برگزیده های پرشین تولز

نامه سر گشاده به شایان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
به نام خدا
شایان جان سلام
امیدوارم حالت خوب باشد و مشکلی نداشته باشی و در کمال صحت جسمی و عقلی به زندگی مشغول باشی و اگر از احوالات من پرسیده باشی باید بگویم ملالی نیست جز دوری شما.
شایان جان مدتی است که میبینم دیگر نمی بینمت آرزومندم که از بیماری ,عذاب وجدان وآه دوستان بدور مانده باشی و میخواهم بدانی که اگر هم مشکلی داشته باشی من حاظرم تمام سعیم را انجام دهم تا روال کارها بر وفق مرادت گردد.دوست داری یک امضاء بیست(20) خطی برای خودم بگذارم تا حذفش کنی و دلشاد گردی؟یا رخصت بده دو سه تا از اون ایدی های چاق و چله ام را بپایت بریزم تا بن کنی و جیگرت حال بیاد البته من از قبل به فکرت بوده ام و یک خاطره قدیمی را خدمت شما تقدیم کرده ام اما گویا درر خور دربار شاهانه شما نبوده به هر حال خواستم بدانی که در این دهر سراسر ستم من و قلب کوچکم دوست داریم همه از بهاری سبز و خرم لذت ببرند.
زیاده عرضی نیست چون میدام که این روزها فرصت سر خواراندن هم نداشته ای پس نمی خواهم فرصت استراحتت را اینگونه از بین ببرم
به امید روزهای خوش دوباره
رو نوشت:دفتر مدیر کل
دوستدار تو:پیمان
21-12-1384
امضاء

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من هستم پیمان جان ... شما نبودی یه مدتی ... ظاهرا یه مقدار زود تر از موعد تشریف فرما شدید . ایشالا دیگه قسمت نشه جایی تشریف ببرید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا