برگزیده های پرشین تولز

میخوام برم **** ! نیرو انتضامی چطوره ؟ بیا تو تجربیاتت رو بگو

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
کلا کسایی که رفتن سربازی با جو **** آشنا هستن و میدونن که آدم باید به آخر زندگیش رسیده باشه که حاضر باشه استخدام نیروی نظامی بشه ( هر موردی باشه هم فرق نمیکنه چه نیروانتظامی چه ارتش و...)

seul

Registered User
لایک‌ها
261
بذار برات تصویر سازی کنم ؛ مثلا اینجوری :

خانمت بارداره و بدحال ..بی حال. و بچه ی 6 ساله ات داره گریه میکنه پشت گوشی تلفن .. بااابااا بااابااا میکنه ...
و تو میخوای بری خونه ،
و از مسئول نیرو انسانی اینو مشنوی : امروز آماده باش هست. همه ممنوع الخروج هستن فعلا.
حالت چیه ؟؟

برو ارتش .. اما جایی که کاملا اداری باشه .. و تو لباس نظامی نباشی و اطرافت نظامی گری نباشه
البته به روحیات و ابعاد شخصیتی انسان هم برمیگرده ها..
مثلا خود ِ من ،
اگر کسی بهم دستور بده و با لحن نظامی گری باهام صحبت کنه ، دستشو میکنم تو چرخ گوشت :D
تو خدمت مقدس سربازی! اندازه ی کافی لمس کردم **** و نظامی گری رو ..

بازم هرجور صلاحه
موفق باشی

جدا از بحث اخلاق نظامی گری و این چیزها (توی همه ی ارتش های دنیا قضیه همینه و کسی که داره به ارتش فکر میکنه مطمئنا اینها رو میدونه) منظور من بیشتر به بقیه ی چیزهاش هست. اینکه از لحاظ کیفیت، مالی، مدت، اینهاش چجوریه. خوبی ها و بدی هاش چیه.
ممنون از پاسختون.

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,822
جدا از بحث اخلاق نظامی گری و این چیزها (توی همه ی ارتش های دنیا قضیه همینه و کسی که داره به ارتش فکر میکنه مطمئنا اینها رو میدونه) منظور من بیشتر به بقیه ی چیزهاش هست. اینکه از لحاظ کیفیت، مالی، مدت، اینهاش چجوریه. خوبی ها و بدی هاش چیه.
ممنون از پاسختون.

متاسفانه در این زمینه اطلاعات کافی ندارم.. باید دیگر دوستان نظر بدن

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
به خاطر وجود تهدیدهای تروریستی که تا چند سال دیگر گریبان کشور ما رو می گیره ناجا تمرکز اصلی خودش رو بر روی مرزبانی گذاشته. یعنی بیشترین نیروهایی که می گیره از این به بعد در رسته مرزبانی خواهد بود. این که شما از کدام استان هستی هم مهم است که بعدها برای تقسیم شدن با توجه به بومی بودن استانت مشخص میشه که کجا باید خدمت کنی.

هزینه هات رو ناجا متقبل میشه و شما هم متعهدی 30 سال خدمت کنی.

سال گذشته ناجا کسانی رو که برای افسری گرفت دوره 1.5 سال براشون گذاشت و شهریور ماه امسال سردوشی می گیرن. سال دیگه میگن 700 تا نیروی مرزبانی میخواد و حالا دوره هاشون چند ساله باشه رو اصلاع ندارم.

روحیت باید بخوره. سختی داره ولی خب حقوقت تضمینی هست. این به تصمیم خودت بستگی داره. اگه روحیه داری، انسان خطر پذیری هستی و دوست داری تو این آشفته بازار هر ماه یه حقوق ثابت گیرت بیاد شغل مناسبی هست برات اگه هم این شرایط رو نداری که هیچی.

بعدش شما یه طوری حرف میزنی انگار الان استخدامی!‌ شما اول برو ببین قبولت می کنن یا نه. ممکنه سر مسایل پزشکی رد بشی :)

seul

Registered User
لایک‌ها
261
به خاطر وجود تهدیدهای تروریستی که تا چند سال دیگر گریبان کشور ما رو می گیره ناجا تمرکز اصلی خودش رو بر روی مرزبانی گذاشته. یعنی بیشترین نیروهایی که می گیره از این به بعد در رسته مرزبانی خواهد بود. این که شما از کدام استان هستی هم مهم است که بعدها برای تقسیم شدن با توجه به بومی بودن استانت مشخص میشه که کجا باید خدمت کنی.

هزینه هات رو ناجا متقبل میشه و شما هم متعهدی 30 سال خدمت کنی.

سال گذشته ناجا کسانی رو که برای افسری گرفت دوره 1.5 سال براشون گذاشت و شهریور ماه امسال سردوشی می گیرن. سال دیگه میگن 700 تا نیروی مرزبانی میخواد و حالا دوره هاشون چند ساله باشه رو اصلاع ندارم.

روحیت باید بخوره. سختی داره ولی خب حقوقت تضمینی هست. این به تصمیم خودت بستگی داره. اگه روحیه داری، انسان خطر پذیری هستی و دوست داری تو این آشفته بازار هر ماه یه حقوق ثابت گیرت بیاد شغل مناسبی هست برات اگه هم این شرایط رو نداری که هیچی.

بعدش شما یه طوری حرف میزنی انگار الان استخدامی!‌ شما اول برو ببین قبولت می کنن یا نه. ممکنه سر مسایل پزشکی رد بشی :)
البته من برای نداجا میخوام آزمون بدم ولی تقریبا فرقی نداره و کلیات صحبتاتون فکر کنم مربوط باشه.
آره این هم میدونم که احتمال رد شدن زیاده ولی خب قبل از به آب زدن باید تحقیق ها رو کرد دیگه! برم آزمون بدم قبول هم بشم (حالا مثلا) بعد بیام تحقیق کنم که به درد لای جرز دیوار میخوره:D
ممنون از پاسختون.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
نیرو انتظامی که همش داره آگهی جذب درجه داری میزنه
تو هفته نامه بازار کار منتشر میشه - البته اگر سنت بخوره

تو همشونم نوشته آشنا با مهارت کامپیوتر - داشتن گواهیامه - آمادگی خدمت در سراسر کشور

خود پدر بنده قدیم ایان نظامی بود که بعد مدتی از **** اومد بیرون - من سربازی رفتم
داشت خدمتم تموم میشد میخواستم **** بمونم پدرم نذاشت - گفت بری فال بفروشی از نظامی گری بهتره :D یه عمو هم دارم زمان قبل از انقلاب دبیرستان **** رفته بود بد از انقلابم دانشکده **** رفت
ارتشی بود به اونم متوسل شدیم اونم گفت بدرد نمیخوره منم از اول اشتباه کردم رفتم :p

abolfazl054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم میخوام برم **** کارش چطوره؟سختی و آسونیش تا چه حده؟

on-track

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
اونو که میدونم من میخوام استخدام بشم میخوام بدونم سختیاش تا چه حده
ارزش نداره بهاطر چندر غاز کله سحر بلند بشی و کلی عذاب بکشی, من درخواست استعفا دادم قبول نکردن چون یه سال از تعهد ۸ ساله ام مونده, پا به سروانی ام, رییس عقده ای داغونم کرده,البته با روحیات من سازگار نیست, ۲/۲۰۰ کل حقوقته که با بازنشتگی و کوفت و زهرمار میشه ۱/۴۰۰, میخوام برم ترکیه کارگرش بعد سه ماه که اقامت گرفت میره روی ۵ ت

abolfazl054

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ارزش نداره بهاطر چندر غاز کله سحر بلند بشی و کلی عذاب بکشی, من درخواست استعفا دادم قبول نکردن چون یه سال از تعهد ۸ ساله ام مونده, پا به سروانی ام, رییس عقده ای داغونم کرده,البته با روحیات من سازگار نیست, ۲/۲۰۰ کل حقوقته که با بازنشتگی و کوفت و زهرمار میشه ۱/۴۰۰, میخوام برم ترکیه کارگرش بعد سه ماه که اقامت گرفت میره روی ۵ ت
**** هستی یا نیروی انتظامی؟ بیشتر مردم میگن **** راحته

n-95

Registered User
لایک‌ها
176
دوستان در مورد استخدام درجه داری پدافند نظرتون چیه

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
یعنی بری بساط کنی کنار خیابون دسفروشی کن اما طرف نزام نرو .....

بالا