برگزیده های پرشین تولز

مودم من از E1 بدش مياد!

hadi_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يكي بود يكي نبود اين hadi_f يه مودم rockwell 3 chipset داشت.وقتي E1 ميكانكتيد بعد از 5 دقيقه ميديسكانكتيد.هيچي خلاصه رفتم يه مودم از هموناش كه چراغ داره تو case جا نميشه خريدم كه اسمش رو هنوز يادم ميره accton ac-m1301 external بود.الان اون مشكل گبلي رو ندارم ولي بعضي از account هاي E1 رو تو Xp كانكت نميكنه ولي با win98 مشكلي نداره حالا من شيكار كنم؟ (اين دفعه رو كشش دادم احسان فكر نكنه براي هيتلر تلگراف ميزنم ;) )

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سوالهاي سخت ميپرسي ها!!! :oops:
والا چيزي به ذهنم نميرسه... من آخرش نتونستم مشكل اين مودم و ويندوز رو بفهمم چيه!

kaivan_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
man ye acorp external daram ke chip rockwell vahti ke norton password manager ro install mikonam dige vahti ke vasl misham mogheye recive koli error migire to status zir recive tedadeshono minevise masalan hodod 200 300 ta

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از kaivan_wolf :
man ye acorp external daram ke chip rockwell vahti ke norton password manager ro install mikonam dige vahti ke vasl misham mogheye recive koli error migire to status zir recive tedadeshono minevise masalan hodod 200 300 ta
دوست عزيز لطف كنيد فارسي بنويسيد.

من يه acorp external دارم كه chip rockwell وقتي كه norton password manager رو اينستال ميكنم ، ديگه وقتي كه وصل ميشم ، موقع recive كلي error ميگيره كه تو status تعدادشون رو مينويسه . مثلا حدود 200 ، 300 تا !
اين norton password manager خيلي مشكل داره ! اولا موقع نصب رو كامپيوتر من انقدر بد و با مشكل نصب شد كه الان اصلا UnInstall نميشه ! فكر ميكنم مشكل از اين برنامه باشه ، نه مودم شما ...

mst_ab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مودم را روی یک کامپوتر دیگر و همچنین با یک خط تلفن دیگر امتحان کنید اگر روی کامپیوتر دیگر جواب داد مشکل می تواند از ویندوزتان(ویروس و ...)باشد اگر روی خط دیگر جواب داد مشکل از خط شماست(احتمالاً همین مسئله است)در غیر این دو صورت مودم خود را تعویض کنید من مودم اینتل را پیشنهاد می کنم

بالا