برگزیده های پرشین تولز

نامه اي به رئيس جمهور

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تكست آهنگ

حرفاي احمدي ن‍‍ژاد در موقع انتخابات رياست جمهوري :‌

واقعا مشكل مردم ما الان شكل موي بچه هاي ماست؟ بچه ها دوست دارن مو هاشونو هر جوري بذارن به من و تو چه ربطي داره . دولت بايد بياد اقتصاد رو سامان بده . فضاي كشور رو آرامش ببخشه . امنيت رواني درست كنه و پشتيباني كنه از مردم . الان مشكل كشور ما اينه كه مثلا فلان دختر ما فلا لباس رو پوشيد‌!!!!!! واقعا مشكل كشور ما اينه . واقعا مشكل مردم ما اينه !!!!!!!!

بهرام:

ميخوام روشني عمرم رو خاموش كنم ولي نميتونم حرفات رو فراموش كنم . وقتي قلم و كاغذم تو دسته من بود پس مينويسم نامه اي به رئيس جمهور

با عرض سلام خدمت رئيس جمهور محترم/////////////////// باسه گفتن حرف ميشمرم فرصت رو مغتنم
تو كه گوش ميكني به حرف هر سليقه اي/////////////////// ميشه وقتتو به من بدي چند دقيقه اي
ولي نگرانم واسه تاريخ تحريف شده /////////////////// واسه مغز جوونايي كه تحريك شده
درد ما دوا نشد دكتر مملكت /////////////////// كه شعاراتونم بدتر به ماها حمله كرد
مخم بيداره ولي ترجيح ميدم باشه تو خواب /////////////////// تا اينكه سينم بشه سنگ قبر آرزوهام
عمر من رفت به درك واسه نسل بعد /////////////////// ميخونم مثل اينكه فعلا به ما وصل درد
وصله كرد تيكه ي غم و بس كه من /////////////////// مبيتم نابغه هامونو شدن نسل گر
هيچ وقت تصور نميكردم بشيم اينطوري /////////////////// كه داشته باشيم ميليونها جوون دين گريز
ملت خلاف ميكنن كه برن زندون واسه جاي خواب /////////////////// خيلي ها وقتي مردن عكسشون بدرقه نشد با يه قاب
ميدونم حرفاي من ميخوره تش به بن بست /////////////////// ملت ميرن مسجد هنوز تا كفش بدزدن
به خدا اين همه ادعا نيشخند داره /////////////////// ايران صادر ميكنه دختر 18 ساله
رو زمين نشستي فكر كردي اوج پس /////////////////// اميد من به نجات در حد معجزه ست
تو خودت خوب ميدوني چقدر شده درگيري زياد /////////////////// به خدا قرآن روي تاقچه گردگيري ميخواد
فقط شعار كه دنبالش هستي فقط تو ما /////////////////// بشينيم قرآن به دست بكنيم فقط دعا
سند حرف منه چهره سطح شهر /////////////////// يه چرخ بزن تا 2 نصف شب به بعد
نفس بكش اين آسفالت كه داره بوي خون ميده /////////////////// دقت كن يه جوون اون گوشه داره جون ميده

ميخوام روشني عمرم رو خاموش كنم ولي نميتونم حرفات رو فراموش كنم . وقتي قلم و كاغذم تو دسته من بود پس مينويسم نامه اي به رئيس جمهور

تو گفتي دولت من دولت آرامش /////////////////// كه ذهن مردم واسه حمايتت آماده شه
وسعت فكر من از خزر تا خليج فارس /////////////////// نميخوام از من بگيرنش بشه دريچه باز
براي بد شدن اوضاع و براي جنگ /////////////////// حرفش مال تو عواقبش براي من
هنوزم بهت زدم و نشستم من به حيرت /////////////////// كه چرا جاي خون نيكوتين توي رگ غيرت
كاشكي منم محافظ داشتم كه دورم واي ميستادن و دم ميزدم از امنيت
ولي خيليادنبالم هستن الان كه منو بگيرن يا درم از دست كلان كه اينم شده زنده بودن
حرفامو تموم ميكنم ميتوني قبولش كني/////////////////// يا با گرفتنم ظاهرا تمومش كني
ولي بدون حتي اگه بگيرم خوي حيوون /////////////////// قلمم با قدرت ميچرخه حتي توي زندون

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1 آهنگ جديد اومده از اين خواننده بيرون به نام احساس درون

اونم با تكستش براتون ميذارم

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالم از رپرای .... مال به هم می خوره

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
جالب بود.ممنون.

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
حرفاش حق بود!

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
تایید میشه.خیلی جالب بود.
به نظره من از این سبک رپ میشه خیلی استفاده ها کرد.حتی آموزش بعضی مسائل به مردم.

بالا