• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

میخوام برم **** ! نیرو انتضامی چطوره ؟ بیا تو تجربیاتت رو بگو

amin.khrz

Registered User
لایک‌ها
193
داداش فکر کنم **** از نیرو انتظامی خیلی بهتر باشه..از نظر حقوق و مزایا

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
داداش فکر کنم **** از نیرو انتظامی خیلی بهتر باشه..از نظر حقوق و مزایا
پول خوبی میده **** اما شرایطش به من سازگار نیست :D ریش و مو .... و مهم تر اینکه باید 3-4 سال بسیجی داشته باشی من یه روز هم بسیج نبودم :D

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
مرد حسابی خوشی زده زیر دلت؟ فقط سختی کار نیست. تا آخر عمرت محدودیت باهاته. خودت و زن بچت هم یه محدودیتهای مسخره ای دارند که تمومی هم نداره. انگاری 30% از زندگیت و وجودت و علایقت رو معامله کردی با ****.

عزیز مثلا چه محدودیتی؟ زن و بچه مثلا چه محدودیتی دارن؟ والا عموی من خودش توس نیروی انتظامیه هیچ کدوم از محدودیتهایی که دوستان میگن من توی ایشون ندیدم . نه در ایشون نه در زن و بچه!!!!
زندگیشون هم از خانواده ما که هم مادر و هم پدر مشغول هستند بهتره و هم شادتر!!
پول خوبی میده **** اما شرایطش به من سازگار نیست
biggrinsmiley.gif
ریش و مو .... و مهم تر اینکه باید 3-4 سال بسیجی داشته باشی من یه روز هم بسیج نبودم

اگه بتونی کارمندی **** توی خاتم الانبیا بری نیازی به ریش و مو نیست:D
ولی **** کادری 3 ساله هم میگیره

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
عزیز مثلا چه محدودیتی؟ زن و بچه مثلا چه محدودیتی دارن؟ والا عموی من خودش توس نیروی انتظامیه هیچ کدوم از محدودیتهایی که دوستان میگن من توی ایشون ندیدم . نه در ایشون نه در زن و بچه!!!!
زندگیشون هم از خانواده ما که هم مادر و هم پدر مشغول هستند بهتره و هم شادتر!!

اره محدودیتی نمیزاره نیرو انتظامی ... فقط تو همون محیط کار باید یه چیزایی رو رعایت کنی وگر نه با زندگی شخصی که کاری ندارن

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
هرجای نظامی یا امنیتی که کار کنین حفاظت اطلاعاتش تمام زندگیتو مخفیانه کنترل میکنه و زیر نظر داره حتی موبایل ایرانسلتو و ایمیلتو شوخی که نیس ممکنه طرف بخواد جاسوسی کنه و اطلاعات بده به بیگانه

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
هرجای نظامی یا امنیتی که کار کنین حفاظت اطلاعاتش تمام زندگیتو مخفیانه کنترل میکنه و زیر نظر داره حتی موبایل ایرانسلتو و ایمیلتو شوخی که نیس ممکنه طرف بخواد جاسوسی کنه و اطلاعات بده به بیگانه
اره تا حدودی ولی نه در حد فیلم ها :D

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
اتفاقا درحد فیلمهاس تو شرایط فعلی کشور!

sanaka

Registered User
لایک‌ها
967
**** بهترین شغل ممکنه تو این شرایط!!
پسر خاله هام همشون رفتن **** و بهترین زندگی رو دارن!!
از مرز محافظت میکنن تو کردستان!!به ازای کشتن یک قاطر براشون اضافه کاری میدن یه قاچاقچی رو بگیرن یا بکشن کلی بهشون مزایا میدن و یه درجه خوشگل هم میچسبونن بالای شونشون!!تو ماه بعضی وقتا 15 روز و بعضی وقتا یه هفته مرخصی با حقوق داری(تو یک ماه حداقل یک هفته مرخصی و اگه پارتی داشته باشی 2 هفته مرخصی با حقوق بهت میدن!!)
تازه گوشت و برنج و تن ماهی و...هر ماه میارن میدن به خونوادت!!
البته بیش از 60% مردم شهرمون تو **** هستن!!

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
والا پارتی 5-6 تا دارم تو **** و تو مجلس واسه کار ولی خودم **** رو دوست دارم حوصله کار های اداری و شرکتی و کارخونه ای رو ندارم ، یه 2 ماهی تو شرکت کار کردم شرکت لبنی خوب نبود جاهای دیگه هم کار کردم زیاد حال نمیکنم ، فک کنم **** بهترین گزینه باشه برای من. ! اول که باید کامل مسائل دینی رو بخونم که کلا هیچی نمیدونم یعنی حتی ترتیب امام ها رو :D

دادا من گفتم اونقدرا که بچه ها میگند بد نیست ولی خوب اگه جای دیگه میتونی دست خودتو بند کنی به نظر من نرو تو **** . اگه سربازی نرفتی حتما برو سربازی و بیا بعد تصمیم بگیر !

مرد حسابی خوشی زده زیر دلت؟ فقط سختی کار نیست. تا آخر عمرت محدودیت باهاته. خودت و زن بچت هم یه محدودیتهای مسخره ای دارند که تمومی هم نداره. انگاری 30% از زندگیت و وجودت و علایقت رو معامله کردی با ****.

اگه 4 روز گشنگی کشیدی و بازم حرفت همین بود مردی :)

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
دادا من گفتم اونقدرا که بچه ها میگند بد نیست ولی خوب اگه جای دیگه میتونی دست خودتو بند کنی به نظر من نرو تو **** . اگه سربازی نرفتی حتما برو سربازی و بیا بعد تصمیم بگیر !
بریم سربازی دیدگاهمون شاید عوض شد شاید یه چیزایی رو دیدم که متنفر شدم :D

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276

اگه مجرد باشید برای ازدواج حتما باید مقامات تایید کنن!!یکی از دوستام که بورسیه دانشگاه از طرف ارتش بود برای ازدواجش به مشکل خورد!

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
اگه مجرد باشید برای ازدواج حتما باید مقامات تایید کنن!!یکی از دوستام که بورسیه دانشگاه از طرف ارتش بود برای ازدواجش به مشکل خورد!

آره ***** باید تایید کنه:blink:

Blue Moon

Registered User
لایک‌ها
50
از آواتار و طرز نوشتن نیروی انتظامیت ( عنوان تاپیک ) معلومه که هیچ تجربه ای نداری و داری از روی احساسات پاک تصمیم میگیری ، احساس رو کنار بذار و با عقل و منطق تصمیم بگیر
دلم برات سوخت خواستم راهنماییت کنم
تصمیم با خودته

بالا