برگزیده های پرشین تولز

موفق ترين سرور WoW در ايران

Numberone-game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
19116174312550870383.gif

سلام قصد دارم يه سرور فان پچ 3.3.5 که حدود 2 ساله انلاينه با لول کب 255 به اسم Numberone Game رو به شما معرفي کنم:

اين سرور امکانات بسيار جالبي داره مثل: لول آپ بسيار جذاب , کاستوم ارا , ايونتاي باحال , bg کاملا فيکس و رندوم بتلش هميشه بچه ها هستن

باز يه چيز ديگه هم که من ازش خوشم اومد اين بود که اينساش کامل فيکسن مثلا icc تموم باساش کاملا فيکس بود حتي تموم اسپلاش و ايتماي با حاليم دراپ ميشد و ريد ديفيکالتي هم فيکس بود مثلا 10norm.25norm.10hc.25hc اينارو همه فيکس کردن اينسم زياد داره و چند تا باس خيلي قوي و آيتم دراپ شاخ هم توي مپ گزاشتن که خيلي جالبه

ويپون هاشم پچ فيکس نميخاد اولين باره که يه ويپون کاستومو ميديدم تو يه سرور که بدون پچ دانلود کردن کار کنه انطوري اگه هر جا که ان شديد راحت بازي ميکنيد و بالانس کلاساشم فيکسه

هم چنين اسکريپت هاي بسيار جالبي داره مثل :..... , teleporter , npc all in one , .buf , .duel , .arena . , .chat

ست ايتماي جالبي هم داره تقريبا 9 تا ست تو سرور هست که به اين زوديا از سرور خسه نميشيد مثلا يه ست ايتمي برا بتلگراند گزاشتن که وقتي کاملش کني بافاي در حد دونيت ميده يني جوري هست که انگيزه کاملو به شما ميده برا پلي کردن و لذت بردن

"به نظر من اگه حتي طرفدار سرور فانم نيستيد اينو حتما امتحان کنيد چون واقعا ارزششو داره"

136409022919851.gif

ادرس سايت : numberone-game.ir

ادرس ريلم : logon.numberone-game.ir

Blackswin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد از دیدن این پست واقعاً خندم گرفت
بعد از گذشت این همه سال سرور پیشگامان هنوز پا بر جاست و داره به پچ 5.4.2 آپدیت میشه
من خودم 4 ساله توی سرور پیشگامان فعالیت دارم و راضی ام

از آقای Mns هم تشکر میکنم بابت این سال های خوب

تو پچ بعدی منتظریم ;)

proaref

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
Wiki-wordmark.png
دوستان لطفا به این پست یک دقت کنید. هر کسی که وو بازی میکنه باید اطلاعاتی در مورد بازی و چگونگی بازی داشته باشد اما متئسفانه در کشور ما سایت مرجعی وجود ندارد که به آموزش اختصاصی این بازی بپردازد برای همین کاربر های ایرانی مجبور هستند به سایت هایی مانند wowhead و ... بروند اما تیم ویکی وو ایران با همکاری تیم ویکی وو (انگلیس.بتل) توانسته وبسایتی را ایجاد کند که در آن به آموزش بازی به زبان فارسی پرداخته است.در این سایت آموزش کامل شغل ها و آموزش گرفتن مونت و آموزش ابتدایی بازی و آموزش زدن باس و آموزش گرفتن تلنت و ... به صورت رایگان گذاشته شده است. یکی از مهمترین ویژگی های سایت ما داشتن قالب زیبا و جذاب است که باعث می شود کاربر جذب سایت بشود و همیشه به سایت ما مراجعه نماید. آدرس سایت wikiwow.vcp.ir است. شاید از این سوال پیشتون پیش بیاد که چرا به صورت وبلاگ است؟ ما در جواب به این سوال می گوییم چون ما انبوهی از اطلاعات خود را از سایت های خارجی بر می داریم و میخواهیم از بعضی مشکلات مانند تحریم ها رد بشویم می بایست تا مدتی به صورت وبلاگ فعالیت کنیم. لطفا این پست را بخوانید و از گزینه تشکر استفاده کتید. تنها خواهش ما خواندن این پست است

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
كسي هست كه وقت دااشته باشه تو سرور ايراني برام هانر جمع كنه ؟

يه مبلغي هم بهش ميدم

اگه كسي هست پخ بدههه

proaref

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بله من وقت دارم! پول نمی خوام فقط یک هیرو ساده و بدون آیتم لول هشتاد و پنج هر کلاسی توی وو زون می خوام

fardin02

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت بزرگ فروش هک wowhacker.rzb.ir بزرگ ترین و ارزان ترین هک های خود برای فروش گذاشته ۱۰۰% تضمینی در صورت هرگونه مشکل ما پول شما را back میدهیم ما رضایت شما را میخواهیم این هک در سرور های زیر تست شده هست و کار کرده : wowzone_caspianwow_moltenwow_Funserver و ...

بالا