برگزیده های پرشین تولز

میخوام برم **** ! نیرو انتضامی چطوره ؟ بیا تو تجربیاتت رو بگو

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
من خودم سرباز نیروی زمینی ارتش هستم . سخت ترین جا بین نیروهای 4گانه ارتش و اتفاقا در بدترین پادگان در نیمه شمالی کشور!!
اینو بگم که اگه رشته خودمو میخواستن حتما میرفتم. چون واقعا کاری نداری که انجام بدی! مرخصی هم که براهه - حقوقشم بد نیست با لیسانس حدود 1500 حقوق میدن . کارمند علمی هم لباس شخصی هستی . از ساعت 7 صبح تا 2 بعدازظهر . تازه درماه دیگه نگهبانی هم نداری!
ضمنا سربازی هم برات حساب میشه
دوست عزیز شما اطلاع دارین که به پزشک عمومی چه درجه ای میدن و با چه حقوقی؟

Sent from my LT26i using Tapatalk

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
دوست عزیز شما اطلاع دارین که به پزشک عمومی چه درجه ای میدن و با چه حقوقی؟

سرباز باشه که ستوان یک میدن حقوقشم که حدود 150 تومنه!
استخدام هم بشه یه درجه بالاتر از خدمت بهش میدن که میشه سروان حقوقش هم حدود 2 میلیون البته حقوق دکترهارو دقیق نمیدونم

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
با سپاس از پاسخ سریعتون،من خودم خدمت کردنی درجه پزشک ها و فوق لیسانس ها ستوان 1 بود اما پزشک ها یک درصدی (حدود 20 درصد) بیشتر میگرفتن

saj2005s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و خسته نباشید دوستان کسی در مورد استخدام پدافند هوایی اطلاع داره؟ چجوریه خوبه بریم؟ میگن 9 ماه آموزشی داره. در مورد حقوق دریافتی آموزسی چه اطلاعی دارین؟

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,822
نیرو انتظامی که اصلا!! نرو رفیق من . نرو برادر من
گوشه خیابون جوراب بفروشی بیشتر خیر و برکت داره
نمیدونم چیکار!!میکنن .. که همه زندگی هاشون مشکل دار.. زن و دخترشون فلان...! آره
البته قصد جسارت به زحمت کش هاشون ندارم! اما... مشت نمونه خرواره
حقیقتیست بس تلخ.. جای کتمان هم نداره متاسفانه! البته این نظر بنده هست.
خصوصا" اینکه .. بعد از چند وقت تبدیل میشی به یک انسان بی شعور . سیستم روت تاثیر منفی میذاره!
عذر میخوام.. خیلی سعی کردم جملات زیبا برات نگارش کنم! اما .. انگار اینجوری بهتر میشه منظور رو به محتوا القا کرد!

موفق باشی ..

Last edited:

saj2005s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نیرو انتظامی که اصلا!! نرو رفیق من . نرو برادر من
گوشه خیابون جوراب بفروشی بیشتر خیر و برکت داره
نمیدونم چیکار!!میکنن .. که همه زندگی هاشون مشکل دار.. زن و دخترشون فلان...! آره
البته قصد جسارت به زحمت کش هاشون ندارم! اما... مشت نمونه خرواره
حقیقتیست بس تلخ.. جای کتمان هم نداره متاسفانه! البته این نظر بنده هست.
خصوصا" اینکه .. بعد از چند وقت تبدیل میشی به یک انسان بی شعور . سیستم روت تاثیر منفی میذاره!
عذر میخوام.. خیلی سعی کردم جملات زیبا برات نگارش کنم! اما .. انگار اینجوری بهتر میشه منظور رو به محتوا القا کرد!

موفق باشی ..
سلام مرسی از جوابتون. ولی خیلی با ابهام صحبت کردید. من در مورد استخدام پدافند هوایی سوال کردم که پیمانی هم هست(اینو نگفتم) ولی ما در مورد نیروی انتظامی جواب دادین

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
آقا گل گفتی!!!!یکی از آشناها میگفت خدمت پلیسراه با اینها بود؛خودشون میگفتند حالمون از این دزدی بهم میخوره ولی هم به این پولها عادت کردند و هم زندگی خرج داره@@@@

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,822
سلام مرسی از جوابتون. ولی خیلی با ابهام صحبت کردید. من در مورد استخدام پدافند هوایی سوال کردم که پیمانی هم هست(اینو نگفتم) ولی ما در مورد نیروی انتظامی جواب دادین
سلام
مرسی از حُسن توجه شما
اما بنده خطاب به استارتر تاپیک و تحت "عنوان" تاپیک ، نوشتم برای ایشون.و نه برای شما
باید منتظر بمونیم بقیه دوست راجع به این مهم که شما عنوان کردید نظر بدند..

مرسی.وقت بخیر

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
با سلام و خسته نباشید دوستان کسی در مورد استخدام پدافند هوایی اطلاع داره؟ چجوریه خوبه بریم؟ میگن 9 ماه آموزشی داره. در مورد حقوق دریافتی آموزسی چه اطلاعی دارین؟
پدافند علاوه بر محدودیت های نظامی سر سه سال منتقلت میکنن, ارزو به دل میمونی تو یه شهر بیشتر از سه سال بمونی, شهر چه عرض کنم بالای هر کوه و بلندی سایت و رادار دارن, شبا باصدای گرگ و جک و جونور بخوابی

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

saj2005s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پدافند علاوه بر محدودیت های نظامی سر سه سال منتقلت میکنن, ارزو به دل میمونی تو یه شهر بیشتر از سه سال بمونی, شهر چه عرض کنم بالای هر کوه و بلندی سایت و رادار دارن, شبا باصدای گرگ و جک و جونور بخوابی

اگه دوستانه دیگر هم اطلاع دارن خواهش میکنم بیان بگن

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان کسی در مورد نیرو هوایی اطلاعی نداره ؟

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
حقوقش کمه نرو, ولی کارش راحتره! حقوقش کمتر از کارگر شهرداری! تازه اگه با لیسانس بری

GOTHAM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
73
تو **** نرید پشیمون میشید!
تا چند سال قبل خوب بود ولی الان خیر!
موفق باشید

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دلیل خاصی داره ؟
ببینید بحث حقوق و اینا نیستش کارمندی و سازمان های دولتی همشون تو همین حدودا هستن ،حالا یکم بالو و پایین و مزایای کمتر و بیشتر

منتها چیزی که مهمه کسی تا پیه **** رو تنش نماله متوجه نمیشه **** یعنی چی :
مثال میزنم البته میدونم تا آدم خودش لمس نکنه و تجربه نکنه بی فایدست این مثالا :
مثلا فرد ارشدتر یا فرماندت فوش خوار و مادر و هر توهینی که دوست داره نثاره زیردستاش و سلسله مراتب پایینی (زیردستش ) میکنه
هر دستوری (غیرمنطقی و... ) که بخاد میده
سیستم **** همینه زور ، از سرباز صفر شروع میشه تا الاآخر...
حتی شورت و لباس شخصیش هم سرباز و زیردستش میشوره.
چاه دستشویی خونشو سرباز زیردستش با دست خالی باز میکنه بدون حتی 1 تشکر یا 1 لیوان آب بهش بده و...
پوتین سرباز بیچارو فرمانده گردان خوشحال و شادو خندان پوشیده بود با علامتایی که داخل پوتین (پایه خدمت بقول ارتشیا مت ) دوستم بود مچشو گرفتیم حکم تیرمونو صادر کرد ،قاطی کرد در حد لالیگا.
از این دست تلخیا زیاده نمیخام بیشتر از این بحثو ادامه بدم

ولی چیزی که من کلا تو **** تجربه کردم معدود آدمی پیدا میشه که نرمال باشه هرکدوم 1 چیزیشون میشه !!!

1 فرمانده داشتیم استوار 2 بود میگفت ارتش 1 مزیتی که همیشه داره اینه که همیشه 1کی که زیردستت باشه و عقدتو تو سرش خالی کنی از سرباز صفر گرفته تا تیمسار و....

فرد تو **** مثل 1 عروسک خیمه شب بازی میمونه که نخ های حرکتیش دست فرد بالایشه.

مگه آدم چند بار زندگی میکنه که بخاطر حقوق 30 سال خودشو تو جو مسموم مریض و روانی کثیف زندانی کنه.

شان 1 انسان خیلی بالاتر از اینهاست که خودشو اینجوری نابود کنه

تصیم باخودتونه

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
ببینید بحث حقوق و اینا نیستش کارمندی و سازمان های دولتی همشون تو همین حدودا هستن ،حالا یکم بالو و پایین و مزایای کمتر و بیشتر

منتها چیزی که مهمه کسی تا پیه **** رو تنش نماله متوجه نمیشه **** یعنی چی :
مثال میزنم البته میدونم تا آدم خودش لمس نکنه و تجربه نکنه بی فایدست این مثالا :
مثلا فرد ارشدتر یا فرماندت فوش خوار و مادر و هر توهینی که دوست داره نثاره زیردستاش و سلسله مراتب پایینی (زیردستش ) میکنه
هر دستوری (غیرمنطقی و... ) که بخاد میده
سیستم **** همینه زور ، از سرباز صفر شروع میشه تا الاآخر...
حتی شورت و لباس شخصیش هم سرباز و زیردستش میشوره.
چاه دستشویی خونشو سرباز زیردستش با دست خالی باز میکنه بدون حتی 1 تشکر یا 1 لیوان آب بهش بده و...
پوتین سرباز بیچارو فرمانده گردان خوشحال و شادو خندان پوشیده بود با علامتایی که داخل پوتین (پایه خدمت بقول ارتشیا مت ) دوستم بود مچشو گرفتیم حکم تیرمونو صادر کرد ،قاطی کرد در حد لالیگا.
از این دست تلخیا زیاده نمیخام بیشتر از این بحثو ادامه بدم

ولی چیزی که من کلا تو **** تجربه کردم معدود آدمی پیدا میشه که نرمال باشه هرکدوم 1 چیزیشون میشه !!!

1 فرمانده داشتیم استوار 2 بود میگفت ارتش 1 مزیتی که همیشه داره اینه که همیشه 1کی که زیردستت باشه و عقدتو تو سرش خالی کنی از سرباز صفر گرفته تا تیمسار و....

فرد تو **** مثل 1 عروسک خیمه شب بازی میمونه که نخ های حرکتیش دست فرد بالایشه.

مگه آدم چند بار زندگی میکنه که بخاطر حقوق 30 سال خودشو تو جو مسموم مریض و روانی کثیف زندانی کنه.

شان 1 انسان خیلی بالاتر از اینهاست که خودشو اینجوری نابود کنه

تصیم باخودتونه
ممنون دوست خوبم
بازم کسی حرفی واسه گفتن داره بزاره ملت استفاده کنن نه تنها من

seul

Registered User
لایک‌ها
261
دوستان این همه توضیح دادید ما آخر نفهمیدیم بریم یا نریم :D
لیسانس الکترونیک دانشگاه آزاد دارم سربازی هم نرفتم. برای کار دولتی هم پارتی ندارم که گیرم بیاد. کار توی شرکت خصوصی میتونم گیر بیارم که حقوقش بیشتر از 1 میلیون نیست. البته یه کار ترجمه با یه انتشاراتی معروف هم دارم و چند تایی کتاب چاپ کردم ولی واقعا ارزش زحمتش رو نداره. تو این یه سال به فالک رفتم:confused:
با روحیه ارتشی فکر کنم بتونم کنار بیام چون کلا آدم مقرراتی و منظمی هستم و از این چرت و پرت ها:D
خودم بیشتر به نیروی دریایی علاقه مندم که توش پارتی هم ندارم:general705: ولی توی نیروی هوایی میشه گفت یه پارتی دارم که شاید بتونه کارایی بکنه.
با این تفاصیر توصیه ی شما چیست؟:)

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,822
دوستان این همه توضیح دادید ما آخر نفهمیدیم بریم یا نریم :D
لیسانس الکترونیک دانشگاه آزاد دارم سربازی هم نرفتم. برای کار دولتی هم پارتی ندارم که گیرم بیاد. کار توی شرکت خصوصی میتونم گیر بیارم که حقوقش بیشتر از 1 میلیون نیست. البته یه کار ترجمه با یه انتشاراتی معروف هم دارم و چند تایی کتاب چاپ کردم ولی واقعا ارزش زحمتش رو نداره. تو این یه سال به فالک رفتم:confused:
با روحیه ارتشی فکر کنم بتونم کنار بیام چون کلا آدم مقرراتی و منظمی هستم و از این چرت و پرت ها:D
خودم بیشتر به نیروی دریایی علاقه مندم که توش پارتی هم ندارم:general705: ولی توی نیروی هوایی میشه گفت یه پارتی دارم که شاید بتونه کارایی بکنه.
با این تفاصیر توصیه ی شما چیست؟:)

بذار برات تصویر سازی کنم ؛ مثلا اینجوری :

خانمت بارداره و بدحال ..بی حال. و بچه ی 6 ساله ات داره گریه میکنه پشت گوشی تلفن .. بااابااا بااابااا میکنه ...
و تو میخوای بری خونه ،
و از مسئول نیرو انسانی اینو مشنوی : امروز آماده باش هست. همه ممنوع الخروج هستن فعلا.
حالت چیه ؟؟

برو ارتش .. اما جایی که کاملا اداری باشه .. و تو لباس نظامی نباشی و اطرافت نظامی گری نباشه
البته به روحیات و ابعاد شخصیتی انسان هم برمیگرده ها..
مثلا خود ِ من ،
اگر کسی بهم دستور بده و با لحن نظامی گری باهام صحبت کنه ، دستشو میکنم تو چرخ گوشت :D
تو خدمت مقدس سربازی! اندازه ی کافی لمس کردم **** و نظامی گری رو ..

بازم هرجور صلاحه
موفق باشی

بالا