برگزیده های پرشین تولز

موتور جستجوگر ملی و ایرانی

appledandy

Registered User
لایک‌ها
12
موتور جستجوگر جدیدی در حال راه اندازی می باشد و تا پایان تیر ماه 1390 راه اندازی می شود این موتور برای رقابت با گوگل و یاهو و بینگ و بایودی و ... راه اندازی می شود
منتظر ما باشید

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
موتور جستجوگر جدیدی در حال راه اندازی می باشد و تا پایان تیر ماه 1390 راه اندازی می شود این موتور برای رقابت با گوگل و یاهو و بینگ و بایودی و ... راه اندازی می شود
منتظر ما باشید

باشه ما منتظريم:D

احتمالا هر چي سرچ کنيم لينک حوزه رو بده:lol:

AminMrz

Registered User
لایک‌ها
31
عالیه دمشون گرم
اولین قدم برای فیلتر کردن یاهو، اسمشم جالبه یاحق به جای یاهو.
عجب مقلد هایی هستن اینا!!!!!

appledandy

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام و احترام به نظر تمامی دوستان این موتور به دولت وابسته نیست اسم اون یاحق هم نیست
این موتور سایت ها رو فیلتر نمی کنه و اگر از فیلتر شکن استفاده می کنید می توانید سایت ها رو سرچ کنید که فیلتر هستند امید وارم دوستان در تمامی کار ها انقدر زود جبه گیری نکند این موتور به نام زیر و به آدرس زیر هست
Blakker
www.blakker.com

Last edited:

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
با سلام و احترام به نظر تمامی دوستان این موتور به دولت وابسته نیست اسم اون یاحق هم نیست
این موتور سایت ها رو فیلتر نمی کنه و اگر از فیلتر شکن استفاده می کنید می توانید سایت ها رو سرچ کنید که فیلتر هستند امید وارم دوستان در تمامی کار ها انقدر زود جبه گیری نکند این موتور به نام زیر و به آدرس زیر هست
Blakker
www.blakker.com

میخواهید با گوگل و یاهو رقابت کنید ؟

appledandy

Registered User
لایک‌ها
12
میخواهید با گوگل و یاهو رقابت کنید ؟

نه دوست عزیز برای صحبت در باره رقابت با گوگل و یاهو زود ولی هدف اصلی ما نمایش و توانمندی های ایرانیان به تمام دنیا هست من مخالف حضور کلمات عربی در زبان شیرین پارسی هستم و این سایت به زبان عربی هم راه اندازی نمی شود من قصد دارم به تمام دنیا نشان بدهم که تمدن ایران و نژاد آریا از تمام تمدن ها و نژاد ها برتر است
با تشکر از نظر تمام دوستان

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
نه دوست عزیز برای صحبت در باره رقابت با گوگل و یاهو زود ولی هدف اصلی ما نمایش و توانمندی های ایرانیان به تمام دنیا هست من مخالف حضور کلمات عربی در زبان شیرین پارسی هستم و این سایت به زبان عربی هم راه اندازی نمی شود من قصد دارم به تمام دنیا نشان بدهم که تمدن ایران و نژاد آریا از تمام تمدن ها و نژاد ها برتر است

یعنی ما اریایها از همه ی دنیا بهتریم ؟

Sancho2010

Registered User
لایک‌ها
0
من قصد دارم به تمام دنیا نشان بدهم که تمدن ایران و نژاد آریا از تمام تمدن ها و نژاد ها برتر است
متاسفانه شما هیچ وقت موفق نمیشید!!
هر وقت تونستید افکار نژادپرستانه را از فکر خود بیرون کنید اون موقع به فکر موفقعیت باشید:)

appledandy

Registered User
لایک‌ها
12
متاسفانه شما هیچ وقت موفق نمیشید!!
هر وقت تونستید افکار نژادپرستانه را از فکر خود بیرون کنید اون موقع به فکر موفقعیت باشید:)

دوست عزیز متشکرم از نظر تون فکر کنم من بد منظورمو بیان کردم من به هیچ وجه نژاد پرست نیستم و موافق آن هم نیستم ولی وقتی می بینم که سایر کشور ها و حتی داخل کشور خودمان ایران بعضی چیز ها رو به نام دیگران ثبت می کنند ناراحت می شوم اولین خط در ایران کشف شد کل آسیای امروزی در زمان گذشته به نام ایران بود و بسیاری از چیز های دیگر با مقداری تحقیق پی به بعضی چیز های دیگر هم می برید بازهم از نظرتون بسیار متشکرم

DrXoX

Registered User
لایک‌ها
14
کلا با Made in Iran حال نمی کنم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,204
اسمش چیه؟ :)

MihanServer.com

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
من قصد دارم به تمام دنیا نشان بدهم که تمدن ایران و نژاد آریا از تمام تمدن ها و نژاد ها برتر است

تو !؟

1 نفر چه طور میتونه با یک گروه یا سازمانی چون گوگل یا یاهو رقابت کنه !؟

جستجو گر ملی قرار بود توسط گروه ... اماده بشه نکنه شما طرحی !؟ :D

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان بزارید اول سایتشون راه بیفته بعد انتقاد و . . .

im@n

Registered User
لایک‌ها
41
دوستان بزارید اول سایتشون راه بیفته بعد انتقاد و . . .

تایید میشه.

متاسفم واسه یه عده ای که هنوز چیزی نشده سریع جبه گیری میکنن.

منم موافقم که یه موتور جستجوی ملی داشته باشیم. مگه بده ؟

البته خوب باید یه تیم پشت قضیه باشه و هدف به طور جدی دنبال بشه .

متاسفانه ما مقصر هستیم که خودمون رو دست کم میگیریم . امیدوارم که موفق باشید . ایده ی خوبی هست اگه حمایت بشه مطمئن باشید نتیجه میده.

appledandy

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام خدمت دوستان
نکته اول من به عنوان مدیر و طراح این موتور از کلمه من استفاده کردم در واقع من از تمامی مردم ایران دعوت به همکاری می کنم تمامی دوستانی که از اینترنت استفاده در حد عالی انجام می دهند و در آینده نچندان دور به آنها به عنوان حقوق مبلغی می پردازم
نکته دوم چند سال پیش دو نفر دانشجوی دکترا توانستند با طراحی موتور جستجوگر گوگل با یاهو و آلتاویستا رقابت کنند و همین چند سال پیش هم موتور جستجوگر چینی ها توانسط با گوگل رقابت کند و در حال حاضر 6 دنیا می باشد
یعنی ما از این چینی ها کمتر هستیم
با تشکر از نظرات عزیزان فعلا کسانی که قصد همکاری دارند می توانند با ایمیل زیر تماس بگیرند
در ضمن من دیروز هم گفتم این موتور هیچ ارتباطی با یاحق ندارد و به دولت و هیچ شرکتی وابسته نیست
[email protected]

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
آقا این جستجوگره اسمش چیه؟
بلک چی چی؟
بلک کی..؟

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
Mysql Server for database 'blakker1' not available!

Trying to reconnect to database . . .
Cannot connect to database.

Mysql Server for database 'blakker1' not available!

Trying to reconnect to database . . .
Cannot connect to database.

این بلکر با چی می خواد رقابت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

appledandy

Registered User
لایک‌ها
12
نام این موتور بلکر می باشد
دوست عزیز ما هنوز به طور کامل راه اندازی نکرده ایم و در حال حاضر باید دیتابیس روی سایت آپلود شود و بدلیل حجم بالا مدتی طول می کشد و من از تمامی دوستان می خواهم مقداری صبور باشند

بالا