برگزیده های پرشین تولز

میزان پس انداز ماهیانه شما چقدر هست ؟

میزان پس انداز ماهیانه شما چقدر هست

• کمتر از پنجاه هزار تومان ماهیانه

Votes: 45 46.4%
  • بین 50 تا 100 هزار تومان ماهیانه

Votes: 11 11.3%
  • بین 100تا300هزار تومان ماهیانه

Votes: 7 7.2%
  • بین 300تا 500هزار تومان ماهیانه

Votes: 7 7.2%
  • بین500تا700 هزار تومان ماهیانه

Votes: 6 6.2%
  • بین 700 تا یک میلیون تومان ماهیانه

Votes: 6 6.2%
  • بین یک میلیون تا دومیلیون ماهیانه

Votes: 2 2.1%
  • بالای دو میلیون تومان

Votes: 13 13.4%

• Total voters
    97
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
عمویی شما که اهنگساز حرفه ای هستی همین الان بدون سرچ زدن به طور واضح گام دیاتونیک با کروماتیک رو بگو و این رو بگو که گام پنتاتونیک از مشتقات کدوم گامه
اون وقت خودم بهت ایمان راستین میارم
الان دیگه هر جوجه ای واسه ما گیتاریست و اهنگساز شده خداییش خجالت میکشم گیتار دستم بگیرم تو خیابون. والا:D

آفرین............دوروز رفتی کلاس این حرفا رو میزنی گیتاریست باشی کسی این حرفا رو نمیزنه حتی استادتم این حرفا رو بهت نمیزنه
من گیتار نمیزنم عزیزم پیانو میزنم و ارگ اهنگسازی هم دارم بیشتر کارم با اونه

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
یه راه میگم همه استفاده کنید سایت امازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی که سود خوبی داره خارجی هست ولی معتبرترینه بخصوص اینکه ارسال همیم یکنن محصولاتو

یه دوربین با رفیقم خریدیم زیاد دوربین سر در نمیارم اخه دقیق دو روز پیش برسه دستمون تمومه 11.5 میل شدش تو ایران قیمت 32 میلیونه

سایت خوبیه فقط تلویزیون اینا بالای 25 اینچ نمیارن اگه میشد اورد میترکوند بع دبگم گوشی توش از ایران هم گرونتره چون گوشی چیز بینالمللی هست اینطوره

variable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نه محسن جان سرمایه ندارم
من از صبح که از خاب پا میشم تو نتم . تاشب که میخابم ...
منتها هیچوقت نتونستم حتی یک قرون هم ازاینترنت و کامپیوتر پول دربیارم .
بگو چیکاریکنم

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
شوخی با مزه ای بود :)

جان من بیخیال این تاپیک شو من از جای همه به شما قول میدم که به درآمدت ایمان آوردیم

راست میگم داداش پول نیازی خیلی زیاده ببین اینجور پست زیاده خیلی همسایه ما خونشو متری 500 فروخت دقیق طبقه رو به رو ما اخه به پول نقد نیاز داشت تا صبحش خود بنگاهی خرید کلی اعصابمون خرد شد چرا بهمون نگفت اینجا زیر 1300 خونه نی

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
مطالبتو که میخوندم یاد پسر بچه .Erfan افتادم در فروم همسایه البته اون ادعای سخت افزارش یون پاره میکرد اونموقم 17 سالش بود
قوه ی تخیل وتوهم بالایی داری منم هم سن و سال تو بودم ازین فکرا میکردم البته اونموقع زمان زیادی تا عملی کردن افکارم نگذشت
یادم بنداز هروقت سایپا خواست برای پروژه مجله علمی تخیلیش نویسنده جم کن تورو به عنوان نفر اول بگذارم تولیست انتظار

ادم های زیادی هستن تو ایران هیچی نمیشن وحقشون هم هست هیچی نشن

کسی شرکت فروشم حصول اسیاپارس از بچه ها بود یه تحققی کن بین نفرات اول هر ماه کی بود.................همین بسته الببومم به کنار

خدا بخواد دنیال کنسرتم تو مازندران داره درست میشه بشه خیلی خوبی شبی 2ت توش داره که بهم خیلی کمک میکنه

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
تائید میشه شدید
از فردا
همتون بیافتید تو کار بازی آنلاین
سودش از طلا و ارزم بیشتره:D

حاضرم شرط ببینم سودش 200 برابرشه هر چی میزارم وسط

شرط روی بازی انلاین جنگ خانها وعصرپادشاهان با سود ماهانه طلا وارز با هم

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
این داستان : درآمد زایی ... :D

آقا محسن نوشتن رمان هم بد جور پول توشه ها یه تست بزن

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
این تایپک و این گوله نمک شدید منو یاد تایپک زیر میندازه . یادش بخیر چقدر خندیدیم :D
http://forum.persiantools.com/t146100.html
حال حاضر ثروتمندترين دختر جوان ايراني است ، درآمد ساليانه دانشجوي 24 ساله رشته مديريت يکي از دانشگاه هاي علمي کاربردي ايران ، اکنون بالغ بر 3 ميليون دلار است . وي علاوه بر تحصيل در رشته مديريت ، در فعاليتهاي انسان دوستانه فراواني نيز شرکت مي نمايد و مطابق وصيت پدرش يک چهارم از درآمد ماهيانه خود را به اين امر اختصاص مي دهد
سايت ايشان در حال حاضر يکي از پر بيننده ترين و محبوبترين سايتهاي درج آگهي تبليغاتي در اينترنت است . شرکتهاي بسياري از جمله مايکروسافت و اپل با پيشنهادات چند ميليون دلاري خود براي خريد بخشي از سهام وب سايت ايشان جهت گسترش دامنه فعاليتهاي آن در خاورميانه ، اعلام آمادگي نموده اند.

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
نه محسن جان سرمایه ندارم
من از صبح که از خاب پا میشم تو نتم . تاشب که میخابم ...
منتها هیچوقت نتونستم حتی یک قرون هم ازاینترنت و کامپیوتر پول دربیارم .
بگو چیکاریکنم

ببین اینطوری سخته ببین برو تو یه سایت بازاریابی مثل پی پرسل

سيستم همكاري در فروش پی پر سل

بعد برو یه سیستم وبلاگ بساز زیاد بیا سیستم رزبلاگ
رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

بهتره مدیرشم رفیقمه مشکلی پیش اومد بهم بگو برات اوکی کنم تا مسدود نکنن که نمیکنن کلا

فقط از اسمهای رکیک استفاده نکن همون چیزایی که پایین میگم بزن سایت زیاد بساز

مثلا برا من این بود

forosh11.zaminblog.com

تا

forosh200.zaminblog.com

زیاد بساز زمین بلاگ مسدوده دیگه تو همین رزبلاگ بساز هر روز بروز کنت وهر کدوم مثلا امروز یه محصول بگیر تو همشون 2 پست در بارش بزار فردا یکی دیگه اوایل سخته پستت به 30 برسه هر سایت دیگه ولش کنی هم درامدتو داری

مثلا خرید پستی فایرتایر
خرید فایرتایر

خرید نقدی فایرتایر
فایر تایر
اطلاعات در مورد فایر تایر
و...............یه محصول رو به چندین پست همینجطوری تو نت بزار میترکونه سر 12 روز اول هر روز همشون بروز کنی بعدش بالای 100 ت داری وبعد 1 ماه میری بالای 600 ت وهمینطور بیشتر

من همینطور ماهی 2.500 راحت داشتم ولی خب سیستم اسیا پارس بخاطر محصولات جنسی و تمام وبهای من که برا زمین بلاگ بود وزمین بلاگم برا اسیاپارس همشم سدود شد

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
این داستان : درآمد زایی ... :D

آقا محسن نوشتن رمان هم بد جور پول توشه ها یه تست بزن

هه سخته خیلی شعر چرا میتونم اخه تکست مینویسم وشعر بلدم ولی اینو دیگه کار من نی باید روش کار کنم درامد زاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
این تایپک و این گوله نمک شدید منو یاد تایپک زیر میندازه . یادش بخیر چقدر خندیدیم :D
http://forum.persiantools.com/t146100.html
حال حاضر ثروتمندترين دختر جوان ايراني است ، درآمد ساليانه دانشجوي 24 ساله رشته مديريت يکي از دانشگاه هاي علمي کاربردي ايران ، اکنون بالغ بر 3 ميليون دلار است . وي علاوه بر تحصيل در رشته مديريت ، در فعاليتهاي انسان دوستانه فراواني نيز شرکت مي نمايد و مطابق وصيت پدرش يک چهارم از درآمد ماهيانه خود را به اين امر اختصاص مي دهد
سايت ايشان در حال حاضر يکي از پر بيننده ترين و محبوبترين سايتهاي درج آگهي تبليغاتي در اينترنت است . شرکتهاي بسياري از جمله مايکروسافت و اپل با پيشنهادات چند ميليون دلاري خود براي خريد بخشي از سهام وب سايت ايشان جهت گسترش دامنه فعاليتهاي آن در خاورميانه ، اعلام آمادگي نموده اند.

این کیه دیگه:D

اینقدر غیر ممکنه ولی میتونم ماهی 45 میلیون در بیارم بدون هیچکاری ولی اینقدر غیر ممکنه حتی برا شرکتهای بزرگ

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
هه سخته خیلی شعر چرا میتونم اخه تکست مینویسم وشعر بلدم ولی اینو دیگه کار من نی باید روش کار کنم درامد زاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره خیلیییییییییییی. مثلا همین یارو که هری پاترو نوشت مگه چی داشت ؟ الان انقده میلیاردرررررره . البته پول بیشتر تو رمان های تخیلیه فک کنم استعدادشم داشته باشی

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
یه راه میگم همه استفاده کنید سایت امازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی که سود خوبی داره خارجی هست ولی معتبرترینه بخصوص اینکه ارسال همیم یکنن محصولاتو

یه دوربین با رفیقم خریدیم زیاد دوربین سر در نمیارم اخه دقیق دو روز پیش برسه دستمون تمومه 11.5 میل شدش تو ایران قیمت 32 میلیونه

سایت خوبیه فقط تلویزیون اینا بالای 25 اینچ نمیارن اگه میشد اورد میترکوند بع دبگم گوشی توش از ایران هم گرونتره چون گوشی چیز بین المللی هست اینطوره

Amazon.com: Online Shopping for Electronics, Apparel, Computers, Books, DVDs & more

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
من تقریبا 90 درصد درآمدم رو پس انداز میکنم .البته هر سال یکی دو بار از دستم در میره همه رو یجا کادو میخرم:D

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
دوستان تو نظرسنجی 5 نفر درامد بالای 2میلیون داشتن کیا هستن یک کمکی به ما بکنند یک کار تو نت پیشنهاد بدنند به ما :blush:

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
دوستان تو نظرسنجی 5 نفر درامد بالای 2میلیون داشتن کیا هستن یک کمکی به ما بکنند یک کار تو نت پیشنهاد بدنند به ما :blush:

2 میلیون این ماه من رو بده تا بگم :D. البته من در نظرسنجی شرکت نکردم

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
عزیز 1لیست بدهکاری ماهیانه هم کنارش بذارید ماهم 1تست بزنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا