برگزیده های پرشین تولز

میترسم رام نصب کنم

FlashBanG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام !
من خیلییییییییییی دوست دارم یه رام جدید برا گوشیم نصب کنم ! [ گوشیم = I-Mate , K-Jam ]
ولی میترسم !
این ترد ها رو هم خوندم ... راستشو بخاین بالای دیپلم حرف میزنین !
میشه راهنماییم کنین ؟ یا اگه جای هست که برام نصب کنه !
فقط مشکل اینه که من تو رشت زندگی میکنم ! :(

ممنون !

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام ای مشتاق نصب رام جدید
یه چیزی میگم مسئولیتش البته با خودت ... درسته که مطالعه و بررسی مهمترین چیزه ولی تجربه رو هم نباید نادیده گرفت ... دل رو بزن به دریا ! از همه ی اطلاعات مهمت back up بگیر و فقط سعی کن نصب کنی چون پی پی سی رو اگه رسما نخوای نابود کنی نابود نمیشه . تنها کاری که باید بکنی اینه که وسط نصب give up نکنی سیمی یا چیزی رو قطع نکنی ! اونقدر بخون که حس کنی دیگه وقت عمله
بچه های اینجا هم کم نمیذارن

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
آزه منم مثل تو بودم... اما به قول دوستمون دل رو زدم به دریا و آپگرید کردم... البته یه بار نزدیک بود بترکونم پاکت پی سو رو ولی خودم درستش کردم( خیلی خیلی شانسی ) الان هم از رامی که دارم خیلی خیلی خیلی راضیم... پاکت پی سی هم مثل کامپیوتر تا کامل مهارش نکنی بهت حال نمیده...
شاد باشی...

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوست عزیز ... من 1 تایتن از سوئد خریدم... رام wm5 روش بود به زبون سوئدی... که البته به غیر از خودشون واسه کسی قابل فهم نیست! من هم قبلش ppc نداشتم و دل به دریا زدم... اولین رامی هم که نصب کردم wm6 بوده و تا حالا حتی 1 روز هم از wm5 استفاده نکردم. بد شانسی این بود که اینجا به جز آقا فرهاد کسی هرمس نداشت و از وقتی رفته هم به جز یک نفر کسی در مورد دستگاه من اطلاعات ننوشته دیگه... اما واسه شما 2 تا ترد تو÷ تو همین فوروم هست. البته بعدش من دچار بیماری آ÷گرید روزانه شدم و در یک هفته 4 تا رام نصب کردم که چهارمی دستگاه رو به اغما برد و هر چی توی فوروم xda developers ÷ست زدن جوابی ندادن من هم گوشیم رو با ÷ست فرستلدم واسه آکسون تهران که اون ها تونستن از مرگ نجاتش بدن! به همین راحتی! البته اگر شما از رام ها تست شده توسط بچه ها استفاده کنی و به مواردی که گفتن گوش بدی هیچ مشکلی نیست.:cool:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
مهم نیتته(!) که خیره:D
بقیش با خداست:lol:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مهم نیتته(!) که خیره:D
بقیش با خداست:lol:

امدادهای غیبی که خیلی مهمه؛یکی از دوستان که کارشناس یکی از سازمانها دولتی بود؛می گفت اعلام کردن که سازمانشون در اون بخشی که کار می کنن؛بهترین سازمان از لحاظ بهره وری شناخته شدن؛و کلی هم پاداش و ... دریافت کردن؛تا جایی که کارشناسا تازه اومده بودند ببینن دلیل اینکه اونها رو از لحاظ بهره وری بهترین معرفی کرده بودند چی هست؛اونها هم به نتیجه نرسیده بودند و این دوست کارشناس ما هم گفته بود؛امدادهای غیبی تاثیر زیادی داره:lol:
حالا جدای از شوخی و پستی که علیرضا زده؛رام ریختن ترس داره و این تا حدی طبیعیه؛چرا که رام ریختن ریسک بریک شدن دستگاه رو در بدترین حالت و ریسک پر باگ بودن رام جدید رو به همراه داره؛دوستان زحمت کشیدن و نکات خوبی رو اشاره کردن؛من هم اینجا تجربیاتی که دارم رو ارائه می کنم،امیدوارم که در نهایت با موفقیت رام جدید رو نصب کنید:
1-حتما" در هنگام آپگرید رام از لپ تاپ استفاده کنید(ممکن است آن یک باری که در سال برق می رود؛از بد شانسی شما در زمان آپرید رام دستگاهتان رخ دهد)
2-حتما" به مشخصات رام ارائه شده توجه کرده و سعی کنید تا با اصطلاحاتی که به کار می رود بطور کامل آشنا شوید،خوشبحتانه دوستان ترجمه های خوبی رو در همین فروم در رابطه با آپگرید رام قرار داده اند.
3-حتما" منبعی که رام رو معرفی کرده(اکثرا" هم ایکس دی ای دولوپر می باشد)را پیدا کنید و بحثهای اونجا در مورد رام رو دنبال کنید،
4- نظرات کاربران این رام را مهم تلقی کرده و ببینید که باگهای ذکر شده توسط کاربران برای شما مهم هست و یا نه،همچنین این بحثها را دنبال کنید تا کاربران به این نتیجه برسند که دیگر باگ اذیت کننده ای(لااقل از دید آنها)وجود ندارد.
5-هنگامیکه رام از نظر نداشتن باگ به حد مطلوبی رسید و شما هم اطلاعاتتان به جایی رسید که به قول دوستان حس کردید که الان موقع آپگرید رام هست،درنگ نکنید،
6- ریسک آپگرید رام رو همونطور که گفتم میشه کم کرد اما نمی توان به صفر رساند،و این طبیعی است چرا که اگر قرار بود اصلا" ریسک را نپذیریم نباید از منزل خارج می شدیم،چون هر لحظه امکان تصادف و مرگ وجود دارد:blink:این قضیه حتی با رعایت کردن مراحل بالا و حتی در هنگام نصب رام آفیشال برای من اتفاق افتاد و دستگاه من با هزینه ای 350 هزار تومنی به تایلند رفته(به جای اینکه 350 تومن بدم و خودم برم دستگاهم رفته:blush:) و بردش تعویض شد.
7- درنهایت امدادهای غیبی را هم فراموش نکنید،:lol:چون مواردی بوده که دستگاههایی بریک شده اند و خود به خود درست شده اند،این موارد هر چند غیر عادی به نظر می رسند اما اتفاق افتاده و هنوط دلیل قانع کننده ای را بیان نکرده اند.دوست من هم هفته پیش دچار این مشکل شد،اما با خوش شانسی و امدادهای غیبی به حالت بوت لودر رفت و توانست دستگاهش را نجات دهد.
موفق باشید.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
فکر کنم این جناب فلش بنگ اصلا توی فروم دیگه نمیان !!!
ایشون که نتونستن از 7 مورد مجتبی جان استفاده کنن ؛ دوستان دیگه لا اقل استفاده میکنن

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فکر کنم این جناب فلش بنگ اصلا توی فروم دیگه نمیان !!!
ایشون که نتونستن از 7 مورد مجتبی جان استفاده کنن ؛ دوستان دیگه لا اقل استفاده میکنن
ببخشید پارسا جان،
من حواسم به تاریخ اولین پست نبود،اما علیرضا تاپیک رو بالا کشید دیگه:D
اومد و از امدادهای غیبی صحبت کرد و ....

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من فقط جهت تاسف خوردنم به حال دوستانی که میان و با پست هایی کمتر از انگشتای دست اصلا پسشونو یادشون میره و میرن دیگه نمیان اون پست رو زدم وگرنه پست 7 موردی شما واسه آیندگان مفید است ... :D

شما کارتون درست بود

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقا مجتبي دستت درد نكنه. من هيچ وقت راهنمايي هاي شما رو اون موقع كه دستگاهم تو كما بود يادم نميره:cool:

NEWVGAc12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام !
من خیلییییییییییی دوست دارم یه رام جدید برا گوشیم نصب کنم ! [ گوشیم = I-Mate , K-Jam ]
ولی میترسم !
این ترد ها رو هم خوندم ... راستشو بخاین بالای دیپلم حرف میزنین !
میشه راهنماییم کنین ؟ یا اگه جای هست که برام نصب کنه !
فقط مشکل اینه که من تو رشت زندگی میکنم ! :(

ممنون !

نگران نباش بابا..بــــــــــــی خیالش آخرش اینکه می سوزه دیگه (بابام پول داره :p:p:p:p:p:p:pبی خیال دنیا حرف می زنم)

زمانی که میخواستم رام جدید بزارم 3 تا رام رو انتخاب کردم که بلخره رام مورد علاقم رو پی دا کردم...

گذاشتن این رام برای من چند تا صود داشت:
1-اضافه شدن پلاگین GIF Anim
2-اضافه شدن قابلیت تبدیل MEMORY گوشی به درایو هارد یا Removable Storage
3-اضافه شدن تکنولوؤی جدید شرکت HTC که فرقه غلم با انگشت رو شناسایی می کنه.
...

بالا