برگزیده های پرشین تولز

مژده به علاقمندان nVidia

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mammad :
ميگن به احتمال زياد قيمته پايه GFX 6800 Uحدود 500 $ و GFX 6800 بدون ultra قيمتش 300$ هست.البته اينا وقتي تو ايران مياد قيمتهاي ديگه اي بخودش ميگيره.
كاش ما هم از ايران نميخريديم چون اونجا هم ارزونتره هم ميدونيم كه جنس خوب ميخريم

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خدايي اگه تو ايران با همين قيمت ها ميومد من هر جور شده ميگرفتم چون ميدونم تا حداقل 2 سال ديگه با هيچ بازي مشكل ندارم.معمولا يك GPU جديد اول با كارتهاي خوب مياد بيرون كارت آشغال يا حتي قلابي چند ماه بعد يواش يواش مياد.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
همين ديگه من نتونستم راهي پيدا كنم كه از خارج بگيريم و گمرك هم من نمي دونم چه قدر پول ميگيره (اگه مثلا يكي با پست برامون بفرسته)
اما ali206speed جان من اسمشو قبلش گفتم مثل اينكه كسي نديد احتمالا اين كارت Radeon 10800 Pro خواهد بود كه چون يك كم زشته 10 را با حرف يوناني نشان دادند كه قشنگ بشه. Radeon X800 Pro بعدشم Radeon X800 XT مياد كه فوق العادست.
قرار بود Radeon X800 Pro ؛ 4 مه بياد يعني امروز اما فعلا كه خبري نيست هر وقت اين پستو خوانديد سري به سايت ATI بزنيد.
من فكر مي كنم ATI چون دست رقيبش را خوانده بهتر عمل كنه.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MohammadR :
همين ديگه من نتونستم راهي پيدا كنم كه از خارج بگيريم و گمرك هم من نمي دونم چه قدر پول ميگيره (اگه مثلا يكي با پست برامون بفرسته)
اما ali206speed جان من اسمشو قبلش گفتم مثل اينكه كسي نديد احتمالا اين كارت Radeon 10800 Pro خواهد بود كه چون يك كم زشته 10 را با حرف يوناني نشان دادند كه قشنگ بشه. Radeon X800 Pro بعدشم Radeon X800 XT مياد كه فوق العادست.
قرار بود Radeon X800 Pro ؛ 4 مه بياد يعني امروز اما فعلا كه خبري نيست هر وقت اين پستو خوانديد سري به سايت ATI بزنيد.
من فكر مي كنم ATI چون دست رقيبش را خوانده بهتر عمل كنه.
آقا محمد ممنون از اطلاعتي كه به ما دادي ولي اميدوارم كه Nvidia پيروز بشه ;)

بالا