برگزیده های پرشین تولز

می خوام نمایندگی بیمه بزنم...راهنمایی کنید

nemo367

Registered User
لایک‌ها
178
سلام عرض می کنم خدمت بچه های گل پی تی
من یک مدته به فکر اینم که برم دفتر نمایندگی بیمه بزنم...
چند تا سوال داشتم...لطفا دوستانی که می تونند کمک کنند....
1- کدام بیمه راحت نمایندگی میده؟
2- ارزانترین بیمه از نظر هزینه کمتر برای فرد بیمه شده(ثالث-بدنه-سرمایه-مسئولیت و...) کدامه؟
3- الان بیشترین مشتری رو کدام بیمه داره؟
4- درآمد کدام بیمه برای نمایندگی بیشتره؟

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
با درود فراوان...
اگه از پس بازاریابی بر میای میتونی موفق بشی ... در غیر اینصورت بطور قاطع میگم که نمیتونی موفق بشی...
اگه ازت بخوام مثلا بری به یکی از خیابانهای معروف همدان و به تک تک فروشنده ها بیمه آتش سوزی رو معرفی کنی و به اونها بفروشی میتونی؟؟؟
اگه اینکار رو بکنی ( که خیلیها نمیتونن) موفقیتت 100 در 100 هستش...
بیمه دو مقوله رو داره :
اطلاعات بیمه ای و بازاریابی که هر دو مکمل همدیگه هستن... اگه هر دوشو بلد باشی درآمدت نامحدوده....
پیروز باشی...

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
برو سراغ بیمه دولتی مثل ایران!
خرتو خره دوسته من شرکت بیمشو دارن!!!
اسمشم خیلی گنده تر نسبت به بقیه پوله خسارتم دولت میده غصه نداره!
برای شخص بیمه کننده هم کلا زیاد فرقی نداره چون همشون طبق قوانین بیمه مرکزی پول میگیرن و یه سری قوانین دارن

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
از اونجایی که چند سالی تو بازار بیمه ای هستم میتونم بگم که هیچ فرقی بین بیمه دولتی و خصوصی نداره ( الان که همه خصوصی شده)...
تنها چیزی که برای بیمه ایران خوبه ثالث هستش که اون هم سود آنچنانی برای نماینده نداره... زیاد دنبال خصوصی و دولتی و ایران و ... نباش . ببین از پس بازاریابی بر میای یا نه ؟؟؟

nemo367

Registered User
لایک‌ها
178
بازاریابی مشکلی نیست.......الان دوتا نمایشگاه ماشین هم داریم....و کسایی که ماشین معامله می کنند برای بیمه های سال های بعد هم پیش کسی که ما معرفی کردیم می رن...برای بیمه آتیه و این جور بیمه ها هم یک مکان بکر و دست نخورده پیدا کردم...حالا دوستان مراحل دریافت نمایندگی رو اگه ممکنه اینجا توضیح بدند...

S2A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازاریابی مشکلی نیست.......الان دوتا نمایشگاه ماشین هم داریم....و کسایی که ماشین معامله می کنند برای بیمه های سال های بعد هم پیش کسی که ما معرفی کردیم می رن...برای بیمه آتیه و این جور بیمه ها هم یک مکان بکر و دست نخورده پیدا کردم...حالا دوستان مراحل دریافت نمایندگی رو اگه ممکنه اینجا توضیح بدند...

پس اگه میتونی برو دنبالش

بالا