برگزیده های پرشین تولز

میتونم xp سرویس پک 1 روی کامپیوتری که سرویس پک 2 داره نصب کنم؟

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21

arash rashnoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورتون به چه صورتی هست
کنار پک دو یا میخواید با پک یک دو را repair کنید ؟؟؟
هر دو صورت امکان پذیر هست

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
منظورم اینه که الان روی c ویندوز 98 دارم روی d ایکس پی2 دارم حالا میخوام روی e ایکس پی1 بریزم، با اینکه ورژن سرویس پک 1 پایینتره میتونم یا ممکنه ارور بده یا ویندوز قبلیم پاک بشه؟؟؟

arash rashnoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورم اینه که الان روی c ویندوز 98 دارم روی d ایکس پی2 دارم حالا میخوام روی e ایکس پی1 بریزم، با اینکه ورژن سرویس پک 1 پایینتره میتونم یا ممکنه ارور بده یا ویندوز قبلیم پاک بشه؟؟؟
اگر شما از طریق بوت جلو برید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
وقتی یه ورژنی از ویندوز رو میریزی دیگه نمیتونی ورژن پایینتر رو بریزی ! البته نشد نداره ولی باید قید خیلی چیزهارو بزنی و کلا دردسره. همیشه میتونی خیلی راحت آپگرید کنی. ولی داونگرید نه.

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
از طریق سی دی bootable خیلی راحت میشه هر چند تا ویندوز روی درایو های مختلف و ورژن های مختلف نصب کرد .
من الان روی سیستمم سه تا ویندوز XP دارم که هیچ مشکلی نداره .

arash rashnoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه در مورد این جمله حکیمانه مقداری توضیح بفرمایید؟ :blink:
از طریق بوت به راحتی میشه هر جند تا ویندوز xp بخواید نصب کنید ولی ورژنهای مختلف ویندوز رو باید براساس تاریخ ساخت نصب کرد

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
پس با این حساب من نمیتونم سرویس پک 1 رو در درایو جدید نصب کنم در حالیکه رو d پک 2 نصبه؟!

MehranVB

Registered User
لایک‌ها
5

شما هر سیستم عاملی را که دوست داشته باشید، می توانید بر روی سیستم عامل دیگری نصب کنید. اما مثلاً ویندوز 98 را نمی توان همراه با ویندوز me نصب کرد، برای این کار نیاز به نرم افزاری مانند system commander دارید. پیشنهاد من این است که برای احتیاط از اینکه دو XP و یک 98 در بوت به مشکل برخورند، از همان system commander استفاده کنید.

اما اگر بخواهید SP1 را بر روی SP2 نصب کنید (بدون بودن 98) هیچ مشکلی پیش نمی آید.

arash rashnoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

شما هر سیستم عاملی را که دوست داشته باشید، می توانید بر روی سیستم عامل دیگری نصب کنید. اما مثلاً ویندوز 98 را نمی توان همراه با ویندوز me نصب کرد، برای این کار نیاز به نرم افزاری مانند system commander دارید. پیشنهاد من این است که برای احتیاط از اینکه دو XP و یک 98 در بوت به مشکل برخورند، از همان system commander استفاده کنید.

اما اگر بخواهید SP1 را بر روی SP2 نصب کنید (بدون بودن 98) هیچ مشکلی پیش نمی آید.
تایید میشه از سیستم کامندر استفاده کن که در اون موقع میتونی بدون در نظر گرفتن ترتیب نصب هر ویندوزی خواستی بریزی و پاک کنی

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
آقا ممنون ، کار کردن با این sys com راحته ؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
از طریق بوت به راحتی میشه هر جند تا ویندوز xp بخواید نصب کنید ولی ورژنهای مختلف ویندوز رو باید براساس تاریخ ساخت نصب کرد
ببخشید من رو ! ولی میشه در باره تیکه اول جملتون یکم بیشتر توضیح بدید؟
منظور از "از طریق بوت جلو برید" چیه دقیقا؟

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

arash rashnoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم منظور ایشون اینه که از داخل ویندوز شروع به نصب نکنه بلکه بوت سیستم رو رو سی دی رام بذاره و با بوت xp بیاد بالا...!
گرچه فکر کنم همونطور که گفته شد ترتیب نصب از نظر ورژن سیستم عامل باید رعایت بشه!
دوست عزیز اگ از سیستم کامندر استفاده کنید دیگه میشه بدون در نظر گرفتن ترتیب ویندوزها رو نصب کرد

arash rashnoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید من رو ! ولی میشه در باره تیکه اول جملتون یکم بیشتر توضیح بدید؟
منظور از "از طریق بوت جلو برید" چیه دقیقا؟
منظورم این بود که یعنی داخل ویندوز نه !!!
از طریق بوت به وسیله سی دی
متوجه شدید
خیلی شما دارید به ما گیر میدید (شوخی کردم ;)):lol:

zahra1718

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل من یه برنامه windows servise pack 2 رو نصب کردم ویندوز ریستارت شد و بالا نمیاد و بعد از جند ثانیه ریستارت میشه آیا میشهبا سی دی ویندوز تعمیرش کرد >اگه میشه چجوری میشه؟بیشتر توضیح بدین تا مشکلم حل بشه؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
cd boot xp رو بذار تو دستگاه باهاش بوت کن
وقتی مرحله دوم پرسید میخوای نصب کنی یا ریکاور تو بگو ریکاور
یادت باشه مرحله دوم!

بالا