برگزیده های پرشین تولز

نان گران می شود - شما نان می خوریرید یا شیرینی؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به گزارش ايسنا، محسن بهرامي ـ معاون وزير بازرگاني و رييس سازمان بازرسي و نظارت بر قيمت كالا و خدمات ـ صبح امروز (سه‌شنبه) در حاشيه «شانزدهمين كنفرانس بين‌المللي آسيابانان (IAOM)»
در مورد افزايش قيمت نان گفت: قيمت نان از آبان‌ماه بين 10 تا 15 درصد و در برخي استان‌ها تا 25 درصد افزايش خواهد يافت و افزايش بيشتر از 25 درصد غير مجاز است؛ البته اين موضوع مشمول نانوايي‌هايي كه نان را به قيمت آزاد توزيع مي‌كنند، نمي‌شود.
معاون وزير بازرگاني در پايان ميزان قاچاق آرد را ناچيز دانست و تصريح كرد: البته خلاف‌هايي در مورد فروش آرد دولتي به ‌صورت آزاد انجام مي‌شود كه اين رقم بيشتر از 10 درصد آرد يارانه‌اي را شامل مي‌شود.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من نميدونم اينهمه قيمت نفت رفته بالا و حسابهاي مالي و پولي دولت پر از پوله چرا باز هم گراني؟ چرا بازهم بدبختي مردم؟ چطوره كه با كم شدن قيمت نفت بايد مردم بدبختي بكشن. با بالا رفتنش هم؟!!! شما نظر ديگه اي دارين؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اونا که نفت رو به این قیمت نمی دن!!! اونا زمون ارزونی نفت ! اونا رو پیش فروش کردن

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
ديگه تا حالا كه پيش فروش نكردن. نفت حدود 3 سال هست كه قيمتش بالاي 20 دلاره. مگه نميشنوين كه حساب ذخيره ارزي هر روز داره ميره بالا و بالا و بالا...

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ما همین حالاش هم داریم شیرینی می خوریم . تیلیت شیرینی با آبگوشت و دوغ آب شیرینی .........

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از nendoke :
ما همین حالاش هم داریم شیرینی می خوریم . تیلیت شیرینی با آبگوشت و دوغ آب شیرینی .........
پنیر و شیرینی + چای برای صبحانه:D :D

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو يكي ا مجلات ظاله زمان شاه خونده بودم كه حالا به جدي يا شوخي از يكي از خوانندگان منحرف و بي حياي آن زمان مي پرسن : خانم فلان الان نون گرون و ناياب شده و مردم نمي تونن بخورند . به نظر شما بايد چكار بكنند ؟ اون خانم هم كمي عشوه اومده بود و گفته بود : مي تونند از بيسكوييت مينو استفاده كنند . همه جا پره كه .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از alpha :
اه اه اه حالم به هم خورد
ساندویچ با شیرینی اضافه چطوره!!!!!! سوسیس رو وسط شیرینی دانمارکی برات بپیچم:):)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از nendoke :

خوش به حالتون شما چه قدر پول دارين... :(

من بيچاره هر شب ار بي پولي خاك رس مي خورم... :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Gt_Max :
خوش به حالتون شما چه قدر پول دارين... :(

من بيچاره هر شب ار بي پولي خاك رس مي خورم... :D
مواظب باش بالاش زياد آب نخوري! :)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
مورد توجه اهالی اسلام! مگه الکیه خوب حاکمان شرع هم باید زندگی کنن دیگه
چشم بابام در بیاد که رفت تظاهرات ضد شاهی کرد!

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Getto and Proud In My 6Mbps Internet Cable!! :D
من صبحانه پنیر رو می کوبم رو نون...بعد فرو می کنم تو چایی شیرین...بعد کمی صبر می کنم...بعد میل می کنم...
البته نزدیک محل کار ما یک رستورانی هست که نهار مارو آماده می کنه...بعد یه بسته نون هم میزاره رو غذاها...ما نون رو نمی خوریم...قسمت می کنیم...می بریم خونه...
اینم یه روشه برای اینکه پول نون ندیم :wacko:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از najvagar :
من صبحانه پنیر رو می کوبم رو نون...بعد فرو می کنم تو چایی شیرین...بعد کمی صبر می کنم...بعد میل می کنم...
البته نزدیک محل کار ما یک رستورانی هست که نهار مارو آماده می کنه...بعد یه بسته نون هم میزاره رو غذاها...ما نون رو نمی خوریم...قسمت می کنیم...می بریم خونه...
اینم یه روشه برای اینکه پول نون ندیم :wacko:
!!!!!!!!!!!!چه حیف!!!!!!!! یادم باشه شب جمعه یه تاپیک تقسیم شادی ها(یا نون!!!) بین اعضای پی تی بزنم!!!!!!! ثواب داره!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
راستی ماه رمضونی به جای نون چی می خورید؟؟؟ مثل اینکه بعد ماه رمضون می خوان گرون کنن!!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
نان، فعلا گران نمي‌شود

موضوع گران شدن نان كه پيش از ماه رمضان از سوي وزارت بازرگاني مطرح شد، هنوز هم در محافل مختلف تصميم‌گيري پيگيري مي‌شود.
به گزارش ايسنا، گفته مي‌شد اتحاديه نانوايان از اينكه مدت دو سال است كه نان هيچ افزايش قيمتي نيافته است، اظهار نارضايتي مي‌كند، از سوي ديگر بر اساس تصميمات شوراي اقتصاد مبني بر افزايش 10 تا 15 درصدي قيمت كالاهاي اساسي، طبيعتا اين تصميم در مورد گندم و آرد و به تبع آن نان نيز دير يا زود به اجرا درمي‌آمد.
اما وزير بازرگاني با اعلام اينكه بحث گران شدن نان به دليل تاثير مستقيم آن بر قيمت كالاهاي ديگر موضوع حساسي است، تأكيد كرد كه بايد در اين زمينه با احتياط اقدام كرد.
به گزارش ايسنا، تصميم‌گيري نهايي در مورد ميزان افزايش قيمت نان از سوي وزير بازرگاني به سازمان حمايت تفويض اختيار شده است، كه اين سازمان نيز بايد پس از اعلام توجيهات و دلايل خود، نظرنهايي خود را در مورد گراني نان اعلام كند، اما به نظرمي‌رسد نوعي ترديد در اين زمينه بين ارگان‌هاي زيربط بوجود آمده است.
در اين‌باره يك منبع آگاه در وزارت بازرگاني عنوان كرد كه مسئولاني كه موضوع گراني نان را پيگيري مي‌كنند تحت فشار اتحاديه نانوايان قرار دارند و با اينكه به دليل حساسيت موضوع ميل چنداني به گراني ندارند، ولي لذا دراين خصوص در حال بررسي و ارزيابي همه‌جانبه شرايط مربوط هستند؛ چرا كه اتحاديه گراني 10 درصد را نمي‌پذيرد و چون دو سال است قيمت نان افزايش نيافته، اعتقاد دارد بايد اين ميزان بيشتر از 10 درصد باشد.
بنا بر اين گزارش، هم‌اكنون كه مدتي از پايان ماه مبارك رمضان مي‌گذرد هيچ اعلام رسمي از سوي وزارت بازرگاني مبني بر گراني نان عنوان نشده، ولي بر اساس شكايت‌هاي مردمي كه به تعزيزات نان و آرد و گندم واصل شده، مشخص شد كه در روزهاي اخير برخي نانوايي‌هاي شهر تهران خودسرانه اقدام به گراني نان كرده‌اند.
در همين زمينه، محمدحسين ساروخاني بازرس ويژه وزارت بازرگاني و قائم مقام وزير بازرگاني در تعزيزات گندم و آرد و نان استان تهران در گفت‌وگويي ضمن تأييد دريافت شكايتهاي مردمي مبني بر گران شدن نان، اظهار كرد: ديروز ابلاغيه‌اي به نانوايي‌ها ارسال شد مبني بر اينكه برخورد جدي‌تري با افرادي كه به صورت خودسر اقدام به گراني نان كرده‌اند انجام مي‌شود.
او تأكيد كرد كه بدون هيچ ملاحظه‌اي با اين موضوع برخورد مي‌كنيم.
وي گفت: قطعا صنف نانوايان بدانند كه بايد پس از اعلام رسمي وزارت بازرگاني و به همان اندازه‌اي كه وزارتخانه اعلام مي‌كند نسبت به افزايش قيمت اقدام كند.
ساروخاني عنوان كرد كه بازرسين تعزيزات گندم و آرد و نان استان تهران در سطح شهر تهران نانوايي‌هاي متخلف را شناسايي و برخورد قاطع خواهند كرد.
وي گفت: با عملكردي كه تعزيزات در سال 83 داشته و در راستاي افزايش ارتقاي كيفيت نان و تأمين منافع مردم و صنف حركت كرده، از صنف نانوايان انتظار داريم كه طبق افزايشي كه وزارت اعلام مي‌كند اقدام به افزايش قيمت مصوب كنند و خارج از اعلام رسمي با برخوردهاي شديد تعزيزات مواجه خواهند

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mohsenmx :
پس ما همچنان نان می خوریم
نان چه چیزی رو میخوری؟؟؟ :devil: :devil: :devil: :devil:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mohsenmx :
یه چیز دیگه رو میخوره :blush:
IQ منظورم اینه که نان چه چیز یا کاری رو می خوری!!!!!!!!!!! :evil2: :evil2: :evil2: :evil2:

بالا