برگزیده های پرشین تولز

میشه جلوی مسدود شدن فیسبوک رو گرفت؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
قبلا به بهانه لایک و کامنت و اد و اسپم اکانت رو موقای مسدود میکرد. از پنج هزار تا فرند عکس شیش نفر رو میاورد اسمشون میخواست تا اکانت باز بشه!
ولی الان هیچ کاری هم انجام نشه اکانت خالی هم باشه دائم بسته میشه و اررور میده قوانین را نقض کردید اسم واقعی و عکس واقعی نگذاشتید!! خب این همه پروفایل هست همه عکس و اسم دارن؟!
به هر حال خیلی راحت اکانت رو میبنده راهی هست که جلوی این کار رو گرفت؟ قبلا یادمه داخل تنظیمات سکوریتی یه فرند قابل اعتماد اضافه میکردیم مشکل تقریبا حل میشد البته اینا دیگه قدیمی شده . الان چطور میشه جلوی بستن اکانت رو گرفت؟ توجه کنید گفتم اکانت خالی هم باشه بدون هیچ فعالیتی , همون روز ثبت نام بسته میشه . مشکل مولتی یوزر و کوکی تکراری هم نیست کاملا الکی مسدود میشه.

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
فیس بوک فکر کنم از سال 2014 که سیاست های ضداسپم و ضد ربات رو اعمال کرد، ثبت نام یا لاگین از طریق انواع پرروکسی و VP‌N و کلا با آی پی غیرواقعی رو مشکوک حساب می کنه و اکانتو برای ورتیفای مسدود می کنه. من یه اکانت روش دارم برای سال 2008 همون سال ها بلاکش کرد هر جور مکاتبه کردم فایده ای نداره، حتی گفتم من تو ایران مبارز سیاسی هستم و برای فعالیت هام احتیاج به امکانات شما دارم، لطفا بخاطر حق آزادی بیان بهم کمک کنین ولی بازم فایده نداشت. فقط یا تایید از طریق بقیه دوستان یا از طریق ارسال عکس و پاسپورت و مدارک هویتی میشه اکانت رو برگردوند.
البته این قانونش که میگه اسم و عکس واقعی بذارین از همون سال ها (2008) هم بود، خیلی هم جدی برخورد می کردن.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
خیلی هم جدی برخورد می کردن.
غلط کرده ، پس حریم خصوصی چیه؟
این همه آیدی آزاد چی کار میکنن مسدود نشدن
ثبت نام یا لاگین از طریق انواع پرروکسی و VP‌N و کلا با آی پی غیرواقعی
مشکل اصلی ما همینه؟ وقتی فیلتره چطوری همیشه با آیپی معمولی وارد بشیم؟!
شاید با vps بشه این کار رو کرد اونم شاید
هیچ سرویس واسطه ای هست که بشه از طریق اون وارد فیسبوک شد؟!
الان هر چی فارسی زبان روی فیسبوک هست یا افغانی هستن یا ایرانی های خارج
سایتی با شیدید ترین قوانینی که تا حالا برای وب وجود داشته، سومین سایت دنیاست!!! آشغالای عوضی معلومه خوشون دروغگو و کلاهبردارن یه الکسای شخمی بیاد رتبه جهانی بده به این بی همه چیز
فقط یا تایید از طریق بقیه دوستان
چطوری مثلا؟ تست کردی؟
ارسال عکس و پاسپورت و مدارک هویتی
سرچ کن مشکلات فیسبوک - یه گروه افغانی هست که عکس پاسپورت و... درست میکنن میفروشن!!
اون زمان ها مسدود میکرد عکس شیش هفت تا فرند از پنج هزار تا فرند نشون میداد اسم میخواست تا باز بشه
ده هزار تومن دادم یه نفر یک روزه برام درستش کرد
خب اینا به کنار اصلا برای ما مهم نیست وجود یه همچین عنی ، ولی برای سئو مهمه! مگرنه پشم هم حسابش نداشتم
دیتابیس فیسبوک با اینستاگرام یکیه هر دوتاشون مال مارک زاکربرگ هستن :general502:
یعنی لینک سایت روی اینستا مسدود بشه روی فیسبوک هم نمیشه لینکش رو گذاشت!

Last edited:

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
غلط کرده ، پس حریم خصوصی چیه؟
این همه آیدی آزاد چی کار میکنن مسدود نشدن
فیس بوک در اصل محلی هست برای پیدا کردن دوستان قدیمی، اینکه آدم بخواد با اسم غیرواقعی توش فعالیت کنه برخلاف هدف اصلی شون هست. برای همینم سفت و سخت رو این قضیه سختگیری می کنن.
فیس بوک هیچ وقت مدافع حریم خصوصی نبوده! اون روزهای اول میگفتن ایمیل و رمز ایمیلتونو بزنین بریم دفترچه آدرس ایمیل تون رو بررسی کنیم ببینیم کیا از دوستاتون تو فیس بوک عضو هستن! بارها و بارها به نقض حریم خصوصی متهم شده
مشکل اصلی ما همینه؟ وقتی فیلتره چطوری همیشه با آیپی معمولی وارد بشیم؟!
شاید با vps بشه این کار رو کرد اونم شاید
هیچ سرویس واسطه ای هست که بشه از طریق اون وارد فیسبوک شد؟!
آره! از روی آی پی ISP مشخص میشه. اگه ISP از شرکت هایی باشه که اینترنت رو به مردم می فروشن مشکلی نداره ولی اگه دیتاسنتر باشه که اینترنت سرورها رو تامین می کنه متوجه میشن و گیر میدن چون معلومه از طریق پروکسي وصل شدی. مخفی کردن آی پی با روش هایی مثل تور هم مشکوکشون می کنه. vps هم از روی isp شناسایی میشه و امکانش نیست. همینطور اینکه شماره تلفنی که برای وریفای میدی باید مال همون منطقه ی جغرافیایی آی پیت باشه مگه نه باز شک می کنن و میگن ثابت کن کجایی
برای دورزدن فيلترينگ فیس بوک، سایت های facebook unlocker زیاد هست ولی نمی دونم بشه باهاشون ثبت نام کرد یا نه

چطوری مثلا؟ تست کردی؟
عکس 6 نفر رو نشونت میده، میگه از این 6 نفر سه تاشونو که بیرون فیس بوک بهش دسترسی داری علامت بزن که براشون یه کد بفرستیم بعد اون کدها رو اینجا وارد کن.
نه تست نکردم چون یه عالم آدم رو فله ای اد کرده بودم و به هیچ کدوم خارج از فیس بوک دسترسی نداشتم

سرچ کن مشکلات فیسبوک - یه گروه افغانی هست که عکس پاسپورت و... درست میکنن میفروشن!!

اون زمان ها مسدود میکرد عکس شیش هفت تا فرند از پنج هزار تا فرند نشون میداد اسم میخواست تا باز بشه
می تونی از اینایی که پرداخت پی پال یا خرید از آمازون انجام میدن هم مدارک هویتی فیک خارجی بگیری. اون موقعی که دلار 3 تومن بود مدارک کامل یه نفر 270 تومن بود الان رو نمی دونم
اون عکس ها رو میشد با سرچ تصویری گوگل پیدا کرد و اسم فرندها رو درآورد. برای همینم طرف یه روزه برات درست کرده

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دست رو دلم نزار :general503:
از ۲۰۱۱ عضو شدم تو فیسبوک
هر روز بن ها لایک کردن ، بن کامنت ، بن کامل که میگفت این عکس کدوم آیدیت گذاشته ( حالا ۱۷۰۰ نفر اد لیست اونم مثلا عکس تسلیت ) و .....
دیگه ۲۰۱۶ کامل دلیت کردم خیالمو راحت کردم

اووووغترین شبکه اجتماعیه
اینستام جلب مخفی میره مثل شادوبن

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
من یکی دو سال پیش استفاده میکردم فیس بوک.
با وی پی ان رایگان میرفتم، وی پی ان رایگان هم که میدونید یه دونه ip رو هزاران نفر استفاده میکنند.
اکانت رو بست و گفت عکس بذار، نوشته بود عکست توسط ماشین احراز هویت میشه، منم یه عکس سرچ کردم از گوگل بهش دادم، بعد هم درست شد.
دو سه بار دیگه اکانت رو بست دوباره همون عکس رو گذاشتم باز درست شد.
خلاصه فک کنم زیادی دارین سخت میگیرین، البته شاید شدید تر شده باشه احراز هویت اش.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
من یکی دو سال پیش استفاده میکردم فیس بوک.
با وی پی ان رایگان میرفتم، وی پی ان رایگان هم که میدونید یه دونه ip رو هزاران نفر استفاده میکنند.
اکانت رو بست و گفت عکس بذار، نوشته بود عکست توسط ماشین احراز هویت میشه، منم یه عکس سرچ کردم از گوگل بهش دادم، بعد هم درست شد.
دو سه بار دیگه اکانت رو بست دوباره همون عکس رو گذاشتم باز درست شد.
خلاصه فک کنم زیادی دارین سخت میگیرین، البته شاید شدید تر شده باشه احراز هویت اش.
یک بار بیشتر عکس نمیخواد وقتی هم عکس رو بزاری میفهمه عکس خودت نیست کامل مسدود میشه

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
یک بار بیشتر عکس نمیخواد وقتی هم عکس رو بزاری میفهمه عکس خودت نیست کامل مسدود میشه
؟ مال من که اینطوری بود که گفتم: گفت عکست رو آپلود کن، توسط ربات بررسی میشه. من هم سرچ کردم یه عکس از نت گذاشتم. بعد از دو سه روز اکانت رو باز کرد. دوباره بعد از یکی دو ماه ، چون با یه وی پی ان دیگه وصل شدم، دوباره دقیقا همون داستان قبل تکرار شد و بعد از دو سه روز باز شد.
تو عکس گذاشتی و اکانتت رو بست؟ اونوقت دقیقا از کجا میفهمه عکس خودته یا نه؟
منظورم عکس های با کیفیت آدم های مشهور نیست ها، من یه عکس بی کیفیت پیدا کردم + بریدمش با pain، + چک کردم که google images وقتی سرچ با عکس میزدی، عکس مشابهش رو پیدا نمیکرد.
ببین مثلا عکس آواتار پرشین تولزت رو یه گوگل سرچ بزنی 25 میلیارد نتیجه میاره از "پاول واکر" . خوب ربات فیس بوک هم روش های همینطوری بکار میبره واسه چک کردن فیک بودن عکس ات دیگه...
خلاصه مال من که اینطوری بود، یه عکس دسته جمعی نا مشهور بی کیفیت پیدا کردم، تصویر یکی از صورت ها رو با paint بریدم و آپلود کردم، اکانتم باز شد.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
تعدادی سایت هست که پراکسی مخصوص فیسبوک ارائه میدن ولی هیچکدوم کار نکردن، وارد میشدن ولی برای ساختن اکانت دکمه ثبت نام کار نمیکرد! کسی اینطور مواردی رو تست کرده؟!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
تعدادی سایت هست که پراکسی مخصوص فیسبوک ارائه میدن ولی هیچکدوم کار نکردن، وارد میشدن ولی برای ساختن اکانت دکمه ثبت نام کار نمیکرد! کسی اینطور مواردی رو تست کرده؟!
اینم بیخیال شدم, چون اکانتی که بسته بشه لینکی که گذاشتی بلاک میشه هیچ اکانت دیگه ای نمیتونه لینک رو بزاره . فیسبوک قبلا یکی از لینک هایی که داشتم گذاشت بلک لیست, چون کلیکخور هم نیست لینک کوتاه فایده ای نداره برای اون کار, گور پدر فیسبوک :' -(

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,225
بپا نامه رضایت ولی ازت نخوان :general711:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
بپا نامه رضایت ولی ازت نخوان :general711:
سایتی با این حجم از محدودیت و سختگیری رتبه سه دنیا هست!!
مارک فاکر برگ باید بیاد ایران چوب تو ماتحتش کنیم :general211:
مردیکه کله شیری یه دانشجوی دوزاری بیش نبوده فاک بوک رو راه انداخت
به زندگی شخصیش نگاه کنی فقط قایه سیاستمدار ها رو لیسیده و حجم انبوهی دیتا و اطلاعات شخصی رو فروخته
02a.jpg
fzuck-600-x-370.jpg
DZoorNOVAAAt6kP.jpg

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,225
سایتی با این حجم از محدودیت و سختگیری رتبه سه دنیا هست!!
مارک فاکر برگ باید بیاد ایران چوب تو ماتحتش کنیم :general211:
مردیکه کله شیری یه دانشجوی دوزاری بیش نبوده فاک بوک رو راه انداخت
به زندگی شخصیش نگاه کنی فقط قایه سیاستمدار ها رو لیسیده و حجم انبوهی دیتا و اطلاعات شخصی رو فروخته
ایشان یک یهودی اصیل هستن..
یه مدت آتئیست شدن دوباره به یهودیت برگشتن..

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
حتی با وی پی اس وارد شدم که آی پی قندرشکن نباشه مشکوک بشه با این حال ورفای شماره میخواد!
دیگه غیر از این چیزی به ذهنم نمیرسه
شما راه حل دیگه ای میشناسید؟

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
حتی با وی پی اس وارد شدم که آی پی قندرشکن نباشه مشکوک بشه با این حال ورفای شماره میخواد!
دیگه غیر از این چیزی به ذهنم نمیرسه
شما راه حل دیگه ای میشناسید؟
از روی ISP شناسایی می کنن. قبلا همینجا گفتم
آره! از روی آی پی ISP مشخص میشه. اگه ISP از شرکت هایی باشه که اینترنت رو به مردم می فروشن مشکلی نداره ولی اگه دیتاسنتر باشه که اینترنت سرورها رو تامین می کنه متوجه میشن و گیر میدن چون معلومه از طریق پروکسي وصل شدی
پروکسي رو روی وی پی اس یا سرور اختصاصی راه میندازن.

Jalinos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
قبلا به بهانه لایک و کامنت و اد و اسپم اکانت رو موقای مسدود میکرد. از پنج هزار تا فرند عکس شیش نفر رو میاورد اسمشون میخواست تا اکانت باز بشه!
ولی الان هیچ کاری هم انجام نشه اکانت خالی هم باشه دائم بسته میشه و اررور میده قوانین را نقض کردید اسم واقعی و عکس واقعی نگذاشتید!! خب این همه پروفایل هست همه عکس و اسم دارن؟!
به هر حال خیلی راحت اکانت رو میبنده راهی هست که جلوی این کار رو گرفت؟ قبلا یادمه داخل تنظیمات سکوریتی یه فرند قابل اعتماد اضافه میکردیم مشکل تقریبا حل میشد البته اینا دیگه قدیمی شده . الان چطور میشه جلوی بستن اکانت رو گرفت؟ توجه کنید گفتم اکانت خالی هم باشه بدون هیچ فعالیتی , همون روز ثبت نام بسته میشه . مشکل مولتی یوزر و کوکی تکراری هم نیست کاملا الکی مسدود میشه.
سلام دوست عزیز
شما ایمیلی که زمان ثبت نام در فیسبوک وارد میکنید، اون ایمیل توو کشوری خارج از ایران باید ساخته بشه.
با vps و *** ینا هم اون ایمیلو بسازید تاثیری نداره.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
سلام دوست عزیز
شما ایمیلی که زمان ثبت نام در فیسبوک وارد میکنید، اون ایمیل توو کشوری خارج از ایران باید ساخته بشه.
با vps و *** ینا هم اون ایمیلو بسازید تاثیری نداره.
چه ربطی داره؟ ایمیل براش یه تکس خالی هست چیزی نداره که بتونه رهگیری کنه ایمیل از کجا اومده!
با شماره هم ورفای بشه اکانت بسته میشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
یه چیزی دیدم حالم گرفت، چرا اکانت فیسبوک این بسته نمیشه؟!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
فیسبوک با این شماره ایرانی 09225165493 اس ام اس ورفای میفرسته!
این کار چه معنی میده؟
برای آخرین باز و با v-p-n پولی تست کردم ولی باز هم کار همیشگی...
برام جالب بود شماره ایرانی در اختیار فیسبوک چی کار میکنه؟ کسی بخواد سیمکارت بخره باید کامل اهراز هویت بشه با شناسنامه و کارت ملی یا اگر شرکت باشه با مدارک شرکت
خب حالا فیسبوک و شماره ایرانی! این سیمکارت به نام کیه؟ جریان چیه؟!

بالا