برگزیده های پرشین تولز

میزان پس انداز ماهیانه شما چقدر هست ؟

میزان پس انداز ماهیانه شما چقدر هست

• کمتر از پنجاه هزار تومان ماهیانه

Votes: 45 46.4%
  • بین 50 تا 100 هزار تومان ماهیانه

Votes: 11 11.3%
  • بین 100تا300هزار تومان ماهیانه

Votes: 7 7.2%
  • بین 300تا 500هزار تومان ماهیانه

Votes: 7 7.2%
  • بین500تا700 هزار تومان ماهیانه

Votes: 6 6.2%
  • بین 700 تا یک میلیون تومان ماهیانه

Votes: 6 6.2%
  • بین یک میلیون تا دومیلیون ماهیانه

Votes: 2 2.1%
  • بالای دو میلیون تومان

Votes: 13 13.4%

• Total voters
    97
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر من دلیلی نداره که کسی بخواد سر درآمدش و سرمایه ش اینجا بیاد و دروغ بگه چون نفعی به حال کسی نداره. اون 350 تا وبلاگ هم من تایید میکنم همین الان شما برو توی گوگل سرچ کن فروش سوکس ببین تا چندین و چند صفحه فقط وبلاگهای پرشین بلاگ بالا میان که همشون هم لینک خوردن به یک سایت حالا اگه روزی 1000 نفر فقط خرید کنن و همشون هم فقط یک ماهه سفارش بدن میشه روزی 3 میلیون تومن! خدا بده برکت
اینم بگم من ادم میشناسم با کارگری ساختمون شروع کرد زد تو کار بساز بفروش تابستان سال قبل هم یک آپارتمان توی پاسداران برای خانوادش خرید یک میلیارد و چهارصد میلیون تومن.که من خودم توی اثاث کشی هم کمکشون کردم. باور کن قیافش رو ببینی فکر میکنی کارتن خوابه. ولی ته مرام و معرفت.
حالا ما هی بیایم بگیم این دروغ میگه اون راست میگه این چی میگه اون کی میشه این چی بوده.
اون نظر سنجی هم اولش گزینه صفر و زیر صفر رو کم داره.

افرین داداش حرفش واقعا درسته.......................................................................

فروش فایرتایر 4ماه وبم تو گوگل صفحه اول و اولین بود حساب کن چی شده بود.........................

در مورد خونه هم بگم روز به روز بالا میره یه خونه داریم میسازیم با پدرم نصف نصف 4 واحد 8طبقه و زمین حدودا 170 میل افتاد . و 1سال دیگه حتما امادست و ووتا اون موقع قیمتها 2برابر میشه الان بابل متری 1700000 هستش تا اون موقع به 3ت میرسه و میترکونه

فکر اقتصاد داشتن کلا فرق میکنه با اینکه هر روز بری کار کنی وشب برگردی

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
افرین داداش حرفش واقعا درسته.......................................................................

فروش فایرتایر 4ماه وبم تو گوگل صفحه اول و اولین بود حساب کن چی شده بود.........................

در مورد خونه هم بگم روز به روز بالا میره یه خونه داریم میسازیم با پدرم نصف نصف 4 واحد 8طبقه و زمین حدودا 170 میل افتاد . و 1سال دیگه حتما امادست و ووتا اون موقع قیمتها 2برابر میشه الان بابل متری 1700000 هستش تا اون موقع به 3ت میرسه و میترکونه

فکر اقتصاد داشتن کلا فرق میکنه با اینکه هر روز بری کار کنی وشب برگردی

به قول صاحب استادیوم بردیا سهرابی که تو خود بابل راحت بهت بگم شاید 10 نفر هم نباشن هم سن ها تو حتی 100 هزار تومن هم نداشته باشن وفقط با خدا باش

وخیلی هم اعتقاد دارم هر کاری میکنم حتی دختر بازی و..........ولی کارای دیگم هم جای خودشو داره

ویه پیشنهاد توپ دیگه اهنگسازی هستش بخصوص پیانو یاد بگیرید بهتون قول میدم راحت ماهی 20میل دستتونو بگیره ولی باید جا بندازید خودتونو با تبلیغ

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
راستی به شانس هم هست دیروز یه جا بودم رفیقم پول نیاز داشت شدید تبلتشو بهم فروخت 80 هزار تومن.:eek:

هه منم به بچه ها گفتم یکی 250 گرف ازم اخه چیزی از تبلت سر در نمیارم و 170 سود کردم هه

variable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
محسن جان .پس بیا راهنمایی کن . ترفندهای در امدت چیه. اون فکر اقتصادیت چیه.
کلا یه سری اموزشی و تجربه که داری بگو تا بتونیم استفاده کنم
اولش خودم بتونم استفاده کنم . مممنوننم
تو زمینه کامپیوتر هم باید بگم من دوستی دارم . که براش پیش اومده که در یک شب یک و نیم میلیون در اورده.
البته در مواردی در یک هفته به پنج میلیون هم رسیده. از همین کامپیوتر
هرکی سندخاست. و اندروید داشت. میتونم بهش ادرس دقیقشو بدم :D

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
محسن جان .پس بیا راهنمایی کن . ترفندهای در امدت چیه. اون فکر اقتصادیت چیه.
کلا یه سری اموزشی و تجربه که داری بگو تا بتونیم استفاده کنم
اولش خودم بتونم استفاده کنم . مممنوننم
تو زمینه کامپیوتر هم باید بگم من دوستی دارم . که براش پیش اومده که در یک شب یک و نیم میلیون در اورده.
البته در مواردی در یک هفته به پنج میلیون هم رسیده. از همین کامپیوتر
هرکی سندخاست. و اندروید داشت. میتونم بهش ادرس دقیقشو بدم :D

نیازی به اثبات نداره کاری نداری درامد کسب کردن

اول همون بالا بهتون گفتم در مورد بازاریابی کامل گفتم یه کار توپ در مورد بازی انلاین

کل پستهامو خب بخوننید در مورد بازی چی نوشتم

کسی مشتری بالای 30 میلیون بیاره از 2میلیون به بالا از هر مشتری بهش میرسه

این قمیت کسی بازی انلاین نمیسازه اونم چی توی 3ماه شاید کمتر

بعدیش در مورد اهنگسازی هست و تکست که کاریه م نداره بگرید تو اینترنت پر از سایتهای فروش تکست وبیت هستش که کاری هم نداره بیت که خوراکمه و با نرم افزار Mixcraft 5

میشه قویترین اهنگسازی ها رو کرد فقط یه مقدار سمپل باید خرید خودشم خیلی داره ولی قوی تر میشه خرید گیگ هزارو پانصد هستش

بقیه کارا هزینه بره درامدبالا داره ولی هزینش بالای 20 میلیونه

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
من باید برم صبح میام پیاما بقیه رو جواب میدم هر کسی چیزی خواست بپرسه

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
من باید برم صبح میام پیاما بقیه رو جواب میدم هر کسی چیزی خواست بپرسه

داداش از قدیم گفتن همه کاره هیچ کاره ست.ناراحت نشی!
الان شما این همه حرفه از آهنگسازی و طراحی گیم و بازاریابی و زدن تو سر مال مردم بلدی:D فکر میکنی چقدر توی کارت موفقی؟ پ.ن: خانه سازی یادم رفت ببخشید. به نظر من تا سنت بالا نرفته بهتره که یک کار رو دست بگیری و تا آخرش ادامه بدی اینجوری تمام تمرکز و فکرت توی یک کار جمع میشه و موفقتری.
در مورد بازی آنلاین هم داداش فکر نمیکنم کسی بیاد 30 میلیون بابت یک بازی آنلاین بده چون کسی که خودش وبمستر باشه و یه ذره از ساختار سایت سر دربیاره میدونه که اسکریپش رو کجا گیر بیاره که بابتش پولی پرداخت نکنه. درکل پشتکارت خوبه.

Last edited:

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
عجب تاپیکی
اولش دپرس شدیم اما بعدش کلی خندیدیم ایول بازم از این تاپیکا بزنید

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
مهمترين سوال اينه از استارتر محترم زمان مجردي يا متاهلي؟

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
راستی به شانس هم هست دیروز یه جا بودم رفیقم پول نیاز داشت شدید تبلتشو بهم فروخت 80 هزار تومن.:eek:

هه منم به بچه ها گفتم یکی 250 گرف ازم اخه چیزی از تبلت سر در نمیارم و 170 سود کردم هه

شوخی با مزه ای بود :)

جان من بیخیال این تاپیک شو من از جای همه به شما قول میدم که به درآمدت ایمان آوردیم

واشنگتن

Registered User
لایک‌ها
154
مطالبتو که میخوندم یاد پسر بچه .Erfan افتادم در فروم همسایه البته اون ادعای سخت افزارش یون پاره میکرد اونموقم 17 سالش بود
قوه ی تخیل وتوهم بالایی داری منم هم سن و سال تو بودم ازین فکرا میکردم البته اونموقع زمان زیادی تا عملی کردن افکارم نگذشت
یادم بنداز هروقت سایپا خواست برای پروژه مجله علمی تخیلیش نویسنده جم کن تورو به عنوان نفر اول بگذارم تولیست انتظار

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
خب آقا محسن یکمی راهنمایی کن واسه ما گه چیزی بلد نیستیم از این راه ها ،، وق تآزاد هم زیاد داریم،، پیشنهاد بده چکار کنیم من اولین کسی هستم که استقبال میکنم . . .
منتظر پیامتم . . .

al2

Registered User
لایک‌ها
3,251
عجب تاپیکی
اولش دپرس شدیم اما بعدش کلی خندیدیم ایول بازم از این تاپیکا بزنید
تائید میشه شدید
از فردا
همتون بیافتید تو کار بازی آنلاین
سودش از طلا و ارزم بیشتره:D

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
خب آقا محسن یکمی راهنمایی کن واسه ما گه چیزی بلد نیستیم از این راه ها ،، وق تآزاد هم زیاد داریم،، پیشنهاد بده چکار کنیم من اولین کسی هستم که استقبال میکنم . . .
منتظر پیامتم . . .

منم دومین نفر هستم که استقبال می کنم

anthony hopkins

Registered User
لایک‌ها
8
کاشکی من جای شما بودم !هی آتاری بازی میکردم هی پول درمیووردم!تو بهشتم اینقدر خوش نمیگذره !:lol:
در مورد درامدم هم بگم که کار کجاست ؟که درامدش کجاش باشه؟
شغلم گز استریته -خیلی پردرامده

Stolen Ground

Registered User
لایک‌ها
148
میشه قویترین اهنگسازی ها رو کرد فقط یه مقدار سمپل باید خرید خودشم خیلی داره ولی قوی تر میشه خرید گیگ هزارو پانصد هستش

بقیه کارا هزینه بره درامدبالا داره ولی هزینش بالای 20 میلیونه

عمویی شما که اهنگساز حرفه ای هستی همین الان بدون سرچ زدن به طور واضح گام دیاتونیک با کروماتیک رو بگو و این رو بگو که گام پنتاتونیک از مشتقات کدوم گامه
اون وقت خودم بهت ایمان راستین میارم
الان دیگه هر جوجه ای واسه ما گیتاریست و اهنگساز شده خداییش خجالت میکشم گیتار دستم بگیرم تو خیابون. والا:D

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
داداش از قدیم گفتن همه کاره هیچ کاره ست.ناراحت نشی!
الان شما این همه حرفه از آهنگسازی و طراحی گیم و بازاریابی و زدن تو سر مال مردم بلدی:D فکر میکنی چقدر توی کارت موفقی؟ پ.ن: خانه سازی یادم رفت ببخشید. به نظر من تا سنت بالا نرفته بهتره که یک کار رو دست بگیری و تا آخرش ادامه بدی اینجوری تمام تمرکز و فکرت توی یک کار جمع میشه و موفقتری.
در مورد بازی آنلاین هم داداش فکر نمیکنم کسی بیاد 30 میلیون بابت یک بازی آنلاین بده چون کسی که خودش وبمستر باشه و یه ذره از ساختار سایت سر دربیاره میدونه که اسکریپش رو کجا گیر بیاره که بابتش پولی پرداخت نکنه. درکل پشتکارت خوبه.

الان زدم تو کار خونه با پدرم ولی ولی حال نمیده ............

در مورد بازی بگم اسکریپ چیه بابا منظورت تراوینه میخوای پر کنید تو ایران که پر هم هست وهیچ درامدی هم نداره اخرش 30هزار ماهی در بیاری من منظورم بازی سطح حرفه ای هستش که قابل رقابت باشه

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
منتظر پیامتم . . .

سلام ببین میخوای هزینه کنی یا بدون هزینه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا