینک کلیک کنید : بر روی چیزی كه می خواهید انتخاب كنید (موبایل- ام پی تری پلیر-کنسول گیم- HDTV)كلیك كنید سپس روی گزینه ی Sign up Now كه با رنگ قرمز در بالای صفحه سمت راست نوشته كلیك كنید وبعد طبق مراحل زیر عمل کنید :Firstname نام خود را بنویسید. :Last name نام خانوادگی خود را بنویسید. :Emailآدرس ایمیل خود را وارد كنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تكمیل ثبت نام بهش نیاز دارید) :password برای خود پسورد انتخاب كنید. :Address1آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید. نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد: Address2: لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید، در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید: :Town/Cityشهر خود را بنویسید. :County/Stateنام استان خود را بنویسید. Country: نام كشور خود را انتخاب كنید. :Free Giftنام هدیه را انتخاب كنید، :post Code/Zipدر این قسمت كد پستی منزل خود را وارد كنید. :Referral IDدر این قسمت كدی وجود دارد به آن دست نزنید توجه : اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد . در قسمت Term and Condintion یك تیك بزنید نحوه پر کردن فرم ثبت نام این سایت مثل کلوبه و حتما باید با دعوت نامه وارد شوید تا کد را بگیرید اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد بر روش كلیك كنید تا ثبت نامتون تكمیل بشه و بعد وارد صفحه ای خواهید شد كه لینك زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینك را به افراد بدهید و اگر كسی با این لینك ثبت نام كند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینكه كسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از كسب امتیازهای لازم برای دریافت پكیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود. بعد این دیگه به شما بستگی داره که چه کار می کنین.و چند نفر رو میتونید زیر مجموعه خود کنی مثلا برای ایکس باکس 13 زیر مجموعه می خواد یعنی شما 13 رفیق ندارید!!

Last edited:

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
من اين كارو كردم هيچ خبري نشد

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
خداوندا جوانان ما را به راه راست هدایت کن

عزیزم شما اگه از این سایت گوشی گرفتی بیا یدونه هم من بهت میدم

masoodtabatabai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من از این سایت گوشی دریافت کردم . و این پست رو هم واسه دوستان علاقه مند زدم من نمیدونم چرا شما فک می کنید همه جا ایرانه ؟ این سایت تبلیغاتی و من که نتیجشو دیدم حالا شما هر جور راحتید و دوس دارید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
تبلیغ سایت های دیگر در این فروم ممنوع هست دوست عزیز.

تایپیک قفل میشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا