آژانس هواپیمایی
pop up

نامه اي به رئيس جمهور

شروع موضوع توسط saeed_19_karaj ‏27 جولای 2007 در انجمن گفتگوی آزاد

1. saeed_19_karaj

saeed_19_karaj کاربر تازه وارد

2. saeed_19_karaj

تكست آهنگ

حرفاي احمدي ن‍‍ژاد در موقع انتخابات رياست جمهوري :‌

واقعا مشكل مردم ما الان شكل موي بچه هاي ماست؟ بچه ها دوست دارن مو هاشونو هر جوري بذارن به من و تو چه ربطي داره . دولت بايد بياد اقتصاد رو سامان بده . فضاي كشور رو آرامش ببخشه . امنيت رواني درست كنه و پشتيباني كنه از مردم . الان مشكل كشور ما اينه كه مثلا فلان دختر ما فلا لباس رو پوشيد‌!!!!!! واقعا مشكل كشور ما اينه . واقعا مشكل مردم ما اينه !!!!!!!!

بهرام:

ميخوام روشني عمرم رو خاموش كنم ولي نميتونم حرفات رو فراموش كنم . وقتي قلم و كاغذم تو دسته من بود پس مينويسم نامه اي به رئيس جمهور

با عرض سلام خدمت رئيس جمهور محترم/////////////////// باسه گفتن حرف ميشمرم فرصت رو مغتنم
    تو كه گوش ميكني به حرف هر سليقه اي/////////////////// ميشه وقتتو به من بدي چند دقيقه اي
    ولي نگرانم واسه تاريخ تحريف شده /////////////////// واسه مغز جوونايي كه تحريك شده
    درد ما دوا نشد دكتر مملكت /////////////////// كه شعاراتونم بدتر به ماها حمله كرد
    مخم بيداره ولي ترجيح ميدم باشه تو خواب /////////////////// تا اينكه سينم بشه سنگ قبر آرزوهام
    عمر من رفت به درك واسه نسل بعد /////////////////// ميخونم مثل اينكه فعلا به ما وصل درد
    وصله كرد تيكه ي غم و بس كه من /////////////////// مبيتم نابغه هامونو شدن نسل گر
    هيچ وقت تصور نميكردم بشيم اينطوري /////////////////// كه داشته باشيم ميليونها جوون دين گريز
    ملت خلاف ميكنن كه برن زندون واسه جاي خواب /////////////////// خيلي ها وقتي مردن عكسشون بدرقه نشد با يه قاب
    ميدونم حرفاي من ميخوره تش به بن بست /////////////////// ملت ميرن مسجد هنوز تا كفش بدزدن
    به خدا اين همه ادعا نيشخند داره /////////////////// ايران صادر ميكنه دختر 18 ساله
    رو زمين نشستي فكر كردي اوج پس /////////////////// اميد من به نجات در حد معجزه ست
    تو خودت خوب ميدوني چقدر شده درگيري زياد /////////////////// به خدا قرآن روي تاقچه گردگيري ميخواد
    فقط شعار كه دنبالش هستي فقط تو ما /////////////////// بشينيم قرآن به دست بكنيم فقط دعا
    سند حرف منه چهره سطح شهر /////////////////// يه چرخ بزن تا 2 نصف شب به بعد
    نفس بكش اين آسفالت كه داره بوي خون ميده /////////////////// دقت كن يه جوون اون گوشه داره جون ميده

ميخوام روشني عمرم رو خاموش كنم ولي نميتونم حرفات رو فراموش كنم . وقتي قلم و كاغذم تو دسته من بود پس مينويسم نامه اي به رئيس جمهور

تو گفتي دولت من دولت آرامش /////////////////// كه ذهن مردم واسه حمايتت آماده شه
    وسعت فكر من از خزر تا خليج فارس /////////////////// نميخوام از من بگيرنش بشه دريچه باز
    براي بد شدن اوضاع و براي جنگ /////////////////// حرفش مال تو عواقبش براي من
    هنوزم بهت زدم و نشستم من به حيرت /////////////////// كه چرا جاي خون نيكوتين توي رگ غيرت
    كاشكي منم محافظ داشتم كه دورم واي ميستادن و دم ميزدم از امنيت
    ولي خيليادنبالم هستن الان كه منو بگيرن يا درم از دست كلان كه اينم شده زنده بودن
    حرفامو تموم ميكنم ميتوني قبولش كني/////////////////// يا با گرفتنم ظاهرا تمومش كني
    ولي بدون حتي اگه بگيرم خوي حيوون /////////////////// قلمم با قدرت ميچرخه حتي توي زندون

3. saeed_19_karaj

1 آهنگ جديد اومده از اين خواننده بيرون به نام احساس درون

اونم با تكستش براتون ميذارم

4. hamid_strategis

hamid_strategis کاربر تازه وارد

حالم از رپرای .... مال به هم می خوره

5. hamed1297

hamed1297 کاربر تازه وارد

جالب بود.ممنون.

6. S.T.S

S.T.S کاربر تازه وارد

یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
    حرفاش حق بود!

7. boxilink
  8. saeed_19_karaj

ببخشيد ميشه بگيد اين آهنگ كجاش .... ماليه؟

همش درسته. حرف حق و واقعيت جامعه امروز بود

9. hamed1297

hamed1297 کاربر تازه وارد

تایید میشه.خیلی جالب بود.
    به نظره من از این سبک رپ میشه خیلی استفاده ها کرد.حتی آموزش بعضی مسائل به مردم.