برگزیده های پرشین تولز

مک بوک پرو + مجیک موس

gba

Registered User
لایک‌ها
25
شما اجازه بده دیگران دوستانه نظراتشون رو بگند تالار ها واسه همینه
کسی که دنبال آرم اپل زیاد کانفیگ براش مهم نیست و داره این 2 برابر بیشتر رو برای همون آرم پرداخت میکنه

صحبت های اون دوستمون هم در مورد تکنولوژی ها از نظر منطقی درسته قیمت شما هم اگر در سایت اینقدر محاسبه شده باشه درسته و حق دارید 4 میلیون براش قیمت گذاری کنید

مثل سری 88 نوکیا که هیچ امکاناتی نداره فقط جنبه زیبایی و کلاس داره
البته مک بوک ها بسیار قدرت مند هستند بخصوص برای گرافیک ولی از نظر کانفیک و مقایسه با مدل های ساده لپ تاپ پائین تر

تالار واسه همینه ولی جاش اینجا نیست، توی قسمت مشاوره است.
در مورد تکنولوژیها هم اشتباه زیاد نوشه اصلا فول hd رزولوشنش اون نیست (توی 15.4 من بالاتر از رزولوشن 1440*900 ندیدم) یا cpu چهار هسته ای 50% اختلاف پرفورمنس هم نداره یا لپتاپ 16.4 رو با 15.4 مقایسه کرده
اون هایی که دنبال مک بوکند و این همه پول می دهند خودشون این ها رو از برند. لازم به توضیح ایشون نبوده.

دیگه هم نمی خوام این بحث ادامه داشته باشه

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
عزیز ببینید من قصد اسپم ندارم، ولی وقتی شما میایید برای 4 گیگ رم 600$ هزینه بیشتر میکنید + برای 200MHz سرعت بیشتر 300$ هزینه بیشتر میکنید!

من هم میگم اپل مارو ... فرض کرده!
با نصف این مبلغ میتونید یک سونی با پردازنده Intel Core i7 820 !که حداقل 50% قویتر هست!
رم با باس 1333 داره!
نمایشگر فول HD سایز 16.4 اینچ داره!(خدلقی 1600 در 900)
هارد 500 با سرعت 7200 دور داره!
و نصف این قیمت!

حالا جرف من اینه: همچین هزینه ای برای یک تکنولوژی از رده خارج دیوانگی هست!

من فقط دارم نظر خودمو میگم به این نمیگن اسپم!

بابک جان شما که خودت استادی این حرف ازت بعید بود .
ببینید کارایی اپل تو برنامه هایی مثل After Effects و کار های رندر خیلی خفن توی نرم افزار های Node Based حداقل 50% بالاتر از PC هست .
شما فرض کن با 4 تومن میتونی بری یه PC خیلی خیلی خفن ببندی . اما شرط می بندم تو این کارا نصف Mac Pro هم جواب نمیده . میدونی چرا ؟ چون اصلآ این برنامه ها واسه PC نبودن و اکثرشون واسه مک طراحی شده یا اگر هم واسه PC بودن باز هم رو مک بهتر جواب میدن !
در مورد مانیتور های اپل هم باید عرض کنم اگه بخواید جدا بخرید 1.5 میلیون تومان باید بدید . چون از جمله حرفه ای ترین مانیتور ها در زمینه ی طراحی هست .
اینا رو که میگم خودم تجربش رو داشتم . متاسفانه تو یه مقطع من حدودآ 3 تومن کیس بستم و مانیتور حرفه ای XL20 و ... که شد 4 تومن . فکر می کردم اینی که دارم خیلی خداست ! که البته واقعآ هم خدا بود اما نه تو کار حرفه ای ! تو گیم و کارهای دیگه خوب بود . چون در کمال ناباوری یه Mac Pro 3.200 با همه تجهیزاتش خیلی خیلی قویتر از PC عمل می کرد .
در کل هر کدوم اینا واسه کاری ساخته شدن .

البته اینایی که من گفتم بیشتر در مورد MAC PRO بود ولی خوب MAC BOOK PRO هم از این قائده مستثنا نیست . ولی خوب بازم میگم این محصول به قول معروف طلبه خودش و استفاده خودش رو داره که معمولآ اینجا ها نمی خرن چون اون چیزی که میخوان تو لپتاپ های Asus و ... هست

و من بازم به دوستمون پیشنهاد می کنم با یه هزینه ی کم تو همشهری تبلیغ کنه یا چکی بفروشش یا زنگ بزنه به اون شرکتی که محصولات اپل رو تو ایران میفروشن . شاید ازش بردارن .

ببخشید زیاد حرف زدم :happy:

بالا