برگزیده های پرشین تولز

میزان آنلاین در لحظه

Seyedmiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان. به شکل تقریبی به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید یکتا در وب سایت وردپرسی چند آنلاین در لحظه خواهیم داشت؟ اگر لطف کنید جواب بدین.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
به نظرتون هاست پربازدید ابری می تونه پنج هزار آیپی در روز رو ساپورت کنه؟
هاست ابری اطلاعی ندارم. ولی مثلا برای خودم اولین پلن نت افراز 3000 آی پی و 30 انلاین رو مشکلی نداشته.

Seyedmiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هاست ابری اطلاعی ندارم. ولی مثلا برای خودم اولین پلن نت افراز 3000 آی پی و 30 انلاین رو مشکلی نداشته.

هنوز خدمات دهی خوبی دارن؟ یا اینکه باید بعد از یه مدت الکی به پلن های بالاتر ارتقا بدیم؟

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
همزمانی رو معمولا به صورت یک صدم در نظر میگیرند.
یعنی اگر کلا 1000 یوزر وجود داشته باشه، عدد همزمانی به صورت بیشینه برابر با 10 هستش

Seyedmiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همزمانی رو معمولا به صورت یک صدم در نظر میگیرند.
یعنی اگر کلا 1000 یوزر وجود داشته باشه، عدد همزمانی به صورت بیشینه برابر با 10 هستش
ممنونم از پاسخ. بله درسته. و احتمال زیاد فکر می کنم برای حداکثر پنج هزار آیپی هاست پربازدید کفایت کنه.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام دوستان. به شکل تقریبی به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید یکتا در وب سایت وردپرسی چند آنلاین در لحظه خواهیم داشت؟ اگر لطف کنید جواب بدین.
در کل به خیلی موارد بستگی داره برای من برای 10کا ایپی 120 انلاین در زمان شلوغی و 80 در سایر موارد هستش . اگر سیستم سایت وردپرس باشه و افزونه های متداول استفاده بشه میشه گفت 5 هزار رو پلن های از نت افراز که همین مقدار بازدید رو نوشتن مشکلی نخواهد داشت.

Seyedmiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در کل به خیلی موارد بستگی داره برای من برای 10کا ایپی 120 انلاین در زمان شلوغی و 80 در سایر موارد هستش . اگر سیستم سایت وردپرس باشه و افزونه های متداول استفاده بشه میشه گفت 5 هزار رو پلن های از نت افراز که همین مقدار بازدید رو نوشتن مشکلی نخواهد داشت.
شما سرور مجازی دارید برای این تعداد بازدید؟

بالا