برگزیده های پرشین تولز

مونیتور،مودم،رم کامپیوتر،کارت گرافیک، کارت صدا

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
لطفا قیمت مورد نظر خودتون را در همین جا اعلام بفرمایید. بجز مونیتور که امکان ارسال به شهرستان نیست، سایر اقلام به دوستانی که در شهرستان سکونت دارند نیز ارسال میشود. هر گونه نظر و مطلبی به ذهن شما در مورد این چند قطعه رسید بفرمایید، کسی که قصد فروش داشته باشه و فروشنده باشه باید صبر و حوصله هم داشته باشه. حلا ریپلای میخواد اسپم باشه یا پیشنهاد خرید :p

نام کالا: RAM PC2
مارک: Apacer
مدل: Dual channel Kit PC6400
ظرفیت : 1GB = 2X512MB
پارامتر: CL5-5-518
گارانتی: SCE
توضیحات: رمها کاملا سالم هستند و در حالت تنظیمات default مادربرد (خودم) با باس 800 کار می کنند (یعنی اورکلاک بصورت اتوماتیک که قرار میدم در همان صفحه ابتدایی روشن شدن کامپیوتر 1 گیگ رم باس 8-- دو کاناله میشناسه). هولوگرام گارانتی کاملا سالم .
عکسهای مربوط به رم که گرفتم را از اینجا ببینید یا دانلود کنید:
کد:
http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=yyadwq2k2gm
http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=ywzcommgv5z

نام کالا: مونیتور 19 اینچ فلترون !
مارک: ال.جی
مدل: 915FT plus
پارامتر: مونیتور CRT فلترون
گارانتی: ندارد
توضیحات: این سری از مونیتور های ال.جی وارداتی و شرکت ایران رهجو (هنوز فاکتور خرید دارم) وارد کرده بود. ساخت کشور تایوان هست. خیلی تمیز و بدون هرگونه خورده گی و زدگی نگهداشتم، از لحاظ ظاهری بسیار تمیز هست. فقط یکبار به گارانتی بردم و برگه گرانتی را هم نگه داشتم در برگه گارانتی علت را دقیقا چنین نوشته " بازدید از قسمتهای مختلف و تعمیر مدار تغذیه خروجی افقی و تست و سرویس کامل دستگاه به مدت 1 روز زیر تست بود" هزینه گارانتی هم 15200 تومان شده بود. بعد از اون هم مثل روز اول کار میکنه و هیچ مشکلی نداره . پشت مونیتور 4 عدد خروجی برای استفاده از USB داره و 6 تا خروجی مخصوص که نمیدونم برای چی هستند! در عکسهایی که گرفتم فیشهایی که عنوان کردم کاملا مشخص هستند.از همه زوایای مونیتور عکس گرفتم . مونیتور فکر کنم یه 30 یا 40 کیلویی باشه ! کابل اتصال به کیس و کابل برق مونیتور همان کابلهای اوریجینال خود مونیتور هستند. سی دی درایور مونیتور موجود هست . جعبه کارتن مونیتور نیست. رزولوشن هم 1600در 1024 با فرکانس 90 هرتز جواب میده. لطفا برای اطلاعات دقیق تر در مورد رزولوشن و فرکانس ها در گوگل سرچ کنید و review ها را مطالعه کنید.
عکسهای مربوط به مونیتور:
کد:
http://www.mediafire.com/?sharekey=c11a619680072014ab1eab3e9fa335ca5ef0db27d7046e88

نام کالا: مودم اکسترنال دیال آپ
مارک: D-Link
مدل: DFM-562E
پارامتر: 56K External DATA/FAX/Voie Modem
گارانتی: 88/02/07 الی 91/02/07
شرکت: شرکت خدمات کامپیوتری ایزی
توضیحات: از این مودم خیلی کم استفاده کردم، فقط برای احتیاط و پشتیبانی از مودم ADSL خودم خریده بودم که بعدا دیدم نیاز پیدا نمیکنم. دستگاه سالم و کاملا در حد نو هست. همه وسایل و سیم و کابل و سی دی و .. همه در حد نو و تمیز هستند. از طبقه اول پاساز ایران از اون مغازه که وسایل شبکه میفروشه خریده بودم ! گارانتی هم که مال خود شرکت ایزی هست. دیگه توضیحات خاصی به ذهنم نمیرسه برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت D-Link مراجعه کنید.
عکسهای مربوط به مودم:
کد:
http://www.mediafire.com/?sharekey=c11a619680072014ab1eab3e9fa335cacb9b36fbc7c46c19

نام کالا: کارت صدا
مارک : Creative
مدل: Sound Blaster 5.1
توضیحات: فکر کنم این کارت صدا ساده ترین حالت کارت صداهای مارک کریتیو هست. خروجی 5.1 داره . نظر شخصی خود من این هست که مادربوردهای جدید (نه لزوما یلی گرون مادربورد های مثلا 80 تومن به بالا) که کارت صدا onboard دارند کیفیت بهتری از این کارت دارند. این کارت میتونه برای یک مادربورد قدیمی گزینه خوبی باشه یا مادربوردی که چیپ کارت صداش سوخته باشه. در کل پر شدن یک اسلات PCI مادربورد های جدید توسط این مدل کارت صدا کار معقولی نیست. جعبه و سی دی درایور هست. کاملا هم سالم و تمیز هست.
عکسهای مربوط به کارت صدا:
کد:
http://www.mediafire.com/?sharekey=c11a619680072014ab1eab3e9fa335caf5d5337daba6a0cd

نام کالا: کارت گرافیک
مارک: ASUS
مدل: EN7300GT SILENT
پارامتر: 256MB DDR2 - PCI Express - DVI - TV OUT
گارانتی: حقیقتش مطمئن نیستم داره یا نه (فرض بر این بذاریم نداره)
توضیحات: خب کارت گرافیک مدل بدون فن (بدون صدا) هست که تمیز و سالم هست. از نظر من کارت قوی و بدون دردسری هست. بازیهای جدید بعید میدونم بشه با کیفیت مناسب اجرا کرد ولی در زمان خودش کارت قوی بوده. برای اطلاعات فنی بیشتر لطفا به سایت اسوس مراجعه کنید. جعبه و کارت و همچنین آخرین ورژن درایور NVidia هست. خود سی دی کارت گرافیک که موقع خرید همراه کارت هست فکر کنم گم کردم ولی اخرین ورژن درایور از سایت اسوس بروی سی دی همراه کارت گرافیک تقدیم خواهم کرد. سعی کردم عکسهای دقیقی از کارت بگیرم تا کاملا مشخص باشه که به چه صورت هست.
عکسهای مربوط به کارت گرافیک:
کد:
http://www.mediafire.com/?sharekey=c11a619680072014ab1eab3e9fa335ca20a7bf5628c3be22

نام کالا: کارت تلویزیون و کپچر
مارک : ASUS
مدل: B-TV FM Card 7134 R2.0
پارامتر: PHILIPS decoder - PHILIPS PAL TV - PCI 2.2 compliant - ADCs technology for higher video quality
توضیحات: این کارت تیونر و کپچر در مقایسه با تیونر های آنالوگ فعلی که مثلا 30-40 تومن یا بیشتر فروخته میشن اصلا قابل مقایسه نیست. زمانی که در حال پخش تلویزیون هست سی پی یو در حد صفر مصرف میشه. بسیار روان کار میکنه. اگر آنتن مناسب (نه از این آنتهای چسبوندنی پشت پنجره که مفت نمی ارزه) وصل بشه با کیفیت آینه تصویر میده. برنامه POWER VCR برای پخش تلویزیون و حتی کپچر استفاده میکنه که خیلی روان هست و با قابلیتهای زیاد. کیفیت ضبط برنامه تلویزیون که در حال پخش هست را میتونید از وی سی دی ساده تا کیفیت دی وی دی تنظیم کنید. ورودی کامپوزیت برای وصل کردن وسایل پخش مثل ویدئو یا هندی کم داره و برای صدا دو کانال جداگانه ورودی داره و همچنین یک کانال ورودی برای ویدئو. کیفیت کپچر کردنش بسیار عالی هست . من ویدئو VHS به این کارت وصل کردم و با برنامه DVD Movie Factory فیلم را کپچر کردم و نتیجه بسیار عالی بود. رادیو هم داره که یک سیم بلند با فیش شبیه آنتن به کارت میخوره برای انتن رادیو. رادیو اف.ام هم خوب میگیره. حقیقتش این کارت کپچر را بخاطر روان بودن کارش و تمیزی کارش خیلی دوست دارم و اگر میبینید زیاد تعریف میکنم بخاطر همین هست. ریموت کنترل این دستگاه دارای یک توپی شکل هست که موس میتونید کنترل کنید با اون. بصورت اینفرارد با کامپیوتر ارتباط برقرار میکنه(منظورم ریموت کنترل دستگاه هست) . همه هم اوریجینال و مال خود اسوس هستند. راستی مهمترین قسمت یادم رفت بگم: تو ویستا کارت نمیشناسه، پس بدرد اونایی که ویندوز ویستا دارن نمیخوره ! ویندوز 7 دارند هم خوب جواب نمیده، چرا میگم خوب جواب نمیده؟ چون رو ویندوز 7 نصب کردم و تونستم کانالهای تلویزیون بگیرم ولی گاهی اوقات (مثلا هر 10 بار یه بار) هنگ میکرد و می بایست میبستمش. بهترین گزینه برای ویندوز XP هست. پس دوستانی که فقط از ویندوز XP استفاده میکنند روی این کارت نظر داشته باشند .

عکسهای مربوط :
کد:
http://www.mediafire.com/?sharekey=c11a619680072014ab1eab3e9fa335ca546f3207a6c1dd8b

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
کارت 7300gtرو چند میدید ؟ نرخ پایه بگذارید. من یکی نیاز دارم

Dark Sector

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
309
سلام
قیمت کارت گرافیک ؟

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
لطفا قيمت کارت گرافيک رو براي منم بفرستيد

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
کارت 7300gtرو چند میدید ؟ نرخ پایه بگذارید. من یکی نیاز دارم

سلام
قیمت کارت گرافیک ؟

لطفا قيمت کارت گرافيک رو براي منم بفرستيد

دوستان، لطفا شما قیمتی که مدنظر دارید همینجا اعلام کنید. من قیمتی تعیین نکردم چون یکی میاد میگه خیلی بالا یکی میگه قیمت نو فلان و ... شما ببینید خودتون چقدر مناسب میدونید، همینجا بگید نهایتا من هم میگم قیمت که شما گذاشتید پایین هست و اگر منصفانه باشه به توافق میرسیم و چونه هم نمی زنیم.

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
دوستان، لطفا شما قیمتی که مدنظر دارید همینجا اعلام کنید. من قیمتی تعیین نکردم چون یکی میاد میگه خیلی بالا یکی میگه قیمت نو فلان و ... شما ببینید خودتون چقدر مناسب میدونید، همینجا بگید نهایتا من هم میگم قیمت که شما گذاشتید پایین هست و اگر منصفانه باشه به توافق میرسیم و چونه هم نمی زنیم.

پس نرخ پایه رو برای گرافیک میگذاریم 12. هر کی بالاتر خواست بگه

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
پس نرخ پایه رو برای گرافیک میگذاریم 12. هر کی بالاتر خواست بگه

یکی از دوستان به باکس پی-ام دادند فرمودند 14 تومن همراه هزینه پست با خودشون. من با اجازه همه دوستان منتظر پیشنهاد سایر عزیزان هستم.
راستی فراموش کردم خدمتتون بگم، مهلت تست 1-2 روزه هم خواهد بود که با حوصله و سر وقت تست کنید .

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
من گرافيک رو 15 ميخرم پست با خودتون

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
کارت گرافیک و کپچر یکی از دوستان فرمودند با هم 25 تومن بصورت تحویل حضوری.
راستی اینکه میگم یکی از دوستان، بخاطر اینه که شاید راضی نباشند نام آیدی ببرم ولی متن پی.ام در باکس بنده موجود هست.

با تشکر.

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
دو تا شون رو اگر اون دوستمون نخواست 25 من ميخام پست با خودت

Last edited:

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
15 تومن گرافیک. تهران حضوراُ تحویل میگیرم
++++++++++
چرا دوستان توی پخ نرخ میدن و اینجا اعلام نمیکنند؟ از چی میترسن ؟‌

kouhestan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
عکس های خیلی خوبی گرفتید
کارت گرافیک و کارت تی وی، با هزینه پست 30 تومن
به شرط سالم بودن و کامل بودن متعلقات

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
خب با اجازه دوستان بدون عنوان کردن نام آیدی پیشنهادات که به باکس (بصورت خصوصی) ارسال شده چه بالا چه پایین در اینجا برای اطلاع همه دوستان مطرح کنم. فکر نکنم عنوان کردن پیشنهادات بدون ذکر نام آیدی ایرادی داشته باشه.
همونجور که به دوستن در پیغام خصوصی عنوان کردم، انشاا.. تا یکشنبه شب تکلیف قطعات مشخص میکنم.

پیشنهادات:
1- من کارت گرافیکتون را 14 تومن میخرم هزینه پست هم با خودم
2- گرافیک رو اگر اون نخواست بنده 10 بر میدارم (منظور فکر کنم اولین پیشنهاد در همین تاپیک بود یعنی 12 تومن)
3- کارت کپچر و کارت گرافیک رو 25000 تومان نقدا و حضوری خریدارم
4- 12 تومن کارت کپچر
5- كل قطعات رو بدون مانيتور و كارت صدا 45 به صورت حضوري خريدارم
6- گرافیک رم کارت TV را 40 خریدارم .. هزینه پست با شما

خب برخی پیشنهاد ها مناسب و برخی کمی با سختگیری عنوان شده. همه پیشنهادات محترم هستند و از همه پیشنهادات استقبال میکنم. نهایتا مناسب ترین پیشنهاد انتخاب میکنم. اگر پیشنهاد دهنده منصرف شد پیشنهاد دوم مناسب و ...

شاد باشید.

mind

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
رم ها رو 14 و كارت كپچر رو هم 14 هستم . با تشكر

Last edited:

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
رم ها رو 14 و كارت كپچر رو هم 14 هستم . با تشكر

منم رم ها رو میخام 13

سلام
لطفا تا فردا شب صبر کنید، نتیجه نهایی پیشنهادات فردا خدمت دوستان اعلام میکنم.
یکی از دوستان در پیغام خصوصی رم ها را 16 پیشنهاد دادند و تا این لحظه بجز پیشنهادات که در 2 پست قبل لیست کردم و این پست پیشنهاد دیگری نبوده

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
لطفا تا فردا شب صبر کنید، نتیجه نهایی پیشنهادات فردا خدمت دوستان اعلام میکنم.
یکی از دوستان در پیغام خصوصی رم ها را 16 پیشنهاد دادند و تا این لحظه بجز پیشنهادات که در 2 پست قبل لیست کردم و این پست پیشنهاد دیگری نبوده
پیشنهاد 15 تومن برای رم رسید، که فرمودند اگر دوستی که 16 پینهاد دادند نخواستند ایشون 15 تومن در نظر گرفتند...
البته اکثر دوستان نفرمودند هزینه پستی چه خواهد شد؟ ولی عزیزانی که در تهاران باشند بصورت حضوری هماهنگ میکنیم (اگر خودشون موافق باشند) که هزینه پست هم مطرح نشه.

mind

Registered User
لایک‌ها
28
رم ها رو هم 16.5 - تحويل حضوري

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
گرافیک 16 پست با خودم

بالا