برگزیده های پرشین تولز

می شه یه کتاب خوب برای یادگرفتن فوتوشاپ 7 معرفی کنین؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من کتاب آموزش فتوشاپ نوشته آقای مسعود شباهنگ بهترین کتاب هستش که در اکثریت کتابفروشیها پیدا میشه

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
منم با كتاب مسعود شباهنگ (انتشارات روزنه) موافقم. بخصوص به خاطر قطع نامتعارف كتابش و رنگ و لعاب خوبش. تازه آدم بامزه ايم هست. اصلا خسته نمي شي.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
به نظر من عزيز دنبال كتاب نرو بشين تو خونه ماهي 30000 تومان پول كارت بده از اينتر نت ياد بگير و تمرين كن فقط وفقط بايد تمرين كني همين سايت بلغان يا مجيد آنلاين يه جاي خوب ئاسه ياد گرفتنه از من ميشنوي پ.لتو به ازينجور كتابا نده چون نويسنده هاشون فقط به فكر جيبن نه اينكه امثاله من و تو چيز ياد بگيريم

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
حالا اگر كسي روي اينترنت راهنماهاي خوب و به درد بخوري براش مي شناسه هم بياد معرفي كنه ;)

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
از نظر من چيزهايي كه تو اين كتاب هست جايي پيدا نميشه. راستي خوبي اين كتاب اينه كه تاليف و بر عكس ساير كتب كامپيوتر ترجمه نيست.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
حالا اگر كسي روي اينترنت راهنماهاي خوب و به درد بخوري براش مي شناسه هم بياد معرفي كنه ;)
حب اينم راهنماwww
www.bolghan.com
www.majidonline.com
www.redbonder.persianblog.com
اینم لینک سرچ گوگل دیگه کاری نداره فقط روش کلیک کن عزیز
<span style='font-size:16pt;line-height:100%'>http://www.google.com/search?hl=fa&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D9%81%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE&btnG=%D8%AC%D8%B3%D8%AA+%D9%88%D8%AC%D9%88%DB%8C+%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84</span>
صفحه دوم
<a href='http://www.google.com/search?q=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D9%81%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE&hl=fa&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&start=10&sa=N' target='_blank'>http://www.google.com/search?q=%D8%A2%D9%8...8&start=10&sa=N</a>

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نظر من عزيز دنبال كتاب نرو بشين تو خونه ماهي 30000 تومان پول كارت بده از اينتر نت ياد بگير و تمرين كن فقط وفقط بايد تمرين كني همين سايت بلغان يا مجيد آنلاين يه جاي خوب ئاسه ياد گرفتنه از من ميشنوي پ.لتو به ازينجور كتابا نده چون نويسنده هاشون فقط به فكر جيبن نه اينكه امثاله من و تو چيز ياد بگيريم
كاملا درسته.براي پيشرفت توي برنامه هاي گرافيكي فقط بايد تمرين كرد.تمرين هاي سايت مجيد انلاين تاثير زيادي روي پيشرفت من داشته.البته شايد اولش سخت باشه و بدون اينكه بفهمي فقط مراحلي رو كه نوشته شده انجام بدي ولي يواش يواش راه ميوفتي و ميتوني از خودت خلاقيت نشون بدي.
موفق باشيد ;)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان
دوست عزيز ممنونم كه وبلاگ منو هم معرفي كرديد آدرس وبلاگ من
<a href='http://photoshop7.bolghan.com' target='_blank'>آموزش فتوشاپ 7</a> هستش. بعد اينكه من در اين وبلاگ بيشتر تمرينها رو آموزش ميدم تا آموزش فتوشاپ...... براي شروع بايد يا از كتاب و يا استاد استفاده كنه.....
بهترين كتاب به نظر من هم به زبان فارسي آموزش فتوشاپ مسعود شباهنگ (يك تاليف هستش نه ترجمه) هستش و يا مي تونيد از كمك فتوشاپ استفاده كني.....
موفق باشيد.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
به نظر من عزيز دنبال كتاب نرو بشين تو خونه ماهي 30000 تومان پول كارت بده از اينتر نت ياد بگير و تمرين كن فقط وفقط بايد تمرين كني همين سايت بلغان يا مجيد آنلاين يه جاي خوب ئاسه ياد گرفتنه از من ميشنوي پ.لتو به ازينجور كتابا نده چون نويسنده هاشون فقط به فكر جيبن نه اينكه امثاله &nbsp;من و تو چيز ياد بگيريم
كاملا درسته.براي پيشرفت توي برنامه هاي گرافيكي فقط بايد تمرين كرد.تمرين هاي سايت مجيد انلاين تاثير زيادي روي پيشرفت من داشته.البته شايد اولش سخت باشه و بدون اينكه بفهمي فقط مراحلي رو كه نوشته شده انجام بدي ولي يواش يواش راه ميوفتي و ميتوني از خودت خلاقيت نشون بدي.
موفق باشيد ;)
دمت گرم باز حد اقل هواي مارو داشتي
در ضمن دوست عزيز من نمي گم كتاب بده ولي براي شروع فقط سرچ كن كتاب رو بخون ولي اگه مشكلي پيدا كردي اونوقت بهترين كمك تو اگه گفتي چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D
همين فرومها عزيز دلم بيا اينجا سئوالاتتو مطرح كن اميدوارم موفق بشي 8) 8) 8) 8) 8)

بالا