برگزیده های پرشین تولز

میخوام برم **** ! نیرو انتضامی چطوره ؟ بیا تو تجربیاتت رو بگو

saj2005s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر بیکاری
با شرایط سخت **** مخصوصا پدافند که بیشتر در مناطق دورافتادس
بله قربان گویی و...
میتونی کنار بیای برو
البته منزل سازمانی بیمه خیلی مناسب و مزایا داری
که از کار کردن در بسیاری از شرکتهای خصوصی بهتر است !

من دارم ارشدمو تموم میکنم.ولی ارتش لیسانس میخاد به صورت پیمانی اونم 6 سال. مشکله اصلیه من سربازیمه. کار هم نتونستم پیدا کنم. اگه برم اینجا سربازیمم حساب میشه؟

saj2005s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کلا داخل ارتش افسر باشی خیلی خوبه . اگه لیسانس داری و **** دوست داری برو
مرسی.من هیچ اطلاعی از اینکه قراره اونجا چکاره باشم نمیدونم. فقط گفته کارمند پیمانی علمی میخاد واسه پدافند. تازه ارشد گرفتم. سربازیم نرفتم. اینجا برم سربازی هم حساب میشه؟ کلا پدافند چطوریه؟ ساعت کاریتش چطوره؟ میشه شغل دومم داشت؟

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من دارم ارشدمو تموم میکنم.ولی ارتش لیسانس میخاد به صورت پیمانی اونم 6 سال. مشکله اصلیه من سربازیمه. کار هم نتونستم پیدا کنم. اگه برم اینجا سربازیمم حساب میشه؟
اشتاد شما داری ارشدت رو تموم میکنی
جسارت نباشه !
نظر خودت چیه؟

saj2005s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اشتاد شما داری ارشدت رو تموم میکنی
جسارت نباشه !
نظر خودت چیه؟
من هیچ نظری ندارم وقتی نمیدونم ارتش چحوریه. اومدم اینجا ببینم شما میدونید پدافند چطوریه؟ شرایط منم اینجوریه: بدون سابقه کار سربازی نرفته بچه شهرستان. حالا شما اگه از ارتش خبر دارید بگید

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
خونه سازمانی به صفر کیلومترا نمیدن باید بری تو نوبت

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
من خدمت تو **** بودم...جای خوبش تازه
**** سختی داره باید مرد روزای سخت باشی و گرنه کم میاری و فحش میکشی به خودت...
روحیاتت باید به این کار بخوره

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من هیچ نظری ندارم وقتی نمیدونم ارتش چحوریه. اومدم اینجا ببینم شما میدونید پدافند چطوریه؟ شرایط منم اینجوریه: بدون سابقه کار سربازی نرفته بچه شهرستان. حالا شما اگه از ارتش خبر دارید بگید
شما سوالت این بود
تازه ارشد گرفتم. سربازیم نرفتم. اینجا برم سربازی هم حساب میشه؟
جواب من اینه که نظر خودت چیه ؟
حساب میشه یا نمیشه ؟!!
استاد من
نگو بچه شهرستان
همین تهران رو بچه های شهرستان میچرخونون !

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من دارم ارشدمو تموم میکنم.ولی ارتش لیسانس میخاد به صورت پیمانی اونم 6 سال
ای که گفتی یعنی چه ؟!
یا از روی آگهی خوندی که توی همون آگهی در مورد پیمانی 6 ساله کاملا توضیح داده
یا از کسی شنیدی که زحمت بکشی در گوگل بنویسی استخدام پیمانی 6 ساله ارتش آگهی ها میاد و خودت میتونی بخونی
بعضی سوالها رو خودت میتونی به راحتی جوابشو پیدا کنی
به قول نمکی میخوای اذیت کنی ؟

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
من خودم سرباز نیروی زمینی ارتش هستم . سخت ترین جا بین نیروهای 4گانه ارتش و اتفاقا در بدترین پادگان در نیمه شمالی کشور!!
اینو بگم که اگه رشته خودمو میخواستن حتما میرفتم. چون واقعا کاری نداری که انجام بدی! مرخصی هم که براهه - حقوقشم بد نیست با لیسانس حدود 1500 حقوق میدن . کارمند علمی هم لباس شخصی هستی . از ساعت 7 صبح تا 2 بعدازظهر . تازه درماه دیگه نگهبانی هم نداری!
ضمنا سربازی هم برات حساب میشه

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449
من ارتش میدونم از **** اطلاعی ندارم .
داداش بعید میدونم این رشته رو بخوان ( ارتش بیشتر برق - رایانه - تغذیه دکتری و ... میگیره ) . من جایی ندیدم اگر هم باشه هر چند سال یکبار این روشته رو میخوان . بازار کار برای بازرگانی که خوبه .
داداش بازار کارش کجاهاس؟چه تخصصایی میخواد؟

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
چرا
مگه مسئول و کارمند و کارشناس خرید نداره ارتش ؟!!
اونها مدیریت خوندن بازرگانی دولتی صنعتی
همه مدارک احتیاج دارن
مخصوصا پدافند که یک نیروی نوپاس و کلی استخدامی داره
فقط بدیش اعزام به نقاط و شهرستانهای دوره به خاطر ماهیت این نیرو

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
استخدام در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا ۹۳
۱۳۹۳/۰۶/۱۴

استخدام در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی درجه‌داری خود، از بین دارندگان مدرک دیپلم به صورت رسمی و پیمانی (۵ ساله) داوطلب پسر می‌پذیرد.

الف) شرایط استخدام:

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران ۲- متدین به دین مبین اسلام و اعتقاد و التزام به ********** و احکام اسلامی ۳- نداشتن سوء پیشینه کیفری، سیاسی و اخلاقی ۴- عدم سابقه اعتیاد به مواد مخدر ۵- داشتن سلامت روانی و جسمانی برابر گواهی اداره بهداشت و درمان (حداقل قد ۱۶۰ سانتیمتر) ۶- موفقیت در آزمایش‌های ورودی (علمی، روان سنجی، معاینات، آمادگی جسمانی و مصاحبه‌های حضوری ) ۷- با توجه به شبانه روزی بودن دوره آموزش داوطلبان باید مجرد بوده و تا اتمام دوره آموزشی مجرد باقی بمانند. ۸- تعیین محل خدمت بر اساس نیاز سازمان خواهد بود.

یادآوری:

(۱) داشتن مدرک تحصیلی قبولی دیپلم متوسطه در یکی از رشته‌های جدول زیر با معدل کل حداقل ۱۴

ریاضی فیزیک

علوم تجربی

علوم انسانی

فنی حرفه‌ای با گرایشهای (الکترونیک، الکتروتکنیک،الکترومکانیک)

تبصره الف: فرزندان معظم شهداء ، جانبازان و آزادگان از کارافتاده کلی با ارائه مدرک معتبر از اعمال شرط معدل معاف می باشند.

تبصره ب: فرزندان کارکنان نیروهای مسلح از یک نمره تخفیف در معدل کل بهره‌مند می‌گردند.

(۲) ثبت نام از داوطلبان، صرفاً از متولدین ۸/۶/۷۲ الی آخر اسفند ماه ۷۵ به عمل می آید.

تبصره الف: مدت ۵ سال به حداکثر سن فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان از کارافتاده کلی با ارائه مدرک معتبر اضافه خواهد شد.

تبصره ب: داوطلبانی که خدمت سربازی را انجام داده‌اند مدت آن دوره به حداکثر سن آنان اضافه خواهد شد.

(۳) استخدام مشمولین وظیفه عمومی مستلزم مشخص بودن وضع مشمولیت آنان از نظر اداره وظیفه عمومی بوده و ارائه‌ مدارک رسمی در این مورد الزامی است (برابر مقررات، از مشمولین غایب و دارندگان کارت معافیت پزشکی ثبت نام به عمل نخواهد آمد).

(۴) مدت قرارداد خدمت نظامی پیمانی ۵ سال و تمدید آن مجاز نمی‌باشد.

(۵) پس از پایان دوره ۵ ساله به کارکنان پیمانی، کارت پایان خدمت دوره وظیفه‌ی عمومی داده خواهد شد.

(۶) رسمی شدن کارکنان پیمانی صرفاً منوط به مقررات و ضوابط آجا در آن زمان خواهد بود.

ب) امتیازها:

۱- دانش آموزان در طول مدت آموزش حداقل یک ساله، شبانه روزی بوده و کلیه هزینه‌ها از قبیل لوازم کمک آموزشی، خوراک، پوشاک، مسکن و بهداشت و درمان رایگان خواهد بود و ماهیانه مبلغی به عنوان حقوق، برابر قوانین و مقررات به آنان پرداخت می‌گردد.

۲- فارغ التحصیلان از تسهیلات منازل سازمانی، وام‌های مصوب، ‌کارت اعتباری حکمت، بیمه خدمات درمانی و بیمه عمر برای خود و عائله تحت تکفل (تنها همسر و فرزند مستخدم) و سایر خدمات رفاهی برابر مقررات و ضوابط موجود برخوردار خواهند شد.

۳- دانش آموزان رسمی و پیمانی، پس از پایان دوره آموزش، برابر مقررات جاری به ترفیع درجه نایل و از حقوق و دیگر امتیازهای مربوط برخوردار می‌گردند.

پ) مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

۱- دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده.

۲- اصل شناسنامه عکس دار .

۳- کارت پایان خدمت و یا گواهی اشتغال به خدمت یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی و یا برگه اعزام به خدمت.

۴- اصل و روگرفت گواهی موقت و ریز نمرات دیپلم.

۵- اصل و روگرفت کارت ملی یا ابلاغیه شماره ملی.

۶- خانواده درجه یک شهدا ، جانبازان ، آزادگان ، فرزندان کارکنان نیروهای مسلح و بسیجیان فعال هنگام ثبت نام ، اصل و روگرفت مدرک معتبر از سازمان مربوطه را جهت برخورداری از امتیازهای مصوب ارائه نمایند، در غیر اینصورت امتیازی محاسبه نخواهد شد.

۷- تعیین نوع استخدام داوطلبان (رسمی / پیمانی) براساس نیاز قرارگاه صورت می‌پذیرد.

ت) نحوه ثبت نام:

۱- داوطلبان لازم است با به همراه داشتن اصل مدارک خواسته شده از تاریخ ۸/۶/۹۳ در ساعات اداری (۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰) یکی از روزهای هفته به غیر از پنج شنبه‌ها، به طور حضوری به یکی از محل‌های مندرج در آگهی مراجعه و ضمن تحویل مدارک نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

تبصره: پایان مهلت ثبت نام برای داوطلبان تهران و شهرستان ۲۶/۶/۹۳ می‌باشد.

۲- ثبت نام به صورت حضوری انجام می‌شود، لذا به مدارکی که با پست ارسال شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- زمان و محل برگزاری آزمون ورودی

زمان برگزاری آزمون

محل برگزاری آزمون

مواد امتحانی

ساعت۳۰/۸ صبح روز جمعه مورخه ۴/۷/۹۳

(حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون درب محل آزمون بسته خواهد شد.)

در زمان ثبت نام اعلام می‌گردد.

احکام و معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی مهارتهای رایانه، هوش و استعداد در سطح سه سال دبیرستان

ث) نشانی محل‌های ثبت نام:

۱- تهران: اتوبان بسیج مستضعفین – سه راه تختی- اتوبان هجرت – قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) آجا – ساختمان مالک اشتر- مدیریت گزینش و استخدام – تلفن ۳۵۹۲۲۱۹۸-۰۲۱

۲- اصفهان: سه راه ملک شهر- فلکه ملک شهر- ورودی خانه اصفهان- خیابان گلخانه- نرسیده به تقاطع اول- سمت چپ- دفتر استخدام- تلفن: ۳۴۴۰۷۱۴۵-۰۳۱

۳- تبریز: جاده آذر شهر – منطقه پدافند هوایی شمال غرب – دفتر استخدام– تلفن: ۴۳۰۱۳۷۰-۰۴۱۱

۴- بوشهر: میدان حر – جنب بیمارستان تامین اجتماعی – دفتر استخدام منطقه پدافند هوائی جنوب – تلفن ۴۵۵۱۴۳۹-۰۷۷۱

۵- مشهد: انتهای خیابان نخ ریسی – منطقه پدافند هوایی شمال شرق – جنب بانک سپه – دفتر استخدام – تلفن: ۳۴۴۲۸۲۸-۰۵۱۳

۶- بابلسر: جاده بابلسر به ساری – گروه پدافند هوایی بابلسر – دفتر استخدام – تلفن ۵۳۴۰۰۳۳-۰۱۱۳

۷- اراک: کیلومتر ۴ جاده خمین – جنب پادگان مالک اشتر- فرماندهی آموزش‌های پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) آجا – دفتر استخدام تلفن ۴۱۳۲۷۶۰-۰۸۶۳

۸- کرمانشاه: بلوار شهید کشوری – نرسیده به میدان امام – مهمانسرای نگین – دفتر استخدام- تلفن: ۴۷۳۳۴۴۴-۰۸۳۳

۹- اهواز: اتوبان شهید ستاری- گروه پدافند هوایی اهواز- دفتر استخدام- تلفن : ۳۹۰۹۰۱۵-۰۶۱۱

۱۰- شیراز: بلوار مدرس – درب دوم پایگاه هوایی – دفتر استخدام نیروی هوایی – تلفن: ۷۲۰۹۳۵۷-۰۷۱۱

۱۱-کرمان: بلوار جمهوری اسلامی – جنب فرودگاه- گروه پدافند هوایی کرمان- تلفن: ۲۸۱۸۵۱۹-۰۳۴۱

۱۲- زاهدان: کیلومتر ۳ جاده میرجاوه – گروه پدافند هوایی زاهدان- تلفن: ۳۲۱۶۰۰۲-۰۵۴۱

معاونت نیروی انسانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) آجا- مدیریت گزینش و استخدام

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
تعاریف و سر فصل ها

تعاریف و سر فصل ها :

طیف استخدام : به نوع استخدامی گفته می شود بسته به سن و مدرک تحصیلی و شرایط سنی داوطلبان متفاوت است که رایج ترین آنها طیف درجه داری ، افسری پیمانی ، کارمند تجربی، کارمند علمی و افسری دانشگاه افسری است.

درجه داری: دارندگان مدرک دیپلم در رشته های مشخص می توانند برای طیف درجه داری ثبت نام نمایند. برای ثبت نام نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نبوده و داوطلبان نباید کمتر از 18 سال و بیشتر از 21 سال سن داشته باشند. شرایط معدل رشته ها و گرایش های تحصیلی مجاز ، متعاقبا اعلام خواهد شد.

افسر پیمانی: دانش آموختگان دارای مدرک کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا واجد شرایط این ططیف استخدام هستند که همه ساله رشته های مشخصی برای استخدام اعلام می گردند. با توجه به عدم نیاز گسترده به مدارک کاردانی، در سال های اخیر و حتی در سال جاری با این مدرک، استخدام به ندرت انجام گرفته و بیشترین مدرک مورد نیاز در این طیف ، کارشناسی و کارشناسی ارشد و غالبا در رشته ها و گرایشهای فنی و چند رشته معدود غیر فنی بوده است. در سال جاری نیز مانند چند سال گذشته قرارگاه پدافند هوایی در رشته های مدیریت، حسابداری و علوم تربیتی که متقاضیان زیادی هم دارد استخدام نخواهد داشت زیرا این قبیل رشته ها از طریق دانشگاه های افسری آجا فارغ التحصیل می شوند.

کارمند تجربی : همانطور که از نامش پیداست نیاز به تخصص ویژه ای دارد که داوطلب استخدام می بایست در آن تخصص دارای تجربه باشد . که عمدتا شامل مشاغل فنی و خدماتی است و حداقل مدرک مورد پذیرش، سیکل است . چرا که ملاک گزینش ،قبولی در آزمون عملی و مهارتی است. و شرط سنی آن نیز حداکثر 30 سال است . با توجه به عدم نیاز ، استخدام در این طیف ندرتاً انجام خواهد شد که در صورت اعلام نیاز تیرماه در همین سایت می توانید پیگیر باشد.

کارمند علمی: دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی در رشته ها مورد نیاز واجد شرایط این طیف هستند تفاوت آن با طیف افسری پیمانی در این است که اینگونه داوطلبان به مرکز آموزش نظامی اعزام نمی شوند و شرایط سنی انها همانند کارمند تجربی حداکثر 30 سال و برای دارندگان مدارک دکتری و دکترای تخصصی حداکثر 40 سال می باشد . دارندگان مدارک تحصیلی از دانشگاه های دولتی و معتبر تهران می توانند بدون در نظر گرفتن آگهی استخدام برای انجام ثبت نام به مدیریت گزینش و استخدام قرارگاه مراجعه نمایند.
http://www.aja.ir/portal/Home/ShowP...e8834&ID=83b48883-c73f-4f5f-9300-1d0d5a843842

saj2005s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما سوالت این بود

جواب من اینه که نظر خودت چیه ؟
حساب میشه یا نمیشه ؟!!
استاد من
نگو بچه شهرستان
همین تهران رو بچه های شهرستان میچرخونون !
کلا من چنتا سوال پرسیدم. اولیش اینکه من سربازی نرفتم هنوز . حالا اگه برم اینجا سربازی دیگه نمیخاد برم؟ اینکه گفتم شهرستان واسه این بود که واسه کار مجبورم بیام تهران و نیاز به خونه دارم که باید اجاره کنم. حالا میگم اگه ارتش به من خونه بده بهتر از این نیست که برم سره یه کاره خصوصی ولی خونه هم بگیرم؟
در ضمن از اینکه پاسخ سوالامو میدین ممنونم

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
خونه سازمانی به مجرد ها هم میدن؟ من مجردم اگه برم بهم جایی میدن؟
تو نیرو هوایی ارتش میدونم :

اولش که آموزش هست بعد از آموزش و موقعی که رفتید تو یگان :
بله میدن خونه سازمانی به مجرد ها ولی خودت تنها نیستی ( دقیقا مثل خوابگاهای دانشجویی )

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
تو نیرو هوایی ارتش میدونم :

اولش که آموزش هست بعد از آموزش و موقعی که رفتید تو یگان :
بله میدن خونه سازمانی به مجرد ها ولی خودت تنها نیستی ( دقیقا مثل خوابگاهای دانشجویی )
خوابگاه افسری مجردی خیلی بهتر از خوابگاه دانشجوییه !

بالا