برگزیده های پرشین تولز

میخوام کافی نت بزنم . نزنم ؟؟؟

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
سلام دوستان تصمیم گرفتم کافی نت بزنم و خیلی توش جدیم میخوام نظر شما هم راجعب بش بدونم
نظرتون چیه حدود 30-40 تومان هم برای شروع دارم به نظرتون کافیه ؟؟
چون از کار کافی نت بر میام و به نظر کار تر و تمیزی میاد.دانشجو ام فقط 2 روز اخر هفته کلاس دارم حیفه بیکار بمونم .

اینجا اجاره یک مغازه تو جای مناسب حدود 1 تا 1.5 میشه . با این شرایط کافی نت درامدش چطوره ؟میخوام کنارش کپی و خدمات دیگه که امکانش تو کافی نت هست رو هم انجام بدم
نظر شما دوستان چیه ؟؟ کار بهتری سراغ دارید ؟؟میتونم سرمایم رو تا 60-70 هم افزایش بدم (اما ترجیحا همون 30-40 چون باید وام بگیرم )

Last edited:

Woudman

Registered User
لایک‌ها
82
سلام خسته نباشید ... اقا الان همه adsl دارند کار اینده داری نیست خیلی کار اعصاب کشیه

Sent from my N80RK using Tapatalk

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
سلام خسته نباشید ... اقا الان همه adsl دارند کار اینده داری نیست خیلی کار اعصاب کشیه

Sent from my N80RK using Tapatalk
من میخوام کنارش کپی و تایپ و هر کاری که تو کافی نت میشه کرد رو انجام بدم .
خود من هم اینترنت دارم اما برای اسکن و کپی مرتب به کافی نت میرم .
الان خیلی ها رو میشناسم با این که اینترنت دارن اما میرن کافی نت تا صاحبش براشون ثبت نام دانشگاه یا هر ثبت نام دیگه ای انجام بده .پروژه ها و خدامات دیگه هم هست .
با این طرحای دولت هم خیلیا به کافی نت نیاز پیدا میکنن این رو خودم تو کافی نت ها دیدم .

ramannet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اقاااااااااااااااااا نکن با اعصاب خودت بازی نکن کلا کار پر دردسریهههههههههههه!!!!!!!!!! بببخشیدا باید مث یه چیزی کار کنی برای یه سود کمممممممممم
فک کنم با 40 تومن بشه یه کفش فروشی زد سودشم خوبههههههههههههههههههههههه!
از فکر کافی نت به طور ججججججججدی بیا بیرون

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
اقاااااااااااااااااا نکن با اعصاب خودت بازی نکن کلا کار پر دردسریهههههههههههه!!!!!!!!!! بببخشیدا باید مث یه چیزی کار کنی برای یه سود کمممممممممم
فک کنم با 40 تومن بشه یه کفش فروشی زد سودشم خوبههههههههههههههههههههههه!
از فکر کافی نت به طور ججججججججدی بیا بیرون
میشه یکم واضع تر بگید دوست عزیز .این سود کم یعنی چقدر !؟؟ کسایی که کافی نت داشتن میشه یه مقدار راجعب به دارمدش بگن .
چرا همه نظرات منفیه !!؟
راستش از کار بازار و دلالی میترسم چون تا حالا انجام ندادم .
اما کافی نت از بیرون که شغل خوبی به نظر میرسه. نمیدونم باید برم سر وقت صاحب کافی نتیا.

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
حیف این پول رو بریزی تو کافی نت شاید با یه بوتیک موفق تر باشی
یه فروشنده زبون دارم پیدا کنی کارت میگیره

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
کافی نت ربطی به کپی نداره
شما یا باید دفتر فنی بزنید یا کافی نت
دفتر فنی خوبش خوبه اگه قوی عمل کنی و بتونی برای مشتری کار راه انداز باشی، جوری باشی که وقتی مشتری اومد تو دفتر، نه نشنوه
ولی اونم دو تا دستگاه رنگی و سیاه سفید کپیش میشه 9 میلیون، خورده ریزای دیگه 10 میلیون
پول پیش رو هم حساب کن
کارای خدمات کامپیوتری هم می تونی انجام بدی
دستگاه کپی اگه جاش خوب باشه می شه ازش اندازه یه پراید که مسافر کشی می کنه پول درآورد

alislow

Registered User
لایک‌ها
28
به نظر من بزن خیلی خوبه.
خود اینترنت شاید یک سوم درآمدت رو تشکیل بده. بقیش از کپی پرینت چاپ تحقیق ترجمه خرید سیستم چاپ عکس ثبت نام ارائه خدمات پولی نثلا کارت به کارت و پرداخت قبض و ... درمیاد.
کلا کافی نت یه کاریه مثل بقالی منابع درآمدش زیاده.
در مورد اعصاب خوردی هم اگه گیم نت باشه آره شاید یه کم اعصاب خوردکن باشه اما کافی نت... فک نمی کنم بیشتر از کفش فروشی یا شغلهای فروشندگی اعصاب خوردی داشته باشه.
این که همه ADSL دارن هم کاملا اشتباهه. یه نگاه به آمار رسمی بندازین می فهمین.
در مورد هزینه هم 30 40 تومنو میخوای خرج چی کنی؟!! گرونترینش دستگاه کپیه که اونم فک کنم 3 4 تومنه نوش.
البته دفتر فنی هم ایده خوبیه. بستگی به محله شما و خیلی پارامترهای دیگه داره که کدومو انتخاب کنید.

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
به نظر من بزن خیلی خوبه.
خود اینترنت شاید یک سوم درآمدت رو تشکیل بده. بقیش از کپی پرینت چاپ تحقیق ترجمه خرید سیستم چاپ عکس ثبت نام ارائه خدمات پولی نثلا کارت به کارت و پرداخت قبض و ... درمیاد.
کلا کافی نت یه کاریه مثل بقالی منابع درآمدش زیاده.
در مورد اعصاب خوردی هم اگه گیم نت باشه آره شاید یه کم اعصاب خوردکن باشه اما کافی نت... فک نمی کنم بیشتر از کفش فروشی یا شغلهای فروشندگی اعصاب خوردی داشته باشه.
این که همه ADSL دارن هم کاملا اشتباهه. یه نگاه به آمار رسمی بندازین می فهمین.
در مورد هزینه هم 30 40 تومنو میخوای خرج چی کنی؟!! گرونترینش دستگاه کپیه که اونم فک کنم 3 4 تومنه نوش.
البته دفتر فنی هم ایده خوبیه. بستگی به محله شما و خیلی پارامترهای دیگه داره که کدومو انتخاب کنید.
بلاخره یه نظر مثبت هم داشتیم .
من هم نظرم اینه دوست عزیز .من کافینت که میرم همیشه پره.البته بعضی دوستان هم درست میگن شاید شغل های توی بازار بهتر درامد داشته باشه .اما روحیه من به بازار نمیخوره.

کسی میدونه درامد خالص کافی نت تو یه جای متوسط چقدره ؟!چرا میگید اندازه یه پراید مسافرکش درامدشه ؟!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
بلاخره یه نظر مثبت هم داشتیم .
من هم نظرم اینه دوست عزیز .من کافینت که میرم همیشه پره.البته بعضی دوستان هم درست میگن شاید شغل های توی بازار بهتر درامد داشته باشه .اما روحیه من به بازار نمیخوره.
کسی میدونه درامد خالص کافی نت تو یه جای متوسط چقدره ؟!چرا میگید اندازه یه پراید مسافرکش درامدشه ؟!
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
من گفتم دفتر فنی خوبه و اگه شرایطش محیا باشه فقط یه دونه دستگاه کپی شما می تونه اندازه یه پراید که صبح تا شب مسافر کشی می کنه درآمد زایی داشته باشه در حالی که خرج زیادی نداره و این مزیت خوبیه
نکته: شما که دانشجویی بالاخره باید یه کمکی هم داشته باشی!
ولی به طور کل می تونی سرمایتو با وام بکنی همون 60-70 تومن بعد یه کامیون بخری باهاش کار کنی ماهی 5-6 تومن در میاری ، با درآمدت بدهی و وامت رو صاف می کنی و آخرش پولت چند برابر شده حمل و نقل پولش درشت و نقده چه کاری پیدا می کنی پولش درشت و نقد باشه؟

البته با همون 30-40 تومن هم می تونی بری سمت حمل و نقل

Last edited:

silly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
137
من گفتم دفتر فنی خوبه و اگه شرایطش محیا باشه فقط یه دونه دستگاه کپی شما می تونه اندازه یه پراید که صبح تا شب مسافر کشی می کنه درآمد زایی داشته باشه در حالی که خرج زیادی نداره و این مزیت خوبیه
نکته: شما که دانشجویی بالاخره باید یه کمکی هم داشته باشی!
ولی به طور کل می تونی سرمایتو با وام بکنی همون 60-70 تومن بعد یه کامیون بخری باهاش کار کنی ماهی 5-6 تومن در میاری ، با درآمدت بدهی و وامت رو صاف می کنی و آخرش پولت چند برابر شده حمل و نقل پولش درشت و نقده چه کاری پیدا می کنی پولش درشت و نقد باشه؟

داش همون کامیون میدونی چقدر خرج داره؟
میدونی چند جفت لاستیک میخواد هر ماه؟ قیمت هرجفت لاستیک میدونی چنده؟

استاتر چیزی رو که میخوای انجام بده اگه علاقه داری واقعاً،اگه پشتکار داری واقعاً ولی اینم بدون که ممکنه ماههای اول فقط ضرر کنی

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
به نظر من اگر مکان مناسبی رو سراغ دارید که پر رفت و آمد باشه براتون خیلی به صرفه هست و با 300 تومن هم می تونی یه شاگرد بگیری که توی کارها کمکت بکنه. درآمدش هم بسته به مکانش از 700 تومن تا 2.5 متغییر هست.

سختی کار رانندگی به هیچ وجه با کافی نت و شغل دیگری قابل مقایسه نیست. با 70 تومن هم یه کامیون 5 تن مدل 80 اگر بدن که نهایتا در ماه خرج در رفته 3 تومن در بهترین شرایط می مونه. ضمن اینکه گواهینامه و گرفتن کارت هوشمند و مسایل مربوط به خودش حداقل 1 سال زمان می بره و 1 سال هم زمان می بره که پیچ و خم کار رو یادبگیره.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اگر مکان خیلی نزدیک به دانشگاه هست و کارهای جانبی هم میکنه شاید بدک نباشه ! در غیر اینصورت نه ! فوق العاده پر زحمت و سود خیلی خیلی کم. شما این 40 تومن رو بذاری بانک میتونی تا ماهی 700 - 800 تومن سود بگیری. با کافی نت شاید همین سود رو بتونی در بیاری.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
جای شلوغ باشه خیلی مراجعه کننده داره
الان روزی صد نفر میان از ما میپرسن کافی نت کجا هست!

Sent from my Awesome LG P713

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
کافی نت رو باید توی شهر هایی زد که از نظر سطح تحصیلات تقریبا میشه گفت پایین تر هستن . که مشتری فراوانه . چون خیلی کم پیش میاد که اینترنت داشته باشند و یا کامپیوتر داشته باشند . و همش میاد برای هر کاری کافی ن .
اما اگه تهران هستید که یعنی نزنید بهتره چون همه نت دارن .
کرمان خوب هستش چون مردمش زیاد توی نت نیستن .
اصفهان و شیراز هم فایده نداره .
ساری هم فایده نداره .
استان گلستان برخی از شهر هاش میگیره .
مشهد فایده نداره .
دیگه بقیش با خودتون :)

xms

Registered User
لایک‌ها
387
چقدر کافی نت و گیم نت یه چیز جدیدتر :p

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
داش همون کامیون میدونی چقدر خرج داره؟
میدونی چند جفت لاستیک میخواد هر ماه؟ قیمت هرجفت لاستیک میدونی چنده؟

استاتر چیزی رو که میخوای انجام بده اگه علاقه داری واقعاً،اگه پشتکار داری واقعاً ولی اینم بدون که ممکنه ماههای اول فقط ضرر کنی
به نظر من اگر مکان مناسبی رو سراغ دارید که پر رفت و آمد باشه براتون خیلی به صرفه هست و با 300 تومن هم می تونی یه شاگرد بگیری که توی کارها کمکت بکنه. درآمدش هم بسته به مکانش از 700 تومن تا 2.5 متغییر هست.

سختی کار رانندگی به هیچ وجه با کافی نت و شغل دیگری قابل مقایسه نیست. با 70 تومن هم یه کامیون 5 تن مدل 80 اگر بدن که نهایتا در ماه خرج در رفته 3 تومن در بهترین شرایط می مونه. ضمن اینکه گواهینامه و گرفتن کارت هوشمند و مسایل مربوط به خودش حداقل 1 سال زمان می بره و 1 سال هم زمان می بره که پیچ و خم کار رو یادبگیره.

فکر می کنید کافی نت سختی نداره؟ اعصاب خوردی نداره؟ الان اینترنت ساعتی 1500 هست نه؟ سود کافی نت به خدمات جانبیش هست نه خود کافی نت وگرنه شما سود ماهانه یک کافی نت با 6 تا 10 دستگاه رایانه رو در ماه حساب کن چقدر میشه
بنده اگه چیزی می نویسم یا خودم تو کارش بودم یا در همون حد از نزدیک لمسش کردم و تئوری الکی نمی دم
شما نمی فهمید وقتی سفارش تایپ میگیری و به مشتری قول میدی یعنی چی! میدی به تایپیست موقع تحویل که میشه میگه آخ داداشم رفت زیر تریلی شرمنده! و صد تا بهوونه الکی دیگه، اگرم بخوای خودت انجام بدی(بر فرض اینکاره باشی) حمالی محضه

در مورد کامیون من منظورم کامیونت بود
با 30-40 میشه یه کامیونت 6-7 تن ایسوزو قسطی خرید و قسطش رو پر کرد یا مدل های دیگه که خیلی ارزون تر هستند رو مدل بالاهاش رو نقد خرید
بعد اینکه شمااینرو:با 70 تومن هم یه کامیون 5 تن مدل 80 اگر بدن.... از کجا آوردید؟ 5 تن میشه کامیونت نه کامیون بعد قیمت ماشین سال 80 70 تومنه؟ بدنه اش از طلاست؟! درباره چیزی اظهار نظر کنید که اطلاعاتی ازش دارید.... کامیونت و کامیون هر ماه لاستیک عوض می کنن؟!!
دوست عزیز من اگه اطلاعات نداشتم اظهار نظر نمی کردم
اون حرفا درباره گواهینامه و کارت هوشمند و غیره هم غلطه
بعد مگه ایشون توی کار کافی نت علامه دهر هستند؟ اصلا تا حالا کاسبی کردند؟ می دونن کافی نت چرخوندن چه جوریه؟ کافی نت داری چم و خم نداره؟
ضمن قبولی سختی کار رانندگی باید بگم هیچ کاری پولش نقد تر از حمل و نقل نیست و بنده در خصوص این دوتا شغل اطلاعات کامل دارم که دارم نظر میدم
ماشین اگه صفر باشه تا 3 سال فقط بهش گاز بدید هرچند صفر هم نبود مهم نیست....

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
فکر می کنید کافی نت سختی نداره؟ اعصاب خوردی نداره؟ الان اینترنت ساعتی 1500 هست نه؟ سود کافی نت به خدمات جانبیش هست نه خود کافی نت وگرنه شما سود ماهانه یک کافی نت با 6 تا 10 دستگاه رایانه رو در ماه حساب کن چقدر میشه
بنده اگه چیزی می نویسم یا خودم تو کارش بودم یا در همون حد از نزدیک لمسش کردم و تئوری الکی نمی دم
شما نمی فهمید وقتی سفارش تایپ میگیری و به مشتری قول میدی یعنی چی! میدی به تایپیست موقع تحویل که میشه میگه آخ داداشم رفت زیر تریلی شرمنده! و صد تا بهوونه الکی دیگه، اگرم بخوای خودت انجام بدی(بر فرض اینکاره باشی) حمالی محضه

در مورد کامیون من منظورم کامیونت بود
با 30-40 میشه یه کامیونت 6-7 تن ایسوزو قسطی خرید و قسطش رو پر کرد یا مدل های دیگه که خیلی ارزون تر هستند رو مدل بالاهاش رو نقد خرید
بعد اینکه شمااینرو:با 70 تومن هم یه کامیون 5 تن مدل 80 اگر بدن.... از کجا آوردید؟ 5 تن میشه کامیونت نه کامیون بعد قیمت ماشین سال 80 70 تومنه؟ بدنه اش از طلاست؟! درباره چیزی اظهار نظر کنید که اطلاعاتی ازش دارید.... کامیونت و کامیون هر ماه لاستیک عوض می کنن؟!!
دوست عزیز من اگه اطلاعات نداشتم اظهار نظر نمی کردم
اون حرفا درباره گواهینامه و کارت هوشمند و غیره هم غلطه
بعد مگه ایشون توی کار کافی نت علامه دهر هستند؟ اصلا تا حالا کاسبی کردند؟ می دونن کافی نت چرخوندن چه جوریه؟ کافی نت داری چم و خم نداره؟
ضمن قبولی سختی کار رانندگی باید بگم هیچ کاری پولش نقد تر از حمل و نقل نیست و بنده در خصوص این دوتا شغل اطلاعات کامل دارم که دارم نظر میدم
ماشین اگه صفر باشه تا 3 سال فقط بهش گاز بدید هرچند صفر هم نبود مهم نیست....
مساله ای که اینجا هست اینه که شما هم فکر می کنید که ما داریم از خودمون یه حرفی میزنیم. شما اگر از شغل ماشین سنگین اطلاع دارید من گواهینامه ش و ماشینش رو دارم. ضمنا منظورم ظرفیت 5 تن بود و همین ایسوزو.
هر کی هم از من بپرسه می گم که اگر زمانی همه درها بسته شدن و راه دیگه ای نبود به شغل رانندگی فکر بکنید. همین که هر جا برید و باید بله قربان گو باشید و هر جا که بخوان بهتون زور بگن کفایت می کنه که از این شغل پرهیز بکنیم. اما خب نقد بودن و درآمدش رو هم نمیشه کتمان کرد و باید بدونید که رانندگی نیاز به یه آدم سر سخت و به قول قدیمی ها مرد کهن می خواد.

بالا