برگزیده های پرشین تولز

نتورک ها و تبادل نظر در مورد آن

hamidnet850

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزيز فعال در زمينه نتورك
يك نتورك جديد ايراني در حال استارت خوردن است .

اين نتورك با همكاري بانك سامان فعاليت خود را شروع كرده است .

دوستاني كه توانايي ليدر بودن در اين نتورك را دارند مي توانند به من ميل بزنند تا بروشور و نحوه كار شركت را توضيح بدم .

با تشكر

:D
mail : hamidnet850 at yahoo​

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
این نتورکه سایت نداشته بید ؟

hamidnet850

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نتورک جدید ایرانی در حال استارت

این نتورک در حال راه اندازی و انجام کارهای اولیه می باشد و ما به دنبال لیدر در شهرهای مختلف هستیم .

اگر شما امکان فعالیت به عنوان یک لیدر را دارید به من میل بزنید تا مشخصات نت و بروشور آن را دریافت نمایید .

مطمئن باشید که این نت بهترین نت ایرانی خواهد شد .

mail : hamidnet850 at yahoo

:rolleyes: :rolleyes:

hamidnet850

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزيز فعال در زمينه نتورك
يك نتورك جديد ايراني در حال استارت خوردن است .

اين نتورك با همكاري بانك سامان فعاليت خود را شروع كرده است .

دوستاني كه توانايي ليدر بودن در اين نتورك را دارند مي توانند به من ميل بزنند تا بروشور و نحوه كار شركت را توضيح بدم .

با تشكر​

hamidnet850

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز من گفتم كه ما تازه شروع به كار داريم مي كنيم و دنبال ليدر در شهرهاي مختلف مي گرديم .

اين نتورك به زودي بهترين نتورك ايران خواهد بود .

اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري داشته باشيد به من ميل بزنيد .

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
این نتورک مجوز هم داره ؟؟؟؟

در واقع اقای کاتوزیان تایید کرده؟؟؟؟؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اگه قراره چیزی معرفی کنید همین جا معرفیش کنید
وگرنه تاپیک معنایی نداره

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اصولا يك نوتورك سالم يا بهتر بگم حداقل يك دست سالم در يك نتورك سالم (اين رو ميگم چون واقعا نميدونم ايشون كدوم نتورك رو ميگن شايد سالم باشه ) هيچ موقع اينطور جذب مشتري نميكند . زيرا يكي از گزينه ها ي نتورك ماركتينگ سالم گرم بودن بازار هست يعني شخص مشتريهاش رو از نزديكان خودش قرار بده ( واقعا اگر من نوعي اطمينان داشته باشم كه ميتونم به سود برسم پس چه بهتر كه عزيزان خودم رو زير دستم قرار بدم ) نه اينكه به دنبال مشتريهاي غريبه بگرده . اين يكي از تفاوتهاي مهم در بازار يابي شبكه اي هست وگرنه چه تفاوتي با بازارهاي ديگه داشت .
دوستان اين تازه يكي از مشخصه هاي دست هاي غير اصولي در نتورك ماركتينگ هست در اولين وقت مناسب كليه مشخصه ها رو براتون مينويسم

ارادتمند
سعيد

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نتورک یعنی خریت، فقط همین

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیدوارم که به نتورک کارای عزیز بر نخورده باشه، چون من روش خیلی ضرر کردم

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
نه عزيزم مودب باش شما مثلا مي‌خواي فاركس كار كني خيلي بايد به خودت مسلط باشي اگر قرار باشه هر كسي با كاري مخالف بود يكدفعه همچين برخوردي بكنه كه هيچي ....
حالا اگه من يك سري دلايل بيارم كه فاركس مشكل داره بعد يه همچين حرفي بزنم شما خوشت مياد اميدوارم اين موضوع رو ادامه نديد خوش ندارم بحث كنم چون دوست ندارم دست آخر اثر بد روي روحيه شما بزارم (بهتره بدونيد خود من مدتهاي زيادي هست كه فاركس رو ميشناسم و كار كردم و قصد و قرضي ندارم )

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نتورک برا من یکی که بد بوده!!! چون نه چیزی یاد گرفتیم و نه سودی بردم :D حداقل فارکس خوبیش اینه که چیز جدید یاد میگیری با اخبار و اقتصاد روز آشنا میشی با چیزایی آشنا میشی که ممکنه تو زندگیت اصلا" بهش بر نخوری، اما نتورک چی؟ نتورک برا من و شما خوب نیست که! برا شرکتش خوبه! 100-200 هزار تومن که نشد سود...

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا شما هر مشکلی در فارکس میبینی بگو !!! فارکس هیچ مشکلی نداره... حالا سود یا ضرر کردنش با خود فارکس بحثش جداست، که بستگی به طرف داره که کی باشه و چقدر سرمایه و چقدر دانششو داشته باشه...

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
شركت داريم تا شركت فكر ميكنيد دولت ايران همينجوري خواب ديده اومده خيليهاش رو هرمي و غير قانوني اعلام كرده نخير هر كدوم از اين شركتها رو ميشه تحليل كرد .
نتورك ماركتينگ يا به عبارت ساده تر و خودموني بازار يابي شبكه اي همينطور كه از اسمش پيداست فقط يك نوع جديد از روش مبادله و معامله در بازار هست كه در اون سعي شده مشكلات بازارهاي با سيستم قديمي برطرف بشه حالا اگه بعضي از شركتها از اين موضوعسو استفاده كردند و بعضي از جوانان ساده مملكت ما پول جلوچشمشون رو گرفت و با كله رفتن طرف اونها تقصير نتورك ماركتينگ نيست . با كمي تحقيق و خواندن قانونهاي بين المللي نتورك ماركتينگ ميشه اثبات كرد كه اون شركتهايي كه شما ميگيداصلا جزو نتورك ماركتينگ نيستند بلكه يك سري مجموعه هاي آدم يابي هستند كه از خيلي وقت پيشها وجود داشته و هميشه باهاشون مبارزه شده .

نتورك ماركتينگ واقعي نكات ببسياري رو رعايت ميكنه كه اگر حتي يكيش نقص داشته باشه اجازه كار رو بهش نميدن

پس نميشه اون رو با فاركس مقايسه كرد اين فقط يك روش معامله است و لي فاركس خودش يك بازاره يك نوع بورسه

در مورد اينكه ميگي چيزي ياد نگرفتي مشكل خودته نميخوام بگم من ولي ما درگروهمون تا اونجايي كه من ديدم آموزشهاي بسياري داريم كه بيشترشون روي اخلاقيات و روش هاي زندگي اجتماعيه و خود من خيلي چيزها از اونها ياد گرفتم .
همين طور تاييد ميكنم در فاركس هم خيلي چيزها ياد گرفتم .

يك نكته هست اگه نگم حيفه و اون اينه كه در فاركس هر كسي سعي در رقابت با ديگري داره و اگر كسي سود بكنه حتما بايد كس ديگه اي ضرر كنه . ولي در نتورك ماركتينگ همچين چيزي وجود نداره بايد طبق قانون فرد هر چه قدر كه سرمايه ميكنه در ابتدا همون براش برگرده و بعد از اون هم اگر من نوعي سود بكنم هم بالاسريم سود كرده و هم زير مجموعم و هر چه قدر هم سعي بكنم رقابت بكنم امكان نداره چون باعث سود كردن اونها هم ميشم .

همه اينهايي كه گفتم فقط در نتورك ماركتينگ واقعي و قانوني امكان پذيره نه همه شركتها ي هرمي .

با آرزوي موفقيت براي شما دوست عزيز
ارادتمند
سعيد

bestdollar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من با صحبت های سعید کاملا موافقم
همونطور که میدونید بر اساس دعوی تاریخی Amway از 1974 تا 1979- شرکت Amway با مسوولیت محدود برFTC قالب آمد و صنعت بازاریابی شبکه ای را به عنوان کانال قانونی توزیع تاسیس نمود. این تصمیم باعث به وجود آمدن قانون حمایت های این شرکت گردید که جزییات مهمترین دسته ی استاندارد های قانونی برای تعیین مشروعیت شرکت های بازار یابی شبکه ای را شرح داده است:

سیستم فروشی که این شرکت ها به خریداران ارایه می دهند باید با حسن نیت باشد.

محصولاتی که به فروش می رسند باید یک مکان فروش حقیقی و ارزشی مبنی بر واقعیت و حقیقی داشته باشند. ارزشی که که بر مبنای قیمت کیفیت تایین شده باشد.

قیمت محصولات باید رقابتی باشد نه تورمی.

طرح های پاداش نباید مشتریان را مکلف و یا تشویق به مجموعه ای از خريدهاي مضاعف كند.

مشتریان باید درگیرخرده فروشی شوند.شرط واجد شرایط شدن برای دریافت پورسانت و جایزه ی فروش ها( خرید هایی که توسط مشتریان دیگر در زیرمجموعه ی آنها انجام می شود) این است که برای مشتریان دیگر خرید انجام دهند.

مشتریان باید برای مصرف کننده های غیرسهیم و بیرون از سیستم بازاریابی شبکه ای- بر خرده فروشی ها تاکید کنند.

مشتریان باید قبل از سفارش جدید- حداقل 70% محصولات خریداری شده ی قبلی را شخصا استفاده کرده و یا بفروشند. هدف از این کار این است که مشتری بیش از حد به جمع آوری زیر مجموعه نیندیشد.

طرح های پورسانت دهی نباید مشتری را مجبور به خریدهای دوره ای حکم شده از محصولات یا خدمات نماید.

پورسانت ها تنها برای محصولات پرداخت شود:خدماتی که توسط مشتریان برای استفاده شخصی یا فروش به مشتریان دیگر یا خرده خریداران غیر سهیم انجام می شود.

طرح های پاداش نباید در جاییکه تاکید بر وارد کردن عضو جدید بیشتر از فروش محصول است- برای وارد کردن عضو جدید به مشتریان پورسانت بدهد.

قیمت نام نویسی باید پایین باشد و مستلزم سرمایه گزاری نقدی قابل توجهی نباشد. محصولات باید به قیمت اصلی و یا نزدیک قیمت شرکت به مشتریان فروخته شود.

شرکت ها باید خط مشی"buy-back " را مقرر نمایند: برای محصولات فروخته نشده- باز نشده و قابل جایگزینی- که همچنین می تواند شامل یک شارژ جایگزین منطقی باشد. این خط مشی رسمی باید به مشتریانی که بیش از حد توانایی خود خرید می کنند و یا قبل از اینکه محصولات مصرف و یا فروخته شوند- خود را حذف می کنند- اضافه شود.

مشتریانی که سازندگان این تجارت هستند و سیستم فروش زیر مجموعه هایشان را گسترش میدهند- مسوولند یک نظارت همراه با حسن نیت را برقرار کنند: حمایت فروش- آموزش محصولات یا درخواست آموزش- هدایت و راهنمایی زیرمجموعه ها برای رساندن محصول یا خدمات به مصرف کننده ی نهایی.

این شرکت ها نباید توضیحات درآمدی داشته باشند مگرادعا هایی که بر اساس یک رویه ثبت شده از انجام فروش ها می باشد.

و خیلی قوانین دیگه که عمل کردن به اونها به این سادگی ها هم نیست.
دوستان کشور آمریکا پر قدرت ترین و قوی ترین قوانین رو برای نتورک مارکتینگ در نظر گرفته و اولین کشوری بود که دسیسه های هرمی رو غیر قانونی اعلام کرد و اگر کسی یا شرکتی هر کدوم از این قوانین ثبت شده رو نقض کنه براش مشکل بوجود میارند.
امیدوارم که ما ایرانیها برای موفقیت همدیگه تلاش کنیم چون این تنها راه موفقیت خودمونه و اگر شرکتی پیدا بشه که همه این قوانین رو عملی کنه و ایرانی هم باشه واقعاً عالیه و محشر!

موفق باشید

بالا