برگزیده های پرشین تولز

میخوام پیج اینستاگرام بزنم اما........

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
شماره ندارم بیرون هم نمیشه رفت سیمکارت خرید با این اوضاع کرونا. با ایمیل هم اکانت درست کنم همینکه یک نفر ریپورتت کنه حسابت رو میبنده تا با شماره وریفایش کنی. الان شماره مجازی معتبر از کجا بیارم؟ وب سایتی رو میشناسید که شماره مجازی معتبر بفروشه و خودتون هم ازش استفاده کرده باشید؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
شماره ندارم بیرون هم نمیشه رفت سیمکارت خرید با این اوضاع کرونا. با ایمیل هم اکانت درست کنم همینکه یک نفر ریپورتت کنه حسابت رو میبنده تا با شماره وریفایش کنی. الان شماره مجازی معتبر از کجا بیارم؟ وب سایتی رو میشناسید که شماره مجازی معتبر بفروشه و خودتون هم ازش استفاده کرده باشید؟
از سایت ایرانسل یه سیمکارت اعتباری بخرید 10 تومن با هزینه ارسال رایگان , دو سه روزه تحویل میدن

Alios

Registered User
لایک‌ها
591

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
خب تا ثبت نام نشه که فعال نمیشه
اون مقوله ثبت نام مال مغازه ها هست چون سیمکارت رو فقط میفروشن و ایرانسل عملا اطلاعاتی از خریدار نداره بخاطر همین خریدار باید به مراکز جهت فعالسازی مراجعه کنه
وقتی داری اینترنتی میخری تمام اطلاعاتت رو در سایت وارد کردی پس عملا ثبت نام کردی
وقتی سیمکارت رو تحویل بگیری 24 ساعت بعدش فعال میشه.

Alios

Registered User
لایک‌ها
591
اینطور اگه باشه خیلی خوبه
چون دوسال قبل تماس گرفته بودم گفتن باید سیمکارت رو بهمراه کارت ملی ببری نمایندگی ثبت نام کنی

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
منم قبل عید میخواستم همراه اول ثبت نام کنم، زده بود باید بری نمایندگی

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
با برنامه های شماره مجازی ساز یکی برای خودت بساز
textnow مثلا
ما برای ساخت شماره مجازی عمده میخواستیم ازش استفاده کنیم ولی چندتای اول که ساختیم حدود 4-5 تا..دیگه نشد.تلگرام اینجور برنامه ها رو بلاک میکنه
ولی برای استفاده شخصی میشه یه بارو ساخت
برنامه 2ndline بهتره
کد احراز هویت به خود این برنامه ها میاد
برای text now که ایمیل فیک هم قبول میکرد و یه چیزی بنویس فقط اخرش @gmail اینا بزن

بالا