برگزیده های پرشین تولز

مودم وایرلس داتک رو میخوام بذارم پشت بوم !

ZIA

Registered User
لایک‌ها
36
مال من که از این چیزا نداره
یک گیرنده یا انتن هست
یک اکسس پوینت و یک آدابپتور که همه بالا پشت بام هستند و کابل لن هم از خود اکسس پوین مستقیم به کامپیوترم خورده و تمام طول کابل هم 60 متر می باشد

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یک همچین چیزی بدردت نمیخوره !؟ دردسره های سیم کشی و remote desktop رو هم نداره. یعنی فقط یک تنظیم اولیه می خواهد.
مدل هایدیگه اش رو هم نگاه کن.

aka

Registered User
لایک‌ها
0
دست آخر اگه به نتیجه نرسیدی بگو کمکت کنم

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
شایان جان مشگل حل نشد؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
راستش من مودم قدیمی گیر اوردم ! ولی جالب اینجا بود که مودم قدیمی اینجا آنتن نداد اصلا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پشتیبانی هم گفت چون اینا هم دکل هاش فرق داره ، هم آنتن هاش هم سیستمش و اینا ... دلیل نمیشه یه جا که جدید آنتن داره ، قدیمی هم داشته باشه ! ( و بلعکس ! ) خلاصه اون رو پس دادم و چون تا ۲،۳ ماه دیگه جام عوض میشه ، کلا بیخیال این قضیه شدم تا ببینم چی میشه !

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
اینی که گفتین رو میشه برای من ترجمه کنید!
آنتن نداد!!!!!
این داتک شبکه راه انداخته یا تار عنکبوت؟

papampi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شایان جان چیزی که اینا میدن یک چیزی تو این مایه هاست: http://www.vpi.us/usbc5.html
usb-c5-lc.jpg

این یک افزایش دهنده طول هست بوسیله کابل اترنت. یعنی یک طرف USB به اترنت تبدیل میشه و در انتها مجدد اترنت به USB. بنابر این هیچ ارتباطی به تغییر سیستم و ... نداره. ساخته شده برای افزایش طول ارتباط USB. افزایش کابل اترنت هم تا ۱۰۰ متر مشکلی نداره. برای کابل هم به اندازه مورد نیاز یک کابل شبکه بگیر و بگو سوکت ها رو به شکل Straight Through (مستقیم) ببندند نه کراس (Crossover). خیلی عجیبه که اون همه مثلا متخصص تو داتک جنس رو آوردن و نمیدونن چیه. ولی قیمتشون نسبت به مواردی که من تو اینترنت دیدم خیلی خوبه.
سلام
آقا این تبدیل رو از کجا مسیشه خرید ؟؟؟ آیا هستش یا باید بگردم ببینم کی داره ؟؟؟؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
بالا