برگزیده های پرشین تولز

نحوه استفاده از wifi

rshahamiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا اگر کسی از دوستان از نحوه اتصال wifi به pc و استفاده از نرم افزار terminal service و ارسال و دریافت فایل از طریق wifi اطلاعی داره , برای ما هم توضیح بده . گوشی من k-jam هست .
ممنون

rshahamiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر فراوان از همه پاسخهای شما دوستان گرامی .!!!!!:mad: :grrr:
یعنی یکنفر تو این انجمن نیست که بتونه با wifi موبایل کار کنه ؟ توصیه میکنم در این انجمن را گل بگیرید . باز هم از صمیم قلب از این همه توجهی که به من کردید سپاسگزارم .

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از rshahamiri :
با تشکر فراوان از همه پاسخهای شما دوستان گرامی .!!!!!:mad: :grrr:
یعنی یکنفر تو این انجمن نیست که بتونه با wifi موبایل کار کنه ؟ توصیه میکنم در این انجمن را گل بگیرید . باز هم از صمیم قلب از این همه توجهی که به من کردید سپاسگزارم .
175.gif
175.gif
چه خشن

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
طرف پاک قاطی کرده!!!

rshahamiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sony Ericsson!! :
طرف پاک قاطی کرده!!!

آخه هر چی صبر کردم هیچکس جوابمو نمیده . گفتم شاید اینجوری لا اقل یکنفر جواب بده که شما جواب دادین . بازم به شما که یه چیزی نوشتین .
بهر حال , سال نومبارک , پیروز و سربلند بشین .
اگرم کسی با Wifi کار کرده بما هم بگه چجوری . ممنون!!:D

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
واقعا چقدر موضوع براتون مهم بوده بعد 2 ماه اومدین جواب دادین....
happysmiley.gif

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
شما یه سری به phalls هم بزنید....

dariushekabir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من زیاد اطلاعی در مورد ایران ندارم ولی من اینجا از Wifi دانشگاهم برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنم. کار خاصی هم لازم نیست امواجش تو هواست :p نمیدونم که غیر از این Wifi به چه دردی میخوره ;)

rshahamiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من منظورم اینکه آیا میشه با Wifi به Pc وصل شد و باهاش فایل ترانسفر کرد یا نه . آخه یک نرم افزار Terminal service داریم که desktop رو میاره رو PDA ولی هرکاری میکنم وصل نمیشه .

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از rshahamiri :
من منظورم اینکه آیا میشه با Wifi به Pc وصل شد و باهاش فایل ترانسفر کرد یا نه . آخه یک نرم افزار Terminal service داریم که desktop رو میاره رو PDA ولی هرکاری میکنم وصل نمیشه .

بله میشه. من دو تا laptop و ppc رو با wifi شبکه کردم.
اگر windows xp SP2 داشته باشید در قسمت control panel یک component هست به اسم Wireless Network setup Wizard از اون جا می تونید شبکه رو set up کنید.
هیچ سیستم امنیتی هم نداره فقط یک کلید تعریف می کنید که هر کس اون کلید رو داشته باشه می تونه وارد شبکه بشه.
من وقتی شبکه رو راه انداختم بعدش توسط Resco Explorer شبکه رو دیدم
فقط من تونستم فولدرهای share اون ها رو ببینم)laptop) اما نمی دونم چه طور اون ها می تونن فایل های روی ppc رو ببینن

rshahamiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از della :
بله میشه. من دو تا laptop و ppc رو با wifi شبکه کردم.
اگر windows xp SP2 داشته باشید در قسمت control panel یک component هست به اسم Wireless Network setup Wizard از اون جا می تونید شبکه رو set up کنید.
هیچ سیستم امنیتی هم نداره فقط یک کلید تعریف می کنید که هر کس اون کلید رو داشته باشه می تونه وارد شبکه بشه.
من وقتی شبکه رو راه انداختم بعدش توسط Resco Explorer شبکه رو دیدم
فقط من تونستم فولدرهای share اون ها رو ببینم)laptop) اما نمی دونم چه طور اون ها می تونن فایل های روی ppc رو ببینن

ممنون از توجهتون .
ولی من تا این مرحله هم پیش رفتم و تونستم connect بشم . فقط مشکلم Terminal service هست که کار نمی کنه

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از rshahamiri :
ممنون از توجهتون .
ولی من تا این مرحله هم پیش رفتم و تونستم connect بشم . فقط مشکلم Terminal service هست که کار نمی کنه
چه کاری نمیکنه؟ آیا صفحه لاگین رو نمایش میده و نمیتونید لاگین بشید؟ اگر اینطور هست برای اون یوزری که میخواهید لاگین کنید باید Remote Desktop رو فعال کنید.

بالا