برگزیده های پرشین تولز

ناامیدی،کمک، فالورر اینستا

mohammad534

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران سایت
من سه چهار ماهیه که با نینجا گرام روی vps کار میکنم
که نرم افزار مث اینکه مشکل داره و لایک درست و حسابی نمیکنه فقط میتونم باش فالو کنم چنتا ورژن امتحان کردم همین بود که اونم اینستا زود بلاک میکنه و مجبورم time delay رو خیلی ببرم بالا حدود 90 تا 120 بین هر فالو
که خیلی طاقت فرسا،زمان بر،هزینه بر شده برام
ینی حدودا روزی ۱۰۰۰ تومن پول vps شده برام
اگر مرحمت کنید یه راه راحت تر برای افزایش فالوور معرفی کنید منم دعا میکنم خدا هرچی میخواید بهتون بده?

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، وقت بخیر
شما باید اسکریپت افزایش فالوو و لایک خریداری کنید، دیگه نرم افزارها متسفانه با پیچیده شدن الگوریتم اینستاگرام جوابگو نیستن

mohammad534

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام، وقت بخیر
شما باید اسکریپت افزایش فالوو و لایک خریداری کنید، دیگه نرم افزارها متسفانه با پیچیده شدن الگوریتم اینستاگرام جوابگو نیستن
سلام میشه مبتدی تر توضیح بدید
چه جوری هزینش چجوریه؟
از کجا بخرم؟

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز
میتونین از ربات های تلگرام ایرانی استفاده کنین.
من تو مطلب «بررسی بهترین ربات های اینستاگرام» نکات خوبی نوشتم که توصیه می کنم حتما این مطلب رو بخونین و یکی از ربات ها رو استفاده کنین.
یکی از بدی های استفاده از ربات SHADOWBAN شدن هستش که اون رو هم توصیه می کنم مطلب «Shadowban یا بن نامحسوس در اینستاگرام» رو بخونین.

در کل توصیه من اینه که از ربات اینستاساز استفاده کنین با ماهی 50 هزارتومن و 3 روز تست رایگان و تنظیماتش رو جوری بهینه کنین که اینستا شک نکنه و ShadowBan نشین!
(البته مطالب رو بخونین توضیحات کامل تری دادم)

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
انستاگرام.. پیغام داده که دیگه به راحتی بوت ها رو شتاسایی میکنه و ال بل... فعلا داره از ماشین لرنینگ گوگل استفاده میکنه.. مثل فیس بوک بعد از رسوایی اخیرش! کلا گوگل شده بزگتر همه اینا... همشون دارن کوچ میکنن رو پروسه تحلیل کوانتومی برای شناسایی و شناخت رفتار ما انسان ها... نمیدونم ما چی داریم اینقد عاشق ما هستن...
چند تا نکته رو رعایت کنیداحتمال بن شدنتون میاد پایین
به هیچ وجه رو وی پی اس سوار نکنید... 24 فعال نکین اکانت رو
دوتا اکشن با هم نداشته باشین مثلا لایک و کامنت
شادو بن رو دو هفتس الگریتمشو گسترش داده.. شما فالو میکنید ولی اگه بخوان فالو بک کن ... امکانشو رو اکانتای شادو کاملا محدود کرده!
همیشه اول اکانت رو کمی گرمش! کنید بعد استارت بزنید بخصوص برای صفحات زیر سه ماه
اگر اکانتتون شادو شد لینک خارجی رو از صفه حذف کنید دوهفته فقط دستی اونم محدود تک اکشن اکانت رو فعال نگه دارید... رو هشتگ های اصلی کامنت دستی اونم از نوع چالشی بزارید... پروس اند کانسش کنید... منظورم همون جنگ و جدال لفظی با بقیس! بخصوص رو صفحات پر بازدید .. امیدوارم شادو نشید ولی اگه شدید شابد رعایت موارد بالا کمک کننده باشه ...
فعلا نظر من برای بوتینگ .. بوت های شخصی اونم از نوع پیتونیش هست تا ببینیم چی میشه

robofollower

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران سایت
من سه چهار ماهیه که با نینجا گرام روی vps کار میکنم
که نرم افزار مث اینکه مشکل داره و لایک درست و حسابی نمیکنه فقط میتونم باش فالو کنم چنتا ورژن امتحان کردم همین بود که اونم اینستا زود بلاک میکنه و مجبورم time delay رو خیلی ببرم بالا حدود 90 تا 120 بین هر فالو
که خیلی طاقت فرسا،زمان بر،هزینه بر شده برام
ینی حدودا روزی ۱۰۰۰ تومن پول vps شده برام
اگر مرحمت کنید یه راه راحت تر برای افزایش فالوور معرفی کنید منم دعا میکنم خدا هرچی میخواید بهتون بده?

تایم دیلی 90 تا 120 ، خیلی هم زمان کمیه!

نکنه شما انتظار دارید هر یک ثانیه یک درخواست فالو بفرستید!

بالا