آژانس هواپیماییfootbal

مووبل تايپ ،اسب سوار، امنيت

شروع موضوع توسط iman2 ‏11 آپریل 2004 در انجمن MovableType - مووبل تایپ

1. iman2

iman2 کاربر تازه وارد

با سلام

به نظر شما از بین این دوسیستم وبلاگی کدامیک را انتخاب کنم (مووبل تایپ و اسپ سوار)
    راستش یکی از این دو تا را برای طراحی یک سایت می خواهم که قرار محتوای آن در طول هفته به روز بشه وترسم اینکه سایت هک بشه بنابراین مسئله امنیت برایم خیلی مهمه، دوستان اگر تجربه ایی برای بالا بردن امنیت سایت و همچنین درباره این دو سیستم محتوا دارند لطفا نظر بدهند.

با تشکر

2. ali

ali کاربر تازه وارد

نميدونم ! نميخوام برنامه هاي ايراني رو زير سوال ببرم ولي به نظر من موبيل تايپ بايد امن تر باشه ! اسپ سوار هم اگه تمام نكات رو رعايت كني فكر نكنم تا حالا كسي هكش كرده باشه(نيايد بزاريد تو بوغ فلن سايت و فلان سايت هم شده هم ه به خاطر طريقه اشتباه اينستال مكردن و عوض نكردن آدرس ديتا بيس بوده !
    در ظمن براي چه كاري مي خواي ؟

3. FARGO

FARGO Registered User

ما كه عددي نيستيم ولي با داش علي موافقم.
    بيچاره اين اسپ سوار رو ملت بلد نبودن اينستال كنن واسش حرف در اوردن كه هك شده.

4. Azemati

Azemati کاربر فعال مووبل تایپ<br> فروشنده معتبر [<a title= کاربر فعال

ام تي مي شه گفت تقريبا باگ نداره؛ خيلي افراد هم روي ام تي كار مي كنن و كاملش مي كنن.
    ام تي امكاناتش هم بيشتره!
    همين ها بس نيست؟

5. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

من تا با حال با اسب سوار كرا نكردم ولي به نظرم مووبل تايپ بهتره چون ببين المللي هستش يعني فقط مختص فارسي نيست و به اين علت سريعتر و بهتر پيشرفت ميكنه

6. splendor

splendor کاربر تازه وارد

خوب اگه سرورتون ويندوزه اسپ سوار بهتره به نظر من. از لحاظ پشتيباني هم نويد خادم كمك مي كنه تا حدي. تا حالا هم غير از اون چند مورد كه همه شنيدن و بخاطر مشكل در نصب هم بوده تا حالا نشنيدم كه هك شه :)

7. panypay
  8. navidweblog

navidweblog کاربر تازه وارد

اگه فقط ميخواي روي هاستت فقط وبلاگ بزاري يا لينوكس كارت رو راه ميندازه من پيشنهاد ميكنم هاست لينوكس بگيري كه ارزونتره و از Movable type استفاده كني.
    در مورد Movable type بايد بگم به هيچ وجه با اسپ سوار قابل مقايسه نيست! چون ديتا بيس اسپ سوار با اكسسه اگه بيننده زياد بشه كاراييش پايين مياد. پلاگ اينهايي كه واسه ام تي وجود داره خيلي كارها رو راه ميندازه كه تو اسپ سوار وجود نداره. اسپ سوار موقع آپ ديت نوبلاگ ميتونه پينگ كنه كه همه بفهمن آپ ديت شده!

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی