برگزیده های پرشین تولز

میهن بلاگ تعطیل شد

amir13535

Registered User
لایک‌ها
46
شاید اما وبلاگ میهن بلاگ 12 سال سابقه کار داشت و میتونست اکانت های خود را پولی کند مثلا ماهی باید 10 هزار تومان واسه وبلاگ بدی وگرنه وبلاگ بسته میشه یا کمک مالی میزاشت و ما کمک میکردم یا ... اما هرچی وبلاگ خوبی بود :(:(

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
شاید اما وبلاگ میهن بلاگ 12 سال سابقه کار داشت و میتونست اکانت های خود را پولی کند مثلا ماهی باید 10 هزار تومان واسه وبلاگ بدی وگرنه وبلاگ بسته میشه یا کمک مالی میزاشت و ما کمک میکردم یا ... اما هرچی وبلاگ خوبی بود :(:(
گوگل به اون عظمت و درامد سرویس هایی که درامد نداشت و محبوبیت از دست داده بود شات دان میکرد ..
اینا که وب فارسی هستن

به نظرم بهرین وبلاگ های فارسی رو وردپرس بودن .. که معنای واقعی بلاگر

که هنوزم برقرار هستن ..

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
چقدر تلخ
ولی خوب می بایست روزی وب فارسی با این واقعیت کنار بیادش که هیچ حمایتی را پشتش نداره.

روزی که بوترابی ما رو دعوت کرده بود به پرشین بلاگ و از آرزوهاش و اهداف بزرگی که داشت می گفت تا وقتی که مرگ تک تک سرویس هاش که براشون کلی هزینه کردند.
پرشین استت و..

روزی سرو کله میشکوندیم به کد نویسی و قرار دادن کدهای جاوا در وبلاگ چه الان که تلاش میکنیم فالووهامون بره بالا

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
شاید برای شما هم خواندنی باشه

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
قبول دارم
وبلاگ نویس های ما که در گذشته و قبل از ظهور تلگرام و اینستاگرام متن و دلنوشته ها و اتفاقات روزمره خودشونو در وبلاگ ها منتشر میکردند.
اما حالا اینستاگرام هست. به راحتی میتونن استاتوس های خودشونو نه برای غریبه های وبلاگ، برای آشنا ها منتشر کنن
ایرانیا اینطورن و اگر نه تو هیچ جای دنیا وبلاگ نویسی منسوخ نشده از هیچ چیز درست استفاده نمیشه اینستاگرام شبکه اجتماعیه اصلا کاربردش با وبلاگ فرق داره.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ایرانیا اینطورن و اگر نه تو هیچ جای دنیا وبلاگ نویسی منسوخ نشده از هیچ چیز درست استفاده نمیشه اینستاگرام شبکه اجتماعیه اصلا کاربردش با وبلاگ فرق داره.
ایرانی جماعت (69% الی 85%شان) از اینترنت فقط اپلیکیشن بازار، اینستاگرام و تلگرام را میشناستن. عده ای قلیل از این 85% هم به فضای وب میگن گوگل :D

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
خب اینم باید گفت بالاخره هر محصول و کسب و کاری یک عمری خواهد داشت، قرار نیست همیشه رو بورس و بالا باشه
انتظار درآمد بالا وقتی داشته باشند از یک سیستم و محصول مسلما اون انتظار و درآمد سابق رو نده مطمئنا تیم صبا ایده و رسانه فروردین جمع خواهند کرد ، اگر میهن بلاگ دست چهار تا جوان بود که سیستم های دیگه ای نداشتند و درآمد اون یکی هارو با میهن بلاگ مقایسه نمیکردند قطعا میهن بلاگ جمع نمیشد و با سود ماهیانه یکی دو میلیون که میداد باز سرپا بود .ولی وقتی کسی درامد میلیاردی داشته باشه و ... مسلما روی درآمد خرد اصلا فکر نمیکنه .چون با خودش میگه درآمد یکسال این سایت به اندازه یک تبلیغ یک هفته ای آپارات هست .

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
ایرانی جماعت (69% الی 85%شان) از اینترنت فقط اپلیکیشن بازار، اینستاگرام و تلگرام را میشناستن. عده ای قلیل از این 85% هم به فضای وب میگن گوگل :D
داداش دیوار رو یادت رفت :D

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
دشواری نظارت بر محتوا و نظارت موجود در وبلاگ‌ها
این موضوع جدی هست
اگه خودمون سایت کاربر محور داشته باشیم چطوری نظارت و کنترل کنیم؟

دوباره میگم بحث جدی هست
همین فروم رو ببینید ، حمید2دی اینجا گفته بعضی ها حتی اسکرین شات میگیرن از پست های خلاف قوانین و میفرستن برای فیلترینگ و...
متن زیر رو بخونید بخصوص قسمت هایی که مشخص کردم
من هم گله دارم از کاربرانی همیشه شاکی هستن.
اینجا با زحمت و هزینه های زیاد داره چرخش می چرخه ولی شاهد هستیم که دوستان واقعا کم لطف هستن و از اسکرین شات گرفته تا ریپورت بخش های فروم جهت ف ی ل تر کردن.
دلخورم که همه جوره حتی وقتی حق با کاربر هم نبوده من مدیر و یا همکارمو ماخذه کردم ولی میببینی در اوج بی معرفتی میره یک متن بلند بالا می نویسه در جای که اینا ضد فلان هستنو امان.....
آیا خدایش حق ما این هست؟ که وقتی کاربری ادبیات فروم رعایت نمی کنه فحش که به هم میدن توی پیغام خصوصی فحاشی های رکید به هم و خانواده هم دارند برخورد می کنیم میشیم دشمن. میشیم مدیریت جهت دار.
هیچ کاربری سعی نکرده اصلاح کنه خودشو آقای X از بن با هزار خواهش در میاری هنوز نیامده شروع می کنه به سخره گرفتن همه و بد دهنی باید چیکار کرد؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,306

به یه بنده خدایی گفتم باید بری توی سایتمون و اونجا خرید کنی ,گفت اسمش چیه گفتم فلان بعد گوشیشو درآورد و زد و گفت پیدا نمیشه. دیدم رفته تلگرام دنبال کانال میگرده گفتم سایت داریم نه تلگرام, گفت آهان موبوگرام؟
جالب اینه موبایل فروش هم هست خیر سرش 79.gif

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
دقیقا سر همین مسئله چند بار درگیری داشتم :D یک معلم داشتیم جوون بود شاید ۲۸ بلد نبود ادرس سایت رو با دامین بزنه مستقیم وارد شه:/

weblink

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بله کاربرد وبلاگ یا اینستا متفاوته ولی و به نظر میرسه کاربران وبلاگ نویسی ها کم شده اند!!!

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
بله کاربرد وبلاگ یا اینستا متفاوته ولی و به نظر میرسه کاربران وبلاگ نویسی ها کم شده اند!!!
بیشتر مردم به دنبال ویدئو و متن کوتاه هستند ،دغدغه فکری و اقتصادی مجال نوشتن مطالب طولانی رو ندارند . من محتوای مناسب چندسال اخیر توی هیچ وبلاگی ب چشمم نخورده و وبمسترها هم لطف داشتن فقط برای لینک بیلدینگ بهره بردند.

Last edited:

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
یه چیزی که میگن اینکه مدیران میهن بلاگ خیلی زحخمت کشیدن فلان اتین درست نیست باید درست زحمت کشید
شما جایگاه مدیران میهن بلاگ رو با مدیران سایت کلوب مقایسه کنین
مدیران میهن کلوب کجان مدیران کلوب کجان
همین مدیران کلوب الان اپارات رو دارن فیلیمو رو دارن صبا ویژن رو دارن و میلیاردی درامدزایی میکنن همین فیلیمو درامد هنگفتی داره براشون
البته خود سایت کلوب رو فروختن
اینترنت خلاقیت و مدیریت ذهن میخواد بازار پاساز نیست که طرف 50 ساله داره کفش یا لباس منیفروشه

amir13535

Registered User
لایک‌ها
46
یه چیزی که میگن اینکه مدیران میهن بلاگ خیلی زحخمت کشیدن فلان اتین درست نیست باید درست زحمت کشید
شما جایگاه مدیران میهن بلاگ رو با مدیران سایت کلوب مقایسه کنین
مدیران میهن کلوب کجان مدیران کلوب کجان
همین مدیران کلوب الان اپارات رو دارن فیلیمو رو دارن صبا ویژن رو دارن و میلیاردی درامدزایی میکنن همین فیلیمو درامد هنگفتی داره براشون
البته خود سایت کلوب رو فروختن
اینترنت خلاقیت و مدیریت ذهن میخواد بازار پاساز نیست که طرف 50 ساله داره کفش یا لباس منیفروشه
درسته اما واقعا وبلاگ خوبی بود یادش بخیر :):)

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
716
من بیشتر با رزبلاگ کار میکردم میهن بلاگ به درد نمیخورد

بالا