برگزیده های پرشین تولز

میخوام کافی نت بزنم . نزنم ؟؟؟

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
ممنون دوستان عزیز اره حمل و نقد و کارهایی از این دست پول خوبی داره . اما میترسم با این پول محدودم تو کاری که هیچی ازش نمیدونم واردش بشم .بلاخره با پول وام نمیشه ریسک اینجوری کرد. ضمن این که احتمالا باید یه راننده کاردرست هم ردیف کنم .
خودم هم تنها هستم اگه با کسی شریک بودم 100% این کار یا از شغلایی که بیشتر سمت دلالی هست و ریسک بیشتری داره انجام میدادم .

دوستان دفتر پیشخوان هم میگن درامدش خوبه ؟! کسی اطلاعی داره ؟
کافی نت مثل اینکه خیلی خز و پر زحمته . دیگه نمیدونم چیکار کنم

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
پسر عمه خودم تانکر داره که از همه کشنده ها و کامیون ها درآمدش بیشتره چون قبلا داشته
تازه تانکری که داره برای پمپ بنزین خودشونه و بارش همیشه آمادست که یه مزیت خیلی خوب به حساب میاد چون خیلی از تانکر ها باید مثلا یکروز کامل بمونن که تازه ببین بار کجا بهشون میخوره که برن بگیرن ولی این هر بار میره بار پمپ بنزین خودشو میزنه و میاد
حدود 300 میلیون هزینه کرده برای تریلی و اونم برای یه مدل چینیش وگرنه بنز و ... بالای 500-600 میلیونه و هر ماه که با هم میریم بارنامه ها رو تحویل پیمانکار شرکت نفت میده نهایت ماهانه 12 میلیون سودشه
هنوز یکسال نشده که ماشینو خریده فقط 3 جفت تایر خریده که هر جفتی 3 میلیون و 800 پولشه
هر بار روغن میره عوض میکنه نزدیک 1 میلیون میشه
تعمیرات ماشین و ....
کی میگه ماشین صفر کیلومتر هزینه ای نداره مگه در مورد سواری دارید صحبت میکنید
با هم نشستیم حساب کتاب کردیم دیدیم تا الان حدودا ماهی 4 میلیون براش داشته و اگر پولشو تو بانک میگذاشت ماهانه 4.5 براش داشت اونم روزشمار که هروقت خواست پولشو در بیاره
البته بماند که مدل ماشین همینطوری افت میکنه و هر چی میره جلوتر قطعاتش فرسوده تر میشه و باید عوض بشن و ...
کلا کامیون رو بیخیال بشید
------------------------------------------
خدمات ارتباطی سودش خوبه یعنی از ماهی 1 میلیون شروع میشه تا ماهی 7-6 میلیون بسته به جاش ولی بازدهی آنچنانی نداره
یعنی شما باید ماهانه 2-3 میلیون اجاره بدی جای خوب که ماهی 6-7 میلیون در بیاری اونم با 3-4 تا کارمند و ریسک کاری زیاد
البته گرفتن مجوزش به همین راحتی ها نیست و یه آشنای واقعا گردن کلفتی میخواد
یعنی حسابشو بکنید یکی از دوستام بود دنبال همین خدمات ارتباطی و نمایندگی ایرانسل بود که گفت تو شهر خودشون خدمات ارتباطی خود معاون فرماندار دنبالشه که بگیره و هنوز 6 ماه شده بهش ندادن
قبلا راحت میدادن ولی خیلی خیلی سختگیر شدن و چون باید چندتا نهاد تاییدتون کنند که مهمترینش استانداری هست
ولی نمایندگی ایرانسل رو به ماه نکشیده میدن بهتون
اگر اطلاعات در مورد نمایندگی ایرانسل هم خواستی پ خ بده تا برات توضیحات کاملشو بدم

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
دم عیدی برو ماهی قرمز بیار بفروش .

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
سلام
داداش اینقدر پشت کامپیوتر نشستیم به کجا رسیدیم برو پولتو صرف کاری کن که هم سودش زیاد باشه هم دردسرش کمتر به علاقه واینطور چیزا نگاه نکن تو کشوری که ما زندگی میکنیم علاقه به کار یک چیز بی معنیه

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان کافی نت کلا منتفی شد سود کم دردسر زیاد .
به نظرتون توی یه مجتمه تجاری که شلوغ هم هست توی مرکز شهر (جنوب کشورم ) مغازه بگیرم (احتمالا ماهی 1.5- 2 ) و پوشاک یا کیف و کفش بزنم ؟!! درامدش چظوره ؟؟!

خودم به فست فود هم علاقه دارم دوست دارم با یه ایده ی تازه فست فود بزنم .
سود و هزینه راه اندزیه اینا چقدره ؟!!

Last edited:

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
پسر عمه خودم تانکر داره که از همه کشنده ها و کامیون ها درآمدش بیشتره چون قبلا داشته
تازه تانکری که داره برای پمپ بنزین خودشونه و بارش همیشه آمادست که یه مزیت خیلی خوب به حساب میاد چون خیلی از تانکر ها باید مثلا یکروز کامل بمونن که تازه ببین بار کجا بهشون میخوره که برن بگیرن ولی این هر بار میره بار پمپ بنزین خودشو میزنه و میاد
حدود 300 میلیون هزینه کرده برای تریلی و اونم برای یه مدل چینیش وگرنه بنز و ... بالای 500-600 میلیونه و هر ماه که با هم میریم بارنامه ها رو تحویل پیمانکار شرکت نفت میده نهایت ماهانه 12 میلیون سودشه
هنوز یکسال نشده که ماشینو خریده فقط 3 جفت تایر خریده که هر جفتی 3 میلیون و 800 پولشه
هر بار روغن میره عوض میکنه نزدیک 1 میلیون میشه
تعمیرات ماشین و ....
کی میگه ماشین صفر کیلومتر هزینه ای نداره مگه در مورد سواری دارید صحبت میکنید
با هم نشستیم حساب کتاب کردیم دیدیم تا الان حدودا ماهی 4 میلیون براش داشته و اگر پولشو تو بانک میگذاشت ماهانه 4.5 براش داشت اونم روزشمار که هروقت خواست پولشو در بیاره
البته بماند که مدل ماشین همینطوری افت میکنه و هر چی میره جلوتر قطعاتش فرسوده تر میشه و باید عوض بشن و ...
کلا کامیون رو بیخیال بشید
------------------------------------------
خدمات ارتباطی سودش خوبه یعنی از ماهی 1 میلیون شروع میشه تا ماهی 7-6 میلیون بسته به جاش ولی بازدهی آنچنانی نداره
یعنی شما باید ماهانه 2-3 میلیون اجاره بدی جای خوب که ماهی 6-7 میلیون در بیاری اونم با 3-4 تا کارمند و ریسک کاری زیاد
البته گرفتن مجوزش به همین راحتی ها نیست و یه آشنای واقعا گردن کلفتی میخواد
یعنی حسابشو بکنید یکی از دوستام بود دنبال همین خدمات ارتباطی و نمایندگی ایرانسل بود که گفت تو شهر خودشون خدمات ارتباطی خود معاون فرماندار دنبالشه که بگیره و هنوز 6 ماه شده بهش ندادن
قبلا راحت میدادن ولی خیلی خیلی سختگیر شدن و چون باید چندتا نهاد تاییدتون کنند که مهمترینش استانداری هست
ولی نمایندگی ایرانسل رو به ماه نکشیده میدن بهتون
اگر اطلاعات در مورد نمایندگی ایرانسل هم خواستی پ خ بده تا برات توضیحات کاملشو بدم
مقایسه تریلی با کامیونت مثل مقایسه موتور 125cc با زانتیا هست

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
مقایسه تریلی با کامیونت مثل مقایسه موتور 125cc با زانتیا هست
این حرف شما رو قبول دارم
ولی مقایسه هزینه تریلی با کامیونت هم به یه شکل نیست
مثلا اگر هر تایر تریلی 4 میلیون باشه هر تایر کامیونت فرضا 2 میلیونه
به همین ترتیب درآمد کامیونت هم خیلی کمتر از تریلی هست و بازم به همین ترتیب قیمتش بازم کمتره
من اینو برای مقایسه گفتم و مطمئن باشید هیچ صرفی نداره
خرابی و تصادف تو جاده
یکی از آشناهای خود من اتوبوس بین شهری از این ولوو ها داشت
خیلی خیلی هم گرون خریده بودش و داد دست راننده که کار کنه براش
یکی دوسالی هم کار کرد و راضی بود
دست راننده که بود تو جاده تصادف کرد باهاش داغونش کرد
یعنی حساب کرد گفت اگه تا الان کار نمیکرد با اتوبوس براش بیشتر داشت
افت قیمت و تصادف و خطر تو راه و هزینه تعویض روغن و چرخ و تعمیرات و خرابی ناگهانی و ده ها مورد دیگه رو شما در نظر نگرفتید و فقط به درآمد اون نگاه میکنید

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
دیگه پیشنهاد نبود ؟!!
دوستان مصالح فروشی چطوره ؟؟ یکی از اشناهامون هم توش هست و میتونم با کمک اون شروع کنم فردا میخوام برم سراقش . بودجم به نظرتون کافیه و درامد مصالح فروشی چطوره !؟!

بالا