برگزیده های پرشین تولز

نتايج دور دوم انتخابات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از hwt :
چرا فكر ميكني كسي كه سلايق سياسيش شبيه به شما نيست جاهله ؟

اينجوري قضاوت كردن راجب مردم خيلي ظلمه .

چرا فكر ميكني كسي كه ميره به كروبي راي ميده به خاطر 50000 تومنش رفته راي داده و جاهله .

چرا فكر ميكني كسي كه به قاليباف راي داده عاشق زبون و چشم ابروش شده .

چرا فكر ميكني هركي به احمدي نژاد ها راي بده فاشيسته ؟

فقط تو اين دنيا كسي كه به معين راي ميداد عقل كل بود ؟

من زود قضاوت نميكنم . من هميشه بيرون گود واميستم و ميبينم كه چطور شما شعور ميليونها ادم رو زير سوال ميبري .

من زود قضاوت نميكنم . چون خيلي چيزها رو ديدم فرهاد جان :)

شما فرض كن من دختر بچه ي 14 ساله ي نادان . من جاهل . من احمق . من انتر ! اما سعي كن اينقدر توي گوشه هاي دلت واسه امثال من هم جا باز كني. من بحثم سياسي نيست. من حرفم حرف اجتماع ادمهاست . اين طرز تفكري كه شما پيش گرفتي به درد يه كشور نميخوره . به درد روستاها ميخوره . 70 ميليون ادم دارن تو كشوز زندگي ميكنن . و شما 1 نفر از اين 70 ميليون ادمي . بيش از اين دنبال حق نباش. 1 از 70 ميليون ! بخدا خسته شدم از بس حرفهاي خاله زنكي شنيدم .

من قبول دارم دانش سياسيت بالاست . اميداروم كه تو اين عرصه به جايي هم برسي . اما توصيه من رو هميشه اويزه ي گوشت كن شايد چند سال ديگه كه به جايي رسيدي بتوني ازش استفاده كني .

هر انسان كامل داراي شعور كامل و سلايق كامل هست . اما هيچ انساني كامل نيست . :rolleyes:
دقيقا !!!! جوري كه اينا تخريب كردن !!! ملت خودشون جواب توهين رو دادن !!! فكر كردن مي تونن با ترسوندن ملت راي بيارن !!! هاشمي خودشو خراب كرد اين وسط!!!

s_m_razavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shifte shab :
آرام باش فرزندم !!!! برو يه آب قندي چيزي بخور هنوز اول راهه!!:blush:
من بيشتر به ابقند نياز دارم جدا اگه به خودم نرسم يه چيزيم ميشه

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از hwt :

چرا فكر ميكني كسي كه ميره به كروبي راي ميده به خاطر 50000 تومنش رفته راي داده و جاهله .

من زود قضاوت نميكنم . من هميشه بيرون گود واميستم و ميبينم كه چطور شما شعور ميليونها ادم رو زير سوال ميبري .

شما فرض كن من دختر بچه ي 14 ساله ي نادان . من جاهل . من احمق . من انتر ! اما سعي كن اينقدر توي گوشه هاي دلت واسه امثال من هم جا باز كني. من بحثم سياسي نيست. من حرفم حرف اجتماع ادمهاست . اين طرز تفكري كه شما پيش گرفتي به درد يه كشور نميخوره . به درد روستاها ميخوره . 70 ميليون ادم دارن تو كشوز زندگي ميكنن . و شما 1 نفر از اين 70 ميليون ادمي . بيش از اين دنبال حق نباش. 1 از 70 ميليون ! بخدا خسته شدم از بس حرفهاي خاله زنكي شنيدم .

من قبول دارم دانش سياسيت بالاست . اميداروم كه تو اين عرصه به جايي هم برسي . اما توصيه من رو هميشه اويزه ي گوشت كن شايد چند سال ديگه كه به جايي رسيدي بتوني ازش استفاده كني .

هر انسان كامل داراي شعور كامل و سلايق كامل هست . اما هيچ انساني كامل نيست . :rolleyes:
تكبير!!!
حاجي جون حرف دل منو زدي...

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :

چرا تو همه چيز را بر ضد خودت برداشت ميكني؟ اين طوري راحت رو دست ميخوري هميشه
من كلي عرض كردم ملت ما متسفانه دانش سياسي پاييني دارد
همه جا به حزب حامي و جلو برنده كانديد نگاه ميكنن اينجا بر عكسه به همه چيز طرف نگاه ميكنن جز باندي كه اين كانديد را به جلو هل ميدهد به افكار آ‹ها در رسيدن به قدرت - طرف ميگويد من از قيافش خوشم اومده اين واقعا مزخرف ترين حرف در سياست هست!
دانش سياسي دكترا نميخواهد كمي دقيق شدن در اوضاع و احوال كافيه
همه چيز رو هم بخودت نگير اينطوري هميهش احساس ناراحتي ميكني

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از shifte shab :
آرام باش فرزندم !!!! برو يه آب قندي چيزي بخور هنوز اول راهه!!:blush:
محسن اين آيه را درست بنويس توي امضات ! گناه داره ها :)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از hwt :

اين پست رو واسه يادگاري نقل قول ميكنم.
20.gif

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من که دارم سکته می کنم! ایسنا هم نوشته احمدی اول شد!
واقعا دم این ملت باهوش و آگاه گرم!
من که می رم از ایران...

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
اعتراض ستادهاشمي به کيهان
يک منبع نزديک به ستادهاشمی رفسنجانی ازاعتراض اين ستاد به اقدام روزنامه کيهان دراعلام نتيجه انتخابات قبل ازشمارش آراخبرداد.
اين منبع افزود:براساس جمع بنديهای ماتاکنون نتيجه انتخابات مثبت است.
وی افزود:وضعيت آرا آقای هاشمی در تهران ،کردستان،لرستان، سيستان وبلوچستان وگلستان مناسب می باشد

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
توصيه مقامات امنيتی و ارشاد درباره انتشار نتايج
يك مقام ارشد امنيتي جمعه شب گفت: اخباري كه در برخي رسانه‌ها در مورد پيروزي يك نامزد منتشر شود، خلاف منافع و امنيت ملي است.
اين مقام امنيتي كه خواست به نامش اشاره نشود به خبرنگار ايرنا گفت : با انتشاردهندگان اين اخبار كه هيچ اساسي ندارد، بايد برخورد شود و مردم نيز نبايد به اين نوع خبرها توجه كنند

علي آقا محمدي" رييس كميته تبليغات واطلاع رساني شوراي امنيت ملي كشور نیزشامگاه جمعه از مطبوعات و رسانه‌ها خواست از هر گونه پيشداوري در خصوص نتايج انتخابات نهمين دوره رياست جمهوري اجتناب كنند.
وي به خبرنگار سياسي ايرنا گفت: انتشار هر نوع تيتر و مطلبي غيرواقعي در خصوص نتايج انتخابات در مطبوعات روز شنبه، موجب سوء تفاهم و تشنج در جامعه مي‌شود
سيد "محمد صحفي" معاون امور مطبوعاتي و اطلاع رساني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از رسانه‌ها و مطبوعات كشور خواست از هرگونه گمانه زني پيش از پايان شمارش آرا و اعلام رسمي نتايج از سوي وزارت كشور خودداري كنند.
وي شامگاه جمعه به خبرنگار سياسي ايرنا گفت: مصرانه از مطبوعات مي‌خواهيم در خصوص نتايج انتخابات نهمين دوره رياست جمهوري پيش داوري نكنند و چنين اقدامي قابل قبول نيست.

معاون امور مطبوعاتي و اطلاع رساني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: پس از اطلاع از مطلب روزنامه كيهان براي تماس با "حسين شريعتمداري" مدير مسوول روزنامه كيهان تلاش كردم، اما موفق نشدم.
روزنامه كيهان در گزارشي كه براي شماره روز شنبه خود آماده كرده است، از "پيروزي چشمگير احمدي نژاد" در انتخابات رياست جمهوري خبر داد.
در مطلب روزنامه كيهان كه نسخه‌اي از آن ساعت ‪ ۲۱/۲۷‬دقيقه شامگاه جمعه و پيش از پايان راي‌گيري به ايرنا نمابر كرد، آمده است: ملت كار را تمام كرد.
"صحفي" گفت: در اين خصوص با "سعيد مرتضوي" دادستان تهران گفت و گو كردم كه وي قول پيگيري دادند.
وي افزود: در نامه‌اي رسمي، براي مدير مسوول روزنامه كيهان، وي را از انتشار تيترها و مطالبي كه باعث تفرقه افكني مي‌شود، برحذر داشتم.

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقت كرده بودين آمريكايي ها اصلا از تقلب و تخلف در انتخابات ايران ابدا حرفي نزدن
بوش به گزينه مورد علاقع اش رسيد
چه براي امتيازهاي كلان گرفتتن اروپايي ها
چه براي طرح حمله هوايي و سناريوي عراق
چه براي فشار بيش از حد به ايران براي باج دادن

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از farhad12 :
دانش سياسي چرا پايين است؟
چون گردش اطلاعات نيست
حكومت يك طرفه و تك نفري است
همه اطلاعات گزينشي بايد به طرف آن سوق داده شود
نگاه كن به صدا و سيما
روزنامها براي از كار بي كار نشدن چطور محطاط شدن چطور بسته ميشن چطور براي حتي وبلاگ نوشتن در تهديد قرار ميگرن
اين يعني گردش اطلاعات نباشد
و وقتياطلاعات نمي گردد لاجرم مردم بي اطلاع ميشوند و راحت فريب مانورهاي سياسي را ميخوردند
شعور سياسي با شعور مساوي نيست
شعور سياسي = دانش سياسي - اطلاعات سياسي
بحث سياسي نميخوام بكنم . اما شما همين قشر اينترنتي رو در نظر بگير يه جامعه اماري نچندان زياد . از همين اينترنتي ها هم شما ميتوني سلايق متفاوت رو جمع اوري كني . صدا و سيما نميتونه جهت سياسي بگيره چون متعلق يه ملت هست و هرگونه جهتگري سياسي ميتونه باعث نارضايتي درصدي از مردم بشه . در نتيجه از صدا و سيما توقعي براي اطلاع رساني سياسي نميشه داشت .

راجب بقيه اش هم شايد بهتر باشه بعدا حرف زد . در هر حال اينجا رو مناسب ادامه ي جواب شما نميدونم:)

babak2127

Registered User
لایک‌ها
83
بالاخره سونامي به ايران هم رسيد!!!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
دقت كرده بودين آمريكايي ها اصلا از تقلب و تخلف در انتخابات ايران ابدا حرفي نزدن
بوش به گزينه مورد علاقع اش رسيد
چه براي امتيازهاي كلان گرفتتن اروپايي ها
چه براي طرح حمله هوايي و سناريوي عراق
چه براي فشار بيش از حد به ايران براي باج دادن
تا وقتي كه شما خودتون رو قبول نداشته باشيد اوضاع همينه !!!!! شب و روز باس بترسيد !!!!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از hwt :
من بر عكس خيلي ها كه به خودشون نگاه ميكنن به دوستام نگاه ميكنم . دوست ندارم شعور رفاقم با هر سليقه ي سياسي زير سوال بره . من به پيمان كه به معين راي داد همونقدر احترام ميزارم كه مهدي به احمدي نژاد راي داد . شعور هردوشون براي من يكيه . هيچ وقت براي شعورشون افسوس نخوردم . من فكر ميكنم هردوشون عاقل هستند هردوشون دانشجو هستند هر دوشون هم شعور سياسي دارند اما سلايق سياسي متفاوتي دارند . خودت شاهد بودي كه من تو اين هفته اصلا دورو بر سياست نبودم اما هر تاپيكي كه مربوط به سياست ميشد رو ميخوندم و با سلايق دوستانم اشنا ميشدم . به همه ي مردم ايران حق بده سلايقشون متفاوت باشه . به همه مردم حق بده كه شعور سياسيشون رو خودشون تعيين كنند نه ماها :)
مرسي حاجي ، نظر لطفتونه.
راستي پيمان كجاست؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا