برگزیده های پرشین تولز

مُد شدن گیاه خواری و نظر شما در این ضمینه !

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام و درود به همه دوستان

اخیرا انگار گیاه خواری مُد شده از بین دوستان و آشنایان کسی هست که باهاش مستقیما در ارتباط باشید که گیاه خوار باشه ؟ از نظر جسمی با این کار آسیب نمیبینند ؟ والا من فکرش رو میکنم احساس ضعف بهم دست میده :general505: بیشتر چه غذاهایی میخورند که نیاز بدنشون رو تامین کنه؟

HRP32

Registered User
لایک‌ها
709
من بیشتر دوست دارم بدونم فلسفه ی این کارشون چی هست؟طرفدار حقوق حیواناتن مثلا یا عقیده دارن برا سلامتی بهتره یا ...؟!

Alios

Registered User
لایک‌ها
591
گیاه خواری یا حتی خام خواری یه سبک و روش تغذیه ای هست
اینکه خوبه یا نه به نظرم خیلی خوب میتونه باشه
برادر من دوسال خام گیاه خواری کرد.قبل از استارت این تغذیه،مقدار قندش بالا بود و کبد چرب داشت.جوش های سطحی روی پوست صورت که خیلی دکترم رفت اما نتیجه مطلوب نداشت
بعد از گذشت این دوسال تمامی این موارد به کلی محو شدن.خیلی راضی بود
میگفت انگار بدنت چیزی رو که گم کرده بود رو پیدا کرده و همیشه فرم ایده آل داری.کسل نیستی.سیستم گوارش به درستی فعالیت میکنه،اعصاب آرام و ...
کاهش وزن در 3 تا 6 ماهه ابتدایی طبیعیه چون بدن داره به شرایط تازه واکنش نشون میده و قراره شما خیلی از عادات غذایی قبل رو حذف کنید
توو سایتهایی مثل آپارات هم یه سرچی بزنید میبینید چه افرادی بودن که مریضی های وخیم داشتن و با روی آوردن به خام خواری یا گیاه خواری کاملا بهبود پیدا کردن
بیماریهایی که حتی فکرشم نمیشه کرد مثل سرطان خون! بیماریهایی که دکترها جواب کردن و گفتن نهایت سه ماه زنده بمونه!

Sent From My Device

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
گیاه خواری یا حتی خام خواری یه سبک و روش تغذیه ای هست
اینکه خوبه یا نه به نظرم خیلی خوب میتونه باشه
برادر من دوسال خام گیاه خواری کرد.قبل از استارت این تغذیه،مقدار قندش بالا بود و کبد چرب داشت.جوش های سطحی روی پوست صورت که خیلی دکترم رفت اما نتیجه مطلوب نداشت
بعد از گذشت این دوسال تمامی این موارد به کلی محو شدن.خیلی راضی بود
میگفت انگار بدنت چیزی رو که گم کرده بود رو پیدا کرده و همیشه فرم ایده آل داری.کسل نیستی.سیستم گوارش به درستی فعالیت میکنه،اعصاب آرام و ...
کاهش وزن در 3 تا 6 ماهه ابتدایی طبیعیه چون بدن داره به شرایط تازه واکنش نشون میده و قراره شما خیلی از عادات غذایی قبل رو حذف کنید
توو سایتهایی مثل آپارات هم یه سرچی بزنید میبینید چه افرادی بودن که مریضی های وخیم داشتن و با روی آوردن به خام خواری یا گیاه خواری کاملا بهبود پیدا کردن
بیماریهایی که حتی فکرشم نمیشه کرد مثل سرطان خون! بیماریهایی که دکترها جواب کردن و گفتن نهایت سه ماه زنده بمونه!

Sent From My Device

اصلا به این مورد که میتونه برای بهبود بیماری کمک کنه فکر نکرده بودم !!! راستش علاقه پیدا کردم یک ماه هم که شده تجربه کنم خالی از لطف نیست ولی از اون طرف رعایت کردنش اراده بالایی میخواد همینطور دردسترس بودم مواد لازم برای خوردن که فراهم کردنشون مستلزم صرف وقت زیادیه :general505:

Nathan Snake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
فقط گیاه خواری هم به درد نمیخوره به نظر من.انواع پروتیین ها و ویتامین ها باید به بدن برسه که بعضیاش توی سبزسجاته و بعضیاش هم توی گوشت.

بالا