ميخوام يه كامپيوتر بخرم

شروع موضوع توسط root ‏1 جولای 2004 در انجمن سخت افزار

1. root

root Registered User

سلام بچه هاي ناز پرشين تولز ...
    من ميخوام بالاخره بعد از 8 سال كامپيوترم رو عوض كنم !!!
    ميخوام يه چيز خوب با قيمت مناسب بخرم . اما خوب زياد تو بازارش نيستم گفتم شماها يه راهنمايي بكنيد بگيد از هر كدوم چيش خوبه ؟
    مادر برد ميخوام
    كيس ميخوام
    سيپييو ميخوام
    رم ميخوام
    گرافيك كارت صدا مودم هارد كيبورد و باقي چيزهايي كه كامپيوتر معمولي ميخواد البته يه رايتر هم ميخوام
    جنس خوب با قيمت مناسب سراغ داريد راهنمايي كنيد لطفا مانيتور هم ميخوام 500 تومان هم پول دارم ...
    منتظر م ;)

2. خرید بک لینکبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. Ali_Nob

Ali_Nob کاربر تازه وارد

مادربورد مزبور VGA و Sound on board دارد.

4. MohammadR

MohammadR مدیر بازنشسته کاربر فعال

گرافيك R9800 Pro 128 230 هزار تومان.
    مانيتور LCD Samsung 15 380 هزار تومان
    رم 512 MB DDR
    پردازنده Athlon 64 3200+
    Speaker Altek
    Sound Card Creative
    بك عمر راحت خواهي بود!!

5. root

root Registered User

قربون لطف جفتتون دستتون درد نكنه اما خوب تقصير خودمه يه ريزه چيزهايي كه نگفتم رو بايد ميگفتم اينكه :
    مانيتور 17 اينچ ميخوام ! موندم ال جي بگيرم يا نه اونروز ها ميگفتند رنگ قاطي ميكنه اين روز ها رونميدونم اما ميگن به خدمات پس از فروشش مي ارزه ! اما خودم مانيتور 14 اينچ گلداستار دارم قديمي هست اما چيزيش نيست به نظرتون مانيتور رو عوض كنم يا نه ؟ فكر كنم رزولوشن بالا قبول نميكنه نه ؟
    در مرود مادربرد شنيدم مثلا اگه vga مثلا انبورد باشه از حافظه سيستم كم ميكنه برا همينم اصولا نبايد چيزي كه انبرد باشه استفاده كرد مثلا كارت گرافيكي كه خودش همه چيز داشته باشه بهتره برا همينم فكر كنم ترجيحا اگه مادربردي معرفي كنيد كه انبورد چيزي نداشته باشه بهنره ؟
    در مورد سي پي يو هم اسرار دادم اينتل باشه !
    يه چيزي معرفي كنيد كه اينها همه با هم مچ بشن و يه چيز خوبي از اب در بياد .

6. Xradical

Xradical Registered User

7. MohammadR

چرا اصرار داري اينتل باشه؟! Athlon 64 ها بهترين CPU هاي دنيا معرفي شدن . و اينتل با همه زوري كه داره ميزنه به هيچ وجه نتونسته خودشو به آتلون 64 برسونه!
    بعدش اينكه مانيتور LCD ميخواي يا CRT ؟ به نظرم LCD بگير چون بهتره. LG به هيچ وجه نيگر كه پشيمونت مي كنه شديدا اگه CRT ميخواي Hansol بگير و اگرLCD Sansung or sony بگير.

8. Xradical

Xradical Registered User

دقيقا
    LG مدلاي CRT خوبه ولي LCD اگه مايت ميرسه samsung بگير كه بهترينه.دركل CRTها براي كاراي سنگين گرافيكي وبازيا بهترن چون جزئيات بيشتري رو ميتونن نمايش بدن ولي خوب اندازه و وزنشون هم چندين برابره.

9. MohammadR

راستش من تو آزمايش سايتها ديدم كه Hansol در CRT بهتر عمل كرده. يك عضو فعالي بود به اسم rammstein_persia كه اينو نوشت و اكثرا گفتن Hansol بهتره شايد هنوز باشه

10. root

root Registered User

CRT ميخوام . اما در مورد سي پي يو يه ريزه توجيهم كنيد كه چرا اي ام دي بهتره ؟

11. MohammadR

AMD كارآييش در خيلي موارد بيشتر بوده و در ضمن.... قيمتش بسيار مناسب تره يعني مي توني يك مقدار صرفه جويي كني.
    اما در مورد آتلون 64 بهت بگم كه اين از Athlon 3000+ سريعتره و اگر (در آينده اي نزديك) برنامه ها و بازيها و ويندوز 64 بيتي بشه كارآييش فوق العاده ميشه. خيلي هم سريع هست .3200+ اگه پولت برسه عاليه.
    (در ضمن درسته كه CRT بهتره اما اشعه هاي سرطاني داره و اگر مدت زيادي پشت كامپيوتر باشي سردرد و چشم درد ميگيري و چشمات ضعيف ميشه و به مرور زمان عوارض بيشتري سراغت مياد :) )

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون