برگزیده های پرشین تولز

مي خوام oscommerce رو آپلود كنم تو هاست -مراحل و تنظيمات؟؟؟؟؟

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تگعه شما phpbb روي لوكال نصب كرديد بگيد چون من يه بار موفق شدم ولي الان كه ويندوز عوض كردم و مي خوام دوباره نصب كنم نميشه با easyphp و نسخه انگلسي اون هر كاري ميكنم ميگه canot connect to database

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اره من phpb-ipb-xoops... نصب کردم !! (شما از ابتدا ایزی و برنامه هاتونو نصب بکنید)
لابد شما رو یه درایو غیر c ویندوز خودتونو جدید نصب کردید درسته؟؟؟

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
اینم یه راهنمای مصور برای ایزی منتها انگلیسی هست

http://www.canowhoopass.com/guides/easyphp/
آق مهرداد من در انگليسي مشكل ندارم فقط مشكلم اينه كه چون php بلد نيستم نمي تونم اين os commerce رو اونجوري كه خودم مي خوام در بيارم مثلا چطور مي تونم بجاي آرم oscommerce در بالاي صفحه يه بنر بزام يا اينكه در كنارها لينكها رو قرار بدم و اون باكس مسخره manufacture رو هم اسمشو عوض كنم شما مي توني كمكم كني چون تو فوريومهاي خارجي خيلي فني توضيح مي دن

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
والا من هم تو پی اچ پی وارد نیستم ولی یه کلکی میشه زد شما روی اون ارم کلیک راست بکن و بعد ببین ادرسش کجای هاستت هست و بعد یه ارم برا خودت درست کن و تحت همون نام و در جای همون عکس اون اپلود کن در سایت تا درست بشه! برا تو ضیحات بیشتر با فارسی کننده این او اس تماس بگیر اون چون فارسیش کرده خیلی وارد ترهاین ایمیلشه
[email protected]

ahora_us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من با IIS كار ميكنم وقتي مي خواهم اين برنامه را نصب كنم چه فارسي چه انگليسي هر چر روي ادامه ميزنم در قسمت اول جلو نميره به نظر شما مشكل در كجاست؟
هيچ پيغامي هم نميده!!!

بالا