برگزیده های پرشین تولز

میخوام تحصیلاتمو ارتقا بدم. راهنمایی کنین

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
این رو برای استارتر نمیگم برای بقیه ملت میگم:

اگه میخوای چیزی یاد بگیری، بهترین دانشگاه، پیام نوره. یعنی برای گرفتن معدل بالای 14 پوستت کندس.

اگه میخوای نمره کشکی بگیری، غیر انتفاعی و دولتی و عازاد و ..... چون نمره همش دست استاده و با 4 تا حیله و نیرنگ علیه استاد، میشه نمره خوبی گرفت، اگه دخمل باشی که دیگه هیچ.
جوک قشنگی بود:general506:

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657

اگه میخوای چیزی یاد بگیری، بهترین دانشگاه، پیام نوره. یعنی برای گرفتن معدل بالای 14 پوستت کندس.

اگه میخوای نمره کشکی بگیری، غیر انتفاعی و دولتی و عازاد و ..... چون نمره همش دست استاده و با 4 تا حیله و نیرنگ علیه استاد، میشه نمره خوبی گرفت، اگه دخمل باشی که دیگه هیچ.
پیام نور که دانشگاه نیست
4 تا کتاب عهد بوق میدن به طرف بخونه و بیاد امتحان بده.
بدون استاد که چیزی نمیشه یاد گرفت. دانشجوهاش اینارو می خونن و حفظ می کنن و میان امتحان میدن

پیام نور = جوک
علمی کاربردی = کاریکاتور دانشگاه (یه جورهایی حال و هوای دبیرستان رو القا میکنه :D )
آزاد = نیمچه دانشگاه

* کدخدا

Registered User
لایک‌ها
626
سرزمین جماعت خواب ، جماعت خواب زده ، ملت چورتی

متاسفانه دوستم راست میگه :general110: من زلفم سفید شد چشام در اومد که از اونجا در اومدم هنوزم گاهی اوقات حس میکنم فردا یه واحد 300 صفحه ای امتحان دارم برای معدل ما خون دل ها خورده ایم :D

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
والا پیام نور رو من خودم شنیدم اتفاقا امتحانات سختی داره دوست فعلیم توی کارشناسی ارشد هم حرف منو اثبات میکنه . نمیدونم شاید فراگیرهای شخماتیکش رو دارین میگین ولی چیزی که در کل شنیدم به این راحتیا نیست امتحاناش.حداقل جزوه های درساشون رو که توی کارشناسی توی فناوری اطلاعات میدیدم جزوه ی کامل و پر مغزی بود
پیشنهاد من به استارتر غیر انتفاعی مجازی هست که خودمون هم تحصیل کردیم مثلا توش :D
الان هر سال یه سهمیه بدون کنکور هم دارن یه 100 نفری رو بدون کنکور میگیرن راحت
دانشگاهشم میتونم معرفی کنم بهت
کلا ماهی 2 بار در بهترین حالت کلاس داری که اونم میتونی نری (البته به جز دروس آزمایشگاهی)
نیاز به حضور فیزیکی نیست به کل فقط زمان امتحان
درسها و جزوه ها و اسلایدهاش به نسبت باقی جاها فوق العاده سبک تره و اکثرا یه چند نمره هم خودشون اضافه میکنن ولی در این حد نیست که الکی پاست کنن ، به هر حال درس خوندش رو داره در حد شب امتحان
شهریه اش مناسبه به نسبت باقی غیر انتفاعی ها چون غیر حضوری
مدرکش معتبره چه برای لیسانس چه برای ادامه تحصیل توی همه رشته های دیگه
کلا خوش میگذره بهت توش ولی اینکه بخوای مثلا 2 ساله تمومش کنی هیچ رقمه راه نداره

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
میگن علمی کاربردی خوبه ولی طول میکشه
لیسانسم فکر نکنم زیر 4 سال کمتر بشه مگه معدلت خوب بشه که هر ترم 24 واحد بدن بهت و تابستان هم درس برداری

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
بالا بری پایین بیای زیر 4 سال نمیتونی لیسانس بگیری
در ضمن برای لیسانس گرفتن تو دانشگاه های ازاد و غیر انتفاعی باید بالای 20 میلیون حدااااقل در نظر گرفته باشی اونم بدون احتساب معطلی و فلان
تنها بیست میلیون تومن پول شهریش میشه

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,588
بالا بری پایین بیای زیر 4 سال نمیتونی لیسانس بگیری
در ضمن برای لیسانس گرفتن تو دانشگاه های ازاد و غیر انتفاعی باید بالای 20 میلیون حدااااقل در نظر گرفته باشی اونم بدون احتساب معطلی و فلان
تنها بیست میلیون تومن پول شهریش میشه
20 میلیون چه خبره؟!

nika94

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
اگر پول داری که بتونی جیب شاه ا.ه.ر را پر کنی و بتونی با پول یکی از مسئولین دانشگاه آزاد را که 100% راضی میشه را راضی کنی بهت قول میدم تا صدور مدرکت به یک ماه نکشه و زودتر از فارغ التحصیلین 95 فارغ بشی.دوستان که گفتند آزاد در و پیکر داره بیشتر به ظواهرش نگاه کردن.آزاد از نظر قوانین آموزشی هیچ در و پیکری نداره.اگر وقت نداری،میری سر کار،اگر برات هیچ سطح علمی مهم نیست،اگر حوصله خوندن نداری،اگر میخوای بری خارج چهار سال دیگه برگردی و صد البته پول زیاد داری بهت توصیه میکنم برو دانشگاه شاه اکبر
در ضمن من خودم سراسری خوندم.یه وقت بی ادبی نشه تو این طویله نبودم طویله بغلی بودم

Last edited:

controlL

Registered User
لایک‌ها
270
سلام
عزیز من یک پشیمون از تحصیل به تمام عیار هستم .. خداشاهده اگه کار نداری و میخوای عمرتو بزاری پای درس و الکی دلتو خوش کنی ادرس بده بیام جرت بدم :mad:
اما در کل اگه کار و زندگیتو داری و میخوای یه مدرکی گرفته باشی بدون دردسر برو علمی کاربردی .. دوستان ما هستن .. برگه سفیده داده اسمشو بالاش فقط نوشته قسم میخورد بهش 12 دادن .. نه کلاس میرن و نه درسی میخونن اما ازاد بخصوص ازادهای مطرح مث تهران مرکز و تهران شمال و کرج و باراجین و این جاها خیلی از اساتید رس ادمو میکشن تا پاس بشی ..
در کل به همه توصیه میکنم سراغ درس نرن .. بیکار بشین خونت یک روز یک هفته یک ماه یک سال بلاخره به یه جاییت بر میخوره و میری جایی مشغول میشی چهار سال دیگه تجربه کاری دار یرزومه جمع کردی پس انداز داری .. این مملکتی که من میبینم چند سال دیگه شاطر نون بربری سر کوچتون هم دکترا داره لوله کرده گذاشته توی گنجه ..

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سلام
عزیز من یک پشیمون از تحصیل به تمام عیار هستم .. خداشاهده اگه کار نداری و میخوای عمرتو بزاری پای درس و الکی دلتو خوش کنی ادرس بده بیام جرت بدم :mad:
اما در کل اگه کار و زندگیتو داری و میخوای یه مدرکی گرفته باشی بدون دردسر برو علمی کاربردی .. دوستان ما هستن .. برگه سفیده داده اسمشو بالاش فقط نوشته قسم میخورد بهش 12 دادن .. نه کلاس میرن و نه درسی میخونن اما ازاد بخصوص ازادهای مطرح مث تهران مرکز و تهران شمال و کرج و باراجین و این جاها خیلی از اساتید رس ادمو میکشن تا پاس بشی ..
در کل به همه توصیه میکنم سراغ درس نرن .. بیکار بشین خونت یک روز یک هفته یک ماه یک سال بلاخره به یه جاییت بر میخوره و میری جایی مشغول میشی چهار سال دیگه تجربه کاری دار یرزومه جمع کردی پس انداز داری .. این مملکتی که من میبینم چند سال دیگه شاطر نون بربری سر کوچتون هم دکترا داره لوله کرده گذاشته توی گنجه ..
همش زیر سر سیستم اموزشی مصطفی هس:))))
من یکیو میشناسم با فوق لیسانس ابدارچی شده:| یکی دیگم با فوق از فردوسی مشهد پیک موتوری:))))

Sent from my C6903 using Tapatalk

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
توو پیام نور نمره آوردن سخته! به قوا یکی از هرچیزی که فکر می کنی سوال نمیاد از همون سوال میدن:general503:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
نخون خریت محضه

من نمونه اشم ، ۲۸ سالمه رشته دولتی اختصاصی شهرداری خوندم کارشناشی آسیب شناشی اجتماعی گرایش پیشگیری از اعتیاد ، تو دانشگاه فرهنگ و هنر شهرداری تهرانم خوندم
پدرم تو شهرداریه . خاله مادرم شهردار چیه . دختر خاله خودم تو شهرداریه و‌...... با این خال نتونستم برم شهرداری

خیلی جاها دیگم نشد ، هر جا رفتم گفتم کار هر چی بود بود نگهبان ، آبدارچی و‌..... بازم کار جور نشد

حتی آشنایی تو کمیته امداد دارم رفتم اینا هستن که پول صندوقا جمع میکنن بشم . مسعول بخش گفت همه دارن میریزن بیرون ، گفت ۱۶ هزارتا نیرو کل کشوره امثال ۶ هزار نفر ریختن بیرون حتی طرف که ۲۰ سال سابقه داره . گفت قراره ۹۵ هم ۷ عزار نفر بریزن بیرون

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
:confused:اینهمه هجمه گیری و جبهه گیری جلوی درس خوندن رو نمیفهمم من دوستان تجارب خودتون رو به باقی نسبت ندین و نسخه نپیچید لطفا
اگر شما هزار نفر رو دیدین که با دکترا و فوق و اینا بیکارن و کنج خونه (که البته با عرض معذرت بی عرضگی و بی دست و پایی خودشون رو نشون میده و اینکه رفتن تا فقط یه مدرکی بگیرن و پاس کنن بره) منم خیلیا رو میشناسم که لنگ همین مدرکن و در به در دنبال راهی برای تحصیل
شک نکنید شما عملی هم بشی یه عملی دکتر هزار بار با یه عملی بی سواد توفیر داره

DrFATAL

Registered User
لایک‌ها
311
عاغا یه چیزی که هست اینه که دانشگاه ازاد کلاسا رو معمولن توکل هفته میچینه ینی شما بیشتر روزای هفته کلاس داری
غیر انتفاعی فک میکنم کمتر باشه(خودم غیر انتفاعی بودم)
اصن دانشگامون معروف بود به برنامه ریزیش 20واحد و تو دو روز میچید نهایت سه روز همه هم با ساعت استاندارد که نگیم از سرو تهش زده
پیچوندن این کلاسا هم باز بهمراتب راحت تره هرترمم 20تا میتونی پر کنی درسخون باشی تو 2تا 4ترم میتونی تموم کنی(کاردانی 4ترم و اگه معدلات بالا باشه کارشناسی 3ترم هم داشتیم تموم کرده باشه)
رشته هم دیگه بستگی به علاقه و حوصلت از مدیریت و حسابداری بگیر تامهندسی (که حداقل یه اسمی هم داشته باشه)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
:confused:اینهمه هجمه گیری و جبهه گیری جلوی درس خوندن رو نمیفهمم من دوستان تجارب خودتون رو به باقی نسبت ندین و نسخه نپیچید لطفا
اگر شما هزار نفر رو دیدین که با دکترا و فوق و اینا بیکارن و کنج خونه (که البته با عرض معذرت بی عرضگی و بی دست و پایی خودشون رو نشون میده و اینکه رفتن تا فقط یه مدرکی بگیرن و پاس کنن بره) منم خیلیا رو میشناسم که لنگ همین مدرکن و در به در دنبال راهی برای تحصیل
شک نکنید شما عملی هم بشی یه عملی دکتر هزار بار با یه عملی بی سواد توفیر داره

بابا خدا بابا همه کاره :D
احتمالا شما ایران زندگی میکنی؟
خدا همه بیماران رو شفا بده

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
دوست عزیز پیشنهاد میدم اگر میخوای کاری کنی بیخیال دانشگاه و مدرک کوفتیش شو.در عوض برو آموزشکده های فنی در هر رشته ای که خودت علاقه داری کار و سواد رو با هم آموزش ببین.همچنین مدرکش به شدت معتبر تره (مدرک آموزشگاه نه.مدرکی که میری امتحان بین المللی میدی و سرتیفیکیتش رو میگیری).خرجش هم همون خرج دانشگاست.با این تفاوت که دیگه نمیخواد بری تاریخ تحلیلی صدر اسلام یا انقلاب اسلامی نمی دونم یا نظریه اساسی مدار ها و شبکه های مال زمان شاه رو بخونی و هیچی یاد نگیری.خیلی زود تر هم میتونی اون مدرکی که مد نظرت هست رو بگیری(تنبلی نکنی 2 سال 2 سال و نیم) و کار هم یاد داری اون موقع میتونی بری یه جا بگی من فلان کار رو بلدم و سرتیفیکیت بین المللی دارم.
ما رفتیم دانشگاه دولتی برق خوندیم چی شد؟نتیجش اینه :الان من جرات ندارم مهتابی بالای سرمو دست بزنم.یک ساله سوخته.واسه کار میخوام برم گیم نت تاسیس کنم والا
:D

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوست عزیز پیشنهاد میدم اگر میخوای کاری کنی بیخیال دانشگاه و مدرک کوفتیش شو.در عوض برو آموزشکده های فنی در هر رشته ای که خودت علاقه داری کار و سواد رو با هم آموزش ببین.همچنین مدرکش به شدت معتبر تره (مدرک آموزشگاه نه.مدرکی که میری امتحان بین المللی میدی و سرتیفیکیتش رو میگیری).خرجش هم همون خرج دانشگاست.با این تفاوت که دیگه نمیخواد بری تاریخ تحلیلی صدر اسلام یا انقلاب اسلامی نمی دونم یا نظریه اساسی مدار ها و شبکه های مال زمان شاه رو بخونی و هیچی یاد نگیری.خیلی زود تر هم میتونی اون مدرکی که مد نظرت هست رو بگیری(تنبلی نکنی 2 سال 2 سال و نیم) و کار هم یاد داری اون موقع میتونی بری یه جا بگی من فلان کار رو بلدم و سرتیفیکیت بین المللی دارم.
ما رفتیم دانشگاه دولتی برق خوندیم چی شد؟نتیجش اینه :الان من جرات ندارم مهتابی بالای سرمو دست بزنم.یک ساله سوخته.واسه کار میخوام برم گیم نت تاسیس کنم والا
:D

بیا دست منو هم بگیر :p

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
عاغا یه چیزی که هست اینه که دانشگاه ازاد کلاسا رو معمولن توکل هفته میچینه ینی شما بیشتر روزای هفته کلاس داری
غیر انتفاعی فک میکنم کمتر باشه(خودم غیر انتفاعی بودم)
اصن دانشگامون معروف بود به برنامه ریزیش 20واحد و تو دو روز میچید نهایت سه روز همه هم با ساعت استاندارد که نگیم از سرو تهش زده
پیچوندن این کلاسا هم باز بهمراتب راحت تره هرترمم 20تا میتونی پر کنی درسخون باشی تو 2تا 4ترم میتونی تموم کنی(کاردانی 4ترم و اگه معدلات بالا باشه کارشناسی 3ترم هم داشتیم تموم کرده باشه)
رشته هم دیگه بستگی به علاقه و حوصلت از مدیریت و حسابداری بگیر تامهندسی (که حداقل یه اسمی هم داشته باشه)
غیر انتفاعی کجا میرفتی شما؟تو تهران؟
این غیر انتفاعی ها دکترا هم دارن؟

بالا