برگزیده های پرشین تولز

نام این ویروس و روش پاک کردن آن

iraniansatellit

Registered User
لایک‌ها
153
سلام

نمیدونم این چه ویروسی هست نه نوود پیداش میکنه نه بقیه آنتی ویروس ها

تروجان تشخیص میدن ولی چون توی لود ویندوز هست نمیتونه پاکش کنه

safe mode از کار افتاده

آنتی ویروس غیر فعاله

سیستم ریستور کار نمیکنه

وقتی میخوایم وارد درایو هام بشم بصورت 2 کلیک وارد نمیشه باید راست کلیلک کنم که اونجا هم اجق وجق نوشته

اینم عکسش

23wuvwl.gif

patrisnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تنها راهش عوض كردن ويندوزه !

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
احتمالا ویروس SoundMix و این ویروس از طریق حافظه های فلش و mp3 Player خیلی سریع انتقال پیدا میکنه.Task manager رو باز کنید و تو تب پروسس ببینید فایلی با نام SoundMix وجود داره
راه پاک کردنش هم بالا اوومدن به حالت safe mode و پاک کردن فایل SoundMix از پوشه system32 ویندوز و پاک کردن از استارت آپ.
کارهایی که این ویروس انجام میده تا حدی قابل بازگشت و ترمیم ِ ولی برای ترمیم کامل باید از سیستم ریستور استفاده کرد.
این ویروس خاصیت نمایش فایلهای مخفی در ویندوز رو از کار میندازه و بصورت فایلهای hidden به فعالیت میپردازه.
شما در این بازی باختید اینطور که معلومه باید ویندوزتون رو عوض کنید.(پاک کردن ویروس ها یک بازی هیجان انگیز ِ)
چون نمیتونید safe mode بالا بیاید!!! مگر اینکه از NC یا NU استفاده کنید و این فایل رو پاک کنید.
آپگریت های جدید nOd میتونه این ویروس رو شناسایی کنه همچنین bitdefender
البته آنتی ویروس ها مثل اینکه نتونستن حذفش کنن

آدرس این ویروس در رجیستری با نام sounmix.exe و مقدار "%1" %* دیده میشود.پاکش کنید
HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\open\command

اینطور که میگن اگر یک فایل TXT با نام STOP رو در درایوی که ویندوز نصب شده بسازی این ویروس غیر فعال میشه

hooman_56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

patrisnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یکی از دوستای من هم همین مشکل رو داشت ویروس یاب AVG جدید رو بهش دادم مشکلش حل شد
از این سایت بگیرش :
http://www.9down.com/AVG-Anti-Virus-Free-v7-5-Build-503a1171-18802/
امیدوارم که حل بشه

دوست عزيز من رو اين حساب اين حرف رو زدم كه گفته بود "نمیدونم این چه ویروسی هست نه نوود پیداش میکنه نه بقیه آنتی ویروس ها " وگرنه ...

hooman_56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز من رو اين حساب اين حرف رو زدم كه گفته بود "نمیدونم این چه ویروسی هست نه نوود پیداش میکنه نه بقیه آنتی ویروس ها " وگرنه ...

پس درایو ویندوز رو فرمت کن دوباره ویندوز نصب کن

بالا