برگزیده های پرشین تولز

می خواهم تاپیک جدید بزنم اما !؟

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام :)
من این تاپیک را زدم که خودم و دوستان دیگری که می خواهند تاپیک جدید بزنن , قبل از انجام اینکار, اقبال عمومی و همچنین میزان علاقه اعضا به موضوع چنین تاپیکی را متوجه بشن و از زدن تاپیک های کم مخاطب بپرهیزند .
شخصا از فیلم های حاتمی کیا لذت می برم و احساس می کنم که این کارگردان همیشه در فیلم هاش حرفی برای گفتن داشته , که ارزش بحث و فکر کردن را دارد .
به همین دلیل می خواهم در بخش فیلم و سینما تاپیکی در مورد ابراهیم حاتمی کیا و آثارش بزنم و در مورد فیلم ها و موضوعات مطرح شده در آن ها بحث کنیم و از نظرات دیگران در مورد این کارگردان مطرح میهنی و آثارش اطلاع پیدا کنم .

چنین تاپیکی می تواند برای شما جالب باشد ؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از Huashan :
سلام :)
من این تاپیک را زدم که خودم و دوستان دیگری که می خواهند تاپیک جدید بزنن , قبل از انجام اینکار, اقبال عمومی و همچنین میزان علاقه اعضا به موضوع چنین تاپیکی را متوجه بشن و از زدن تاپیک های کم مخاطب بپرهیزند .
شخصا از فیلم های حاتمی کیا لذت می برم و احساس می کنم که این کارگردان همیشه در فیلم هاش حرفی برای گفتن داشته , که ارزش بحث و فکر کردن را دارد .
به همین دلیل می خواهم در بخش فیلم و سینما تاپیکی در مورد ابراهیم حاتمی کیا و آثارش بزنم و در مورد فیلم ها و موضوعات مطرح شده در آن ها بحث کنیم و از نظرات دیگران در مورد این کارگردان مطرح میهنی و آثارش اطلاع پیدا کنم .

چنین تاپیکی می تواند برای شما جالب باشد ؟
خيلي خوبه . منتها من يه زماني تاپيكي زدم به اسم سينماي معناگرا و تقريبا توي يك صفحه از اون تاپيك كارهاي حاتميكيا رو يه تحليل كوچيك كرديم.

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
کسی دیگه نظر خاصی نداره؟:D

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

peiman