برگزیده های پرشین تولز

مووبل تايپ ،اسب سوار، امنيت

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام

به نظر شما از بین این دوسیستم وبلاگی کدامیک را انتخاب کنم (مووبل تایپ و اسپ سوار)
راستش یکی از این دو تا را برای طراحی یک سایت می خواهم که قرار محتوای آن در طول هفته به روز بشه وترسم اینکه سایت هک بشه بنابراین مسئله امنیت برایم خیلی مهمه، دوستان اگر تجربه ایی برای بالا بردن امنیت سایت و همچنین درباره این دو سیستم محتوا دارند لطفا نظر بدهند.

با تشکر

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
نميدونم ! نميخوام برنامه هاي ايراني رو زير سوال ببرم ولي به نظر من موبيل تايپ بايد امن تر باشه ! اسپ سوار هم اگه تمام نكات رو رعايت كني فكر نكنم تا حالا كسي هكش كرده باشه(نيايد بزاريد تو بوغ فلن سايت و فلان سايت هم شده هم ه به خاطر طريقه اشتباه اينستال مكردن و عوض نكردن آدرس ديتا بيس بوده !
در ظمن براي چه كاري مي خواي ؟

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
ما كه عددي نيستيم ولي با داش علي موافقم.
بيچاره اين اسپ سوار رو ملت بلد نبودن اينستال كنن واسش حرف در اوردن كه هك شده.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
ام تي مي شه گفت تقريبا باگ نداره؛ خيلي افراد هم روي ام تي كار مي كنن و كاملش مي كنن.
ام تي امكاناتش هم بيشتره!
همين ها بس نيست؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من تا با حال با اسب سوار كرا نكردم ولي به نظرم مووبل تايپ بهتره چون ببين المللي هستش يعني فقط مختص فارسي نيست و به اين علت سريعتر و بهتر پيشرفت ميكنه

splendor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
من تا با حال با اسب سوار كرا نكردم ولي به نظرم مووبل تايپ بهتره چون ببين المللي هستش يعني فقط مختص فارسي نيست و به اين علت سريعتر و بهتر پيشرفت ميكنه

خوب اگه سرورتون ويندوزه اسپ سوار بهتره به نظر من. از لحاظ پشتيباني هم نويد خادم كمك مي كنه تا حدي. تا حالا هم غير از اون چند مورد كه همه شنيدن و بخاطر مشكل در نصب هم بوده تا حالا نشنيدم كه هك شه :)

navidweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگه فقط ميخواي روي هاستت فقط وبلاگ بزاري يا لينوكس كارت رو راه ميندازه من پيشنهاد ميكنم هاست لينوكس بگيري كه ارزونتره و از Movable type استفاده كني.
در مورد Movable type بايد بگم به هيچ وجه با اسپ سوار قابل مقايسه نيست! چون ديتا بيس اسپ سوار با اكسسه اگه بيننده زياد بشه كاراييش پايين مياد. پلاگ اينهايي كه واسه ام تي وجود داره خيلي كارها رو راه ميندازه كه تو اسپ سوار وجود نداره. اسپ سوار موقع آپ ديت نوبلاگ ميتونه پينگ كنه كه همه بفهمن آپ ديت شده!

بالا