برگزیده های پرشین تولز

میخوام یه آنتی ویروس اورجینال بخرم، اما چی خوبه؟

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیزم..سایتی که شما معرفی کردید اصلا معتبر نیست ! این سایتها معمولا بر اساس یکسری تجربیات شخصی و بعضا تبلیغاتی عمل میکنن و اصلا فرایند تست و مولفه های آزمایش رو شفاف اعلام نمیکنن !
اگه بخواید به این سایتها استناد کنید من می تونم 100 سایت اینچنین معرفی کنم که هر کدوم یه چیزی رو معرفی کردن .

تنها سایت معتبری که همه اونو می شناسن و حتی تولید کنندگان نرم افزار به اون اشاره میکنند و قبولش دارند سایت Top 10 هست
این سایت برخلاف سایتهای دیگه سلائق شخصی خودشو اعلام نمیکنه بلکه نتیجه آزمایشات موسسه های امنیتی معروف و معتبر دنیا مثل ICSA و VB 100% رو اعلام میکنه

مثلا این لیست برترین اینترنت سکسوریتی هاست که همونطور که می بینید اصلا اسمی از ناد نبرده چون ناد فقط یه انتی ویروسه. در واقع نکته مهمی که شما اصلا بهش توجه نکردی و این می تونه بخاطر این باشه که ازش استفاده نمی کنید ، بحث اینترنت سکیوریتی بودنشه که ناد فقط یه آنتی ویروسه ساده هست.
کسپر رتبه سوم رو داره.
تو این سایت اگه برید متوجه میشید بسیار حرفه ای بررسی کرده

اما ناد حتی بین برترین انتی ویروسها هم جایگاهی بهتر از 5ام نداره ! البته جایگاه بدی نیست :

اینجا
برای اینکه متوجه بشید چطور رتبه بندی انجام میشه، تو جدول نگاه کنید می بینید برای هر ویژگی ای که یک سوئیت خوب باید داشته باشه اگه موفق عمل کرده باشن تیک می خورن اگه نه که ...

Last edited:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیزم..سایتی که شما معرفی کردید اصلا معتبر نیست ! این سایتها معمولا بر اساس یکسری تجربیات شخصی و بعضا تبلیغاتی عمل میکنن و اصلا فرایند تست و مولفه های آزمایش رو شفاف اعلام نمیکنن !
اگه بخواید به این سایتها استناد کنید من می تونم 100 سایت اینچنین معرفی کنم که هر کدوم یه چیزی رو معرفی کردن .

تنها سایت معتبری که همه اونو می شناسن و حتی تولید کنندگان نرم افزار به اون اشاره میکنند و قبولش دارند سایت Top 10 هست
این سایت برخلاف سایتهای دیگه سلائق شخصی خودشو اعلام نمیکنه بلکه نتیجه آزمایشات موسسه های امنیتی معروف و معتبر دنیا مثل ICSA و VB 100% رو اعلام میکنه

مثلا این لیست برترین اینترنت سکسوریتی هاست که همونطور که می بینید اصلا اسمی از ناد نبرده چون ناد فقط یه انتی ویروسه. در واقع نکته مهمی که شما اصلا بهش توجه نکردی و این می تونه بخاطر این باشه که ازش استفاده نمی کنید ، بحث اینترنت سکیوریتی بودنشه که ناد فقط یه آنتی ویروسه ساده هست.
کسپر رتبه سوم رو داره.
تو این سایت اگه برید متوجه میشید بسیار حرفه ای بررسی کرده

اما ناد حتی بین برترین انتی ویروسها هم جایگاهی بهتر از 5ام نداره ! البته جایگاه بدی نیست :

اینجا
برای اینکه متوجه بشید چطور رتبه بندی انجام میشه، تو جدول نگاه کنید می بینید برای هر ویژگی ای که یک سوئیت خوب باید داشته باشه اگه موفق عمل کرده باشن تیک می خورن اگه نه که ...

سایتی که معرفی کردم از همه لینکهایی که دادید در مورد آنتی ویروسها معتبر تر هست.
موفق باشی

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزيز

. سوال صاحب تاپيك در مورد پيشنهاد يك برنامه ويروسياب بود و هر كسي براي كمك به ايشان نظرات خودشان را دادند و خوشبختانه همچنان هم ادامه دارد. ولي اكنون وارد پيشنهاد دادن نسخه‌هاي Firewall+AV شده‌ايد كه به آنها Internet Security Suite هم مي‌گويند.

. به نظرم بايد چند نكته را بهش توجه داشته باشيد. همواره بايد بحث و كنكاش در مورد توانايي و قدرت برنامه‌هاي AV را از FW جدا كرد. چون هريك كار مجزايي را دارند و بهتر است كه براي مقايسه آنها يا از تست‌هاي مجزا برروي هريك از آنها استفاده نماييم يا اينكه از نتايج سايت‌هايي كه اين نوع برنامه‌هاي را به شكل مجزا تست مي‌كنند استفاده و استناد نماييم. اگر بخواهيم به چنين سايت‌هايي كه برروي حجم عظيمي از برنامه‌ها تست‌هايي را انجام مي‌دهند استناد نماييم بايد بدانيم كه اين نوع سايت‌ها دو گروه هستند:

1) سايت‌هاي كه جزيات و روش‌هاي تست خود را در اختيار ديگران هم قرار مي‌دهند تا آنها هم با تست‌هاي خود نه تنها به صحت گفتارشان پي ببرند بلكه خود شركت‌هاي سازنده هم از اين تست‌ها براي بهبود محصولات خود استفاده نمايند. سايتي از اين نمونه كه فقط كار تخصصي آن تست و يافتن روزنه امنيتي در FWها هست و امروزه اكثر كمپاني‌ها از نمونه تست‌ها او براي بهبود محصولات خود و رفع اشكالات گذارش شده در اين سايت استفاده مي‌كنند. اين سايت بسيار عالي و قابل قبول براي اكثر كمپاني‌هاي FW ساز يعني http://www.matousec.com هست. قبلن به شكل كامل در باره اين سايت صحبت نموده‌ام كه در پايان لينك آن را قرار مي‌دهم. جالبه بدانيد كه فايروال نسخه‌‌هاي Internet Security كمپاني‌هاي فوق در جدول تست‌هاي اين سايت فقط Kasper هست كه در آخرين مقام Very Good هست و بقيه در زير اين گرروه و حتا None هستند!! اگر به نامه‌‌هاي شركت‌هاي مختلف و واكنششان به اين سايت نگاهي بيندازيد متوجه خيلي نكات مي‌شويد... كاشكي اين سايت نامه‌هاي قديمي همه شركت‌ها را در آرشيوش نگاه ميظداشت تا ببينيد روز اول چقدر بعضي از كمپاني‌ها اين سايت را تختعه مي‌كردند و اكنون با اينكه جايگاه بالايي هنوز نيافته ايند چقدر با آن همكاري مي‌كنند!!

2) سايت‌هايي كه جزييات و روش تست‌هاي خود را شرح مي‌دهند ولي نمونه اين تست‌ها را در اختيار كاربران قرار نمي‌دهند. براي مثال سايت http://www.av-comparatives.org يا http://www.virus.gr/portal/en. كه نمونه‌اي كلي از تست‌هاي سايت av-comparatives.org در پست 20 توسط دوستمان ذكرشده شده است. اين سايت دو نمونه تست دقيق تر هم دارد كه روش تست را در آنها به طور كامل شرح داده است.

3) سايت‌هايي كه يك سري پارامتر‌هاي كلي را به عنوان تست ذكر مي‌كنند و بدون توضيح جزيات و شرح آنها فقط به دادن يك امتياز آن هم گاهي فقط Pass يا Fail قناعت مي‌كنند. همانند سايت‌ http://www.toptenreviews.com، نتيجه نهايي تست‌هاي اين سايت بيشتر از آنكه فقط در جهت تست توانايي و قدرت يك نوع محصول باشد بيشتر توجه به رضايت نهايي مشتري‌ها هست!! (اگر به همين لينك توجه نماييد اين پارامتر‌ها چه جايي براي تشخيص قدرت يه برنامه دارند؟!؟!: Technical Help/Support و Supported Configurations يا چرا وقتي روي نوع تست كليك مي‌كنيم فقط يه توضيح مختصر و كلي مياد و لينك موجود در آن اصلن كار نمي‌كند؟!؟؟! و باز در همين لينك فوق و از ديد تست‌هاي كلي همين سايت چرا ZoneAlarm همه توانايي‌هاي يك FWوAV ش كامل هست ولي در مقام دوم قرار گرفته؟! شايد چون Help & Supportش فقط پايينتر از BitDif. بوده يا ...) در اينباره و اين سايت هم به شكل كاملي قبلن با يكي از دوستان گفتگو كرده‌ام و نظرات كامل خودم را در آنجا بيان نمود‌ه‌ام.

. در كل به نظر اينجانب بهترين منبع و مرجع تست فايروال كه خوشبختانه قابل قبول اكثر كمپاني‌ها هم هست (حتا اگر رتبه‌اي هم نياورند يا رتيبه آنها كاهش يابد!) سايت http://www.matousec.com هست. اما براي ويروسياب، با اينكه سايت‌هاي نام برده در قسمت 2 سايت‌هاي خوبي هستند و تعداد ويروس‌هاي ديتابيسشان هم هرروز زيادتر و به روز تر هم مي‌شود، ولي همچنان يه سري تست‌ها را در مجموع تست‌هاي خود در نظر نگرفته‌اند. البته خوشبختانه امروزه (در اين 1 سال اخير يا كمي بيشتر) سايت AV-Comp. `تنوع تست‌هاي خود را نسبت به گذشته بيشتر كرده ولي همچنان من براي تصميم گرفتن و انتخاب يه برنامه AV بيشتر به تست‌هاي شخصي خود و در صدي هم اين سايت‌ها توجه مي‌كنم. اما هرگز به سايت Top10 توجه نمي‌كنم. در سال 2004 كه ويروس Zlob به سيستم من حمله كرد و از زير دست و روي كول! Norton Internet Security گذشت و نشست! در جستجوي ‌هاي خودم براي يافت بهترين‌ها همه اين‌سايت‌ها را يافتم ولي اولين سايت همين Top10 بود كه به لطف انتخاب نام هوشمندانه‌اي كه براي دومين سايتش كرده، اولين سايتي بود كه يافتم و در همان ابتدا به خاطر كلي گويي و نوع و نحوه انتخاب برنامه‌ها از ليست سايت‌هاي قابل اعتمادم خارجش كردم.

. دلايلم براي مطالب فوق را مي‌توانيد در گفتگوي كامل من و دوست خوبمان amir_nz ، در موردي اين سايت و مسائل ديگر را از پست 147 به بعد در اين لينك مطالعه فرماييد. (در چندين پست ادامه دارد)

. نظر شخصي خودم هم در مورد Avira كه به شكل كامل در لينك موجود در امضايم ذكر كرده‌ام.

موفق باشيد.

خداحافظ
IgImAx
88/03/05

takhfifyab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدمت تمام دوستان گرامی عرض کنم که تخفیف جدید تخفیف یاب آنتی ویروس های اویجیناله با ۵۰٪ تخفیف.

گفتم شاید خوشتون بیاد :

تا ۵۰% تخفیف خرید آنتی ویروس اوریجینال - کسپرسکی، نود۳۲، نورتون، بیت دیفندر - تخفیف یاب

توضیحات بیشتر:
اگه تا الان یه آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی اورجینال برای دستگاه های کامپیوتریتون نخریدید، تخفیف یاب امروز رو از دست ندید که باهاش می‏تونید بسته های امنیتی کسپرسکی (Kaspersky)، نود 32 (NOD32)، نورتون (Norton) و بیت دیفندر (Bit Defender) رو خیلی ارزون‏تر از قیمت اصلیشون خریداری کنید. فروشگاه اورجینال کی، لایسنس اورجینال و یک ساله انواع آنتی ویروس رو با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت پک اورجینال، همراه با یکسال گارانتی و پشتیبانی کامل بفروش می رسونه. حالا شما با تخفیف یاب امروز روی قیمت های خوب این فروشگاه 50% تخفیف هم می‏گیرید.
شما می تونید بر اساس جدول زیر با استفاده از کوپن های خریداری شده‏تون، بسته مورد نظرتون رو خریداری کنید:
• کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2012 - قابل نصب بر روی 1 کامپیوتر : ۲ کوپن
• کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2012 - قابل نصب بر روی 3 کامپیوتر: ۴ کوپن
• نود32 اسمارت سکیوریتی - قابل نصب بر روی 1 کامپیوتر : ۲ کوپن
• نود32 اسمارت سکیوریتی - قابل نصب بر روی 3 کامپیوتر : ۴ کوپن
• نورتون اینترنت سکیوریتی - قابل نصب بر روی 1 کامپیوتر: ۲ کوپن
• نورتون اینترنت سکیوریتی - قابل نصب بر روی 3 کامپیوتر: ۴ کوپن
• نورتون 360 - قابل نصب بر روی 1 کامپیوتر: ۵ کوپن برای ۲ خرید و یا ۳ کوپن برای یک خرید
• نورتون 360 - قابل نصب بر روی 3 کامپیوتر: ۵ کوپن
• بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی - قابل نصب بر روی 3 کامپیوتر:۴ کوپن
• بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی - قابل نصب بر روی 1 کامپیوتر: ۲ کوپن

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
دوستان در خرید از تخفیف یاب دقت کنید
این آقا یه سری عینک گذاشته بوده برای فروش . به نام اورجینال و اصل. رفیق ما که میره تحویل بگیره عینک ها رو میبینه از همیناست که تو سایتا میدن ، عمدش 4-5 تومنه!
به فروشنده میگه که آقا به من گفتن اورجینال. فروشنده هم میگه نه! ما بهشون نگفتیم اورجینال . خودش نوشته!
به این آقای تخفیف یاب که زنگ میزنه و میگه ، کتمان میکنه و میگه به ما ربطی نداره و اگه میتونی پولتو بگیر

احتمالا روی آنتی ویروس ها هم همین کارو کنه
پس مواظب باشید و آنتی ویروس ها رو از جای مطمئن بگیرید
---------------------------
دوست صاحب تاپیک هم پیشنهاد میکنم بهشون به پیشنهاد igimax گرامی گوش بدید. من برای لپ تاپ برادرم طبق همین پیشنهاد عمل کردم و بسیار هم عالی بوده

mo.re.za

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سایت parsfarhangafzar.ir لایسنس اورجینال آنتی‌ویروس Eset را داره با قیمت عمده می‌فروشه.
تازه تخفیف نوروزی هم گذاشته!
من که استفاده کردم و کاملا راضیم
پشتیبانی خوب و حرفه‌ای هم داره.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

بالا