برگزیده های پرشین تولز

مودم وایرلس ایرانسل و در خواست راهنمایی

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
سلام. دوستان یه مدتیه تنها شرکت ارائه دهنده اینترنت ADSL تو محلمون داره بامبول درمیاره و قیمتاشو نمیاره پایین که رفته رو اعصابم.
می خوام برم اینترنت وایمکس ایرانسل بگیرم (اونطوری که تو نقشش نگاه کردم منطقه ما تحت پوشش هست)
الان دنبال کسی هستم که از مدم های این شرکت داشته باشه و به هر دلیلی (بجز خرابی) می خواد ردش کنه. همینجا یا تو پیام خصوصی اعلام کنید بنده خریدار هستم. به قیمت معقول.

در ضمن اگر کسی از کیفیت سرویس اینترنت وایرلس ایرانسل تجربه ای خبری چیزی داره ممنون میشم همینجا راهنماییم کنه. چون شرکت فعلی که ازش میگیرم از لحاظ سرعت در حد Dedicate هست اما قیمتاش بالاست؛ نمی خوام از چاله دربیام بیوفتم تو چاه سرعت برام خیلی مهمه. درضمن من قصد دارم اگر جور شه سرویس 512 شش ماهشو بگیرم. یعنی 512 اش به طور میانگین 50k دانلود میده؟؟ (من الان با 256؛ 32k دانلود دارم)

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
نه انتن دهی و سرعت شیراز افتضاح هست
یعنی انگار باید تو فضای ازاد کار کنی همیشه تو خونه 1 خط انتن میده بزور

Mehrdad2275

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

عزیز نخر که تو چاه میفتی

پدری از من در اوردن که........

بعده ۱۵~۲۰ روز دیدم سرعت اومده رو ۱۲۸ ، موقهٔ دانلود هم با ۳~۴ دانلود می‌کنه

زنگ زدم که آقا این چه وضعشه بعده ۲۰ دقیقه پشت خط بودن و گوش دادن به اون پیام مزخرفشون ( چیزیی‌ پخش می‌کنه و اپراتورش طوری حرف می‌زنه که عادم حسّ حماقت بهش دست میده) گفت شما بیش از حد مجاز داون کردین ( فک کنم ۱۰ تا ۱۲ گیگ)......

گفتم مگه نا محدود نیست؟

گفت چرا نامحدود ولی‌ در حد معقول!!!!!!! گفتم یعنی‌ چه؟ ما به اسم نا محدود خریدیم ........ گفت همینه که هست.... دباره تمدید کنین (پول بدین) تا وصل شه

منم جم کردم سیستمشو دادم به همسایه..........

مودم usb هم اصلا آنتن نمید و باید رو میزیشو بخرین......... بماند که برای به برق زدن یه آداپتور و وصل کردن یه کابل usb خدا تومن هم پول میگیرند........ اونم ساعت ۱۰ شب زنگ زد که دارم میام وصل کنم

الان دارم از 1mb/s adsl پارس انلاین استفاده می‌کنم......

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

عزیز نخر که تو چاه میفتی

پدری از من در اوردن که........

بعده ۱۵~۲۰ روز دیدم سرعت اومده رو ۱۲۸ ، موقهٔ دانلود هم با ۳~۴ دانلود می‌کنه

زنگ زدم که آقا این چه وضعشه بعده ۲۰ دقیقه پشت خط بودن و گوش دادن به اون پیام مزخرفشون ( چیزیی‌ پخش می‌کنه و اپراتورش طوری حرف می‌زنه که عادم حسّ حماقت بهش دست میده) گفت شما بیش از حد مجاز داون کردین ( فک کنم ۱۰ تا ۱۲ گیگ)......

گفتم مگه نا محدود نیست؟

گفت چرا نامحدود ولی‌ در حد معقول!!!!!!! گفتم یعنی‌ چه؟ ما به اسم نا محدود خریدیم ........ گفت همینه که هست.... دباره تمدید کنین (پول بدین) تا وصل شه

منم جم کردم سیستمشو دادم به همسایه..........

مودم usb هم اصلا آنتن نمید و باید رو میزیشو بخرین......... بماند که برای به برق زدن یه آداپتور و وصل کردن یه کابل usb خدا تومن هم پول میگیرند........ اونم ساعت ۱۰ شب زنگ زد که دارم میام وصل کنم

الان دارم از 1mb/s adsl پارس انلاین استفاده می‌کنم......

ممنون از توضیحت. آره تو سایت خودشون هم گفته که نامحدود هست ولی باید معقول باشه! حالا دیگه عقل اینا چقدره که معقولش چقدر باشه خدا میدونه :p. اما من می خوام محدودش رو بگیرم. میشه بگی شما چه تعرفه ایش رو گرفته بودی و زمانی که تازه شروع کرده بودی و مصرف معمولیت بود سرعتش چطور بود و دانلودت رو چند کیلو بود؟؟؟
مدمش مگه همنین 100 تومنیاش جواب نمیده؟ (رومیزیه فکر کنم)
اینکه چقدر آدمو تلکه کنن بستگی داره به جایی که میان وصل می کنن اینگار! یکی از همکارا میگفت اومدن براش وصل کردن دقیقا همون هزینه های توی سایت رو گرفتن با تخفیفش و تازه بعد نصب چک کردن که مبادا نصابشون پول زوری چیزی گرفته باشه :f34r:

ssasan

Registered User
لایک‌ها
8
کاملا تائید می شود. خرید این سرویس یعنی از دست دادن مقدار بسیار زیادی پول.
در ضمن تلفن های پشتیبانی تا زمانی که ثبت نام نکرده اید کاملا مهربانانه با شما برخورد می کنند اما به محض ثبت نام و واریز وجه دیگر امکان ندارد پاسخ درست و حسابی به شما بدهند. اینجا را هم بخوانید تا کاملا از این کار منصرف شوید

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
منم دايل آپو به صد تا از اين سرويساي 100 تا يه غاز كه فقط ميخوان از مردم بچاپن ترجيح ميدم
من كه روزا دايل آپ با خط همسايه شبام دانلود با gprs ايراندق ... سرعتم تا 30 ميرسه بسسه ديگه!!!

javidx

Registered User
لایک‌ها
8
اصلا شما اینترنت چی کار میخوای ؟ همون دیال آپ برامون بسه دیگه از این دیال آپ سرعت بیشتر میخوای ؟؟؟
راحت میتونید گشت و گذار کنید تو اینترنت
کجای دنیا این سرعت بالا رو داره آخه ؟؟ ناشکری نکنید D:

hamid1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من از هر کی وایمکس ایرانسل داشته فقط بدیهاشو شنیدم.اما یکی از دوستان تازگی خیلی از وایمکس مبین نت تعریف میکرد.
اما فک کنم همون adsl خیلی بهتر باشه من الان 512 پارس آنلاین دارم تو روز حداقل سرعت دانلودش 220kb/s هستش اما شب فک کنم 60 تا 100 بشه

بالا