برگزیده های پرشین تولز

میزان پس انداز ماهیانه شما چقدر هست ؟

میزان پس انداز ماهیانه شما چقدر هست

• کمتر از پنجاه هزار تومان ماهیانه

Votes: 45 46.4%
  • بین 50 تا 100 هزار تومان ماهیانه

Votes: 11 11.3%
  • بین 100تا300هزار تومان ماهیانه

Votes: 7 7.2%
  • بین 300تا 500هزار تومان ماهیانه

Votes: 7 7.2%
  • بین500تا700 هزار تومان ماهیانه

Votes: 6 6.2%
  • بین 700 تا یک میلیون تومان ماهیانه

Votes: 6 6.2%
  • بین یک میلیون تا دومیلیون ماهیانه

Votes: 2 2.1%
  • بالای دو میلیون تومان

Votes: 13 13.4%

• Total voters
    97
وضعیت
موضوع بسته شده است.

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان سلام

از عنوان تاپیک معلومه

این که چقدر در امد دارید مهم نیست

ماهیانه چقدر میتوانید پس انداز کنید

مثلا ممکنه یکی پس انداز ماهاینه اش رو بذاره توی بانک یا دلار وسکه وطلا ویا ... پس انداز کنه برای اینده ومواقع ضروری

شما ماهیانه چقدر میتوانید پس انداز کنید با کسر هزینه های زندگی

لطفا هم توی تاپیک پس بدهید وهم توی نظر سنجی شرکت کنید

موفق باشید

Delphy

Registered User
لایک‌ها
104
هیچکدوم از گزینه ها چرا 0 نبود
خیلی ها مص من 0 هستن واقعا

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
خوب میتونید همون گزینه اول رو انتخاب کنید

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
فکر کنم این روزا کسی چیزی زیاد نمیاره با این تورم

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
این جور سوالها رو مردم ما جوری جواب میدن که انگار دارن به "مامور مالیات" جواب میدن :)

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
یکی مثل من که خونم نزدیک محل کاره و مجرد هستم ماهی 450 میگیرم که تقریبا 400 پس انداز میکنم.باز هم ناراضی هستم و اصلا ارزش نداره.کمتر از حقم و زحمتی که میکشم حقوق میگیرم

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
من با شرایط اینکه مجرد هستم و خونم نزدیک محل کارمه حقوق 450 میگیرم که نسبت به زحمتی که میکشم ارزش نداره و خیلی کمتر از حقم هست ماهی تقریبا 400 پس انداز دارم

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
پس‌انداز به روش میلیونرها

اگر مي‌خواهيد يك تجارت به راه بيندازيد يا براي مثال چيزي بخريد، سعي كنيد همه سرمايه خود را درگير نكنيد و در شروع با مبلغي كافي و مناسب كار را شروع كنيد. با اين كار تعادلي را به‌وجود مي‌آوريد و دست‌تان هرگز خالي نمي‌ماند.

اگر مي‌خواهيد يك تجارت به راه بيندازيد يا براي مثال چيزي بخريد، سعي كنيد همه سرمايه خود را درگير نكنيد و در شروع با مبلغي كافي و مناسب كار را شروع كنيد. با اين كار تعادلي را به‌وجود مي‌آوريد و دست‌تان هرگز خالي نمي‌ماند. دست به كارهايي بزنيد كه توانايي مديريت آن را با سرمايه‌تان داشته باشيد و هرگز بيش از سرمايه خود اقدام به خريد چيزي نكنيد. يادتان باشد كه جز در مواقع ضروري از كسي قرض نگيريد و تنها به سرمايه خود اكتفا كنيد تا از اين طريق به استقلال مالي بيشتري برسيد.

--------------------------------------------------------------------------------

تا به حال به اين فكر كرده‌ايد كه چرا بعضي از افراد حتي اگر سرمايه اندكي هم داشته باشند آن را به‌تدريج بيشتر و بيشتر مي‌كنند و در مقابل عده‌اي ديگر با داشتن امكاناتي بهتر حتي نمي‌توانند سرمايه خود را به‌خوبي حفظ كنند؟ پاسخ اين سوال در نكات بسيار ساده‌اي نهفته است كه خواندنش را به آن‌هايي كه مي‌خواهند يك شبه راه صد ساله بروند توصيه مي‌كنيم.

--------------------------------------------------------------------------------

وقتي از خريد پشيمان مي‌شويد

مطمئنا براي اغلب شما اتفاق افتاده كه گاهي از خريد يك كالا از يك فروشگاه يا موسسه‌اي پشيمان شده‌ايد و در آن لحظات با خود فكر كرده‌ايد كه با خريد آن جنس چه كلاه بزرگي سرتان رفته است. در اين شرايط واكنش افراد ثروتمند و افراد معمولي كاملا متفاوت است. افرادي كه توانسته‌اند دارايي خودشان را مديريت كنند در مقابل چنين شرايطي كوتاه نمي‌آيند و تنها به يك غرولند رضايت نمي‌دهند. آن‌ها نارضايتي خود را ابراز مي‌كنند و از شركت يا فروشگاه مورد نظر خواستار جبران مي‌شوند. اگر در اين كار مصر باشيد مي‌توانيد از حق‌تان دفاع كنيد و كمتر دچار ضرر شويد.

يك برنامه‌ريزي اشتباه

حتما براي شما هم اتفاق افتاده كه قبل از دريافت حقوق يا پاداش براي چگونه خرج كردن آن نقشه مي‌كشيد و در اين برنامه‌ريزي گاه تا آن‌جا پيش مي‌رويد كه حتي روي مقداري پول كم هم حساب مي‌كنيد. حال ممكن است گاهي در اين برنامه‌ريزي‌ها نقشه مسافرت به جايي را هم بريزيد و بليتي را هم رزرو كنيد تا بعد از دريافت حقوق به آن‌جا برويد اما ناگهان مي‌بينيد كه همه چيز بر عكس مي‌شود و حقوق شما يك هفته به تاخير مي‌افتد. اين موضوع براي بيشتر افراد اتفاق مي‌افتد و شايد دليل اين كار برنامه‌ريزي قبل از دريافت پول است. وقتي پولي بيشتري به دست مي‌آوريد به اين فكر نباشيد كه چطور خرجش كنيد بلكه بايد به فكر راهي براي بيشتر كردن دارايي خودتان باشيد .

كليد پولدارشدن

شايد بيشتر افراد تصور كنند كه افراد ميليونر تنها با كار سخت و طاقت‌فرسا توانسته‌اند ثروت زيادي را به دست بياورند اما درآمدزايي و حفظ سرمايه لزوما به معنا ي كار سخت نيست بلكه استفاده درست از زمان مي‌تواند كمك زيادي به افزايش ثروت شما كند. اكثر ما در طول روز زمان‌هاي تلف شده زيادي داريم كه به راحتي آن را از دست مي‌دهيم. استفاده درست از زمان و شكار موقعيت‌ها و فرصت‌هاي خوب، كليد پيروزي در داشتن يك كسب و كار خوب و موفق است.

منبع : برترینها

wahid_2003vj

Registered User
لایک‌ها
13
پس انداز اصلا چی هست؟:happy:

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
من از خوانندگی فقط خرج میکنم ولی از بازی انلاینم حدودا 3 میل ماهی دستمو میگیره فقط پسنداز

از داستان نویسی و طرح حدودا 400 هزار

بازاریابی اینترنتی 150 هزار

فروش تکست وبیت واهنگسازی و شعر حدودا 350 هزار

از سایتمم ماهانه هزینه تبلیغات 80 هزار

همه کاره هستما.....نسبت به سنم اینقدری مغز اقتصاد هستم اخه بابلی هستیم دیگه

aligool21

Registered User
لایک‌ها
53
من از خوانندگی فقط خرج میکنم ولی از بازی انلاینم حدودا 3 میل ماهی دستمو میگیره فقط پسنداز

سلام . چه سایتی بازی انلاین میکنی؟بیشتر توضیح بدید شاید ما هم تونستیم استفاده کنیم.مرسی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354

چند تا از آهنگاتو رو کن :D

3 میلیون :blink:
smilie_frech_038.gif

یه میلیون به ما قرض میدی
ugly_smiley_65.gif

پس اندازه ماهیانه زیر صفر :lol:

Last edited:

a1a1

Registered User
لایک‌ها
146
آخه اصلن چیزی تهش ممیمونه؟

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
من با شرایط اینکه مجرد هستم و خونم نزدیک محل کارمه حقوق 450 میگیرم که نسبت به زحمتی که میکشم ارزش نداره و خیلی کمتر از حقم هست ماهی تقریبا 400 پس انداز دارم

ببخشید شما دقیقا چی میخوری که ماهی 50 بیشتر خرجت در نمیاد؟؟؟؟. منم مثل شما مجردم و کارگر! ولی کم کمش ماهی 450 فقط هزینه خورد و خوراکم میشه. حالا اجاره خونه+پول برق.آب.گاز+بنزین+پوشاک+ADSL+مخارج متفرقه رو حساب کنی میشه بین 1 تا 1/500 در ماه. جریان این 50 تومن رو برای من روشن کنی خیلی خیلی منونت میشم.

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
ای خدا چرا این مردم اینقدر زود باورند؟:(

نه بنده خدا دروغ نمیگه من خودم توی همین بازی تراوین که امسال درشو تخته کردن پارسال یه 6 مای بازی کردم.از فروشنده هاش خرد خرد راحت 300 تومن گلد خریدم.

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
تجربه نشون داده به رای ایرانی جماعت نمیشه اعتماد کرد از انتخابات بگیر تا باقی مسائل برای مسخره بازی هم که شده برعکس به اون چیزی که واقعیت نداره رای میدن الان همه گفتن زیر 50 تومن ولی شرط می بندم بجز یک سومشون که آدمای صادقی هستند بقیه بالای 300 400 تومن پس انداز دارند اون وقت بازم میان اینجا مینالن، کلا ژنشون مزخرفه، هیچ روده راستی هم تو شکم اکثرا نیست

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
من که پس اندازی ندارم زدم گزینه 1 بهتر بود سوال اینطور بود که میزان درامد و هزینه هاتون در ماه چقدره و کدوم شهری هستین

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
1500 تومن میریزم تو قلک

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا