برگزیده های پرشین تولز

نحوه بدست آوردن آدرس کانال های تلگرام؟

Skh2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود.

دو سوال دارم؛

آدرس کانال های تلگرامی رو به شکل url یا همون آدرس وب ، چطور میشه بدست آورد؟

بعدی هم اینکه؛اگر بخام موردی از کلاهبرداری تلگرامی رو پیگیری کنم در شرایطی که برای سرویسی ، وجهی واریز شده البته به حساب غیر از ادمین کانال - و بلاکم کردن ، اساسا میشه پیگیری کرد؟ یا ناممکنه؟( پلیس فتا و شکایت بنظرم رسید که اونم البته سایتشو دیدم ، بخش گزارش مردمی - که نوشته درج گزارش به معنی رسیدگی نیست و تشکیل پرونده و دادسرا و اینا لازمه).

راهنمایی هاتونو بدونم لطفاً.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
با گزارش به جایی نمی رسید باید برید تشکیل پرونده بدید و بیشتر از طریق شماره حسابه پیگیری میشه تا کاناله

Skh2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با گزارش به جایی نمی رسید باید برید تشکیل پرونده بدید و بیشتر از طریق شماره حسابه پیگیری میشه تا کاناله
آخه گفتم ، شماره حساب برای فرد دیگه با مشخصات غیر مرتبط با نوع سرویسه
و با ذهن خودم فکر میکنم ، که نهایت ممکنه صاحب حساب ،حاشا کنه که من شماره حساب ندادم جهت واریز و هیچگونه قابل اثبات نیس، هیستوری و اینا هم که تو تاریخچه چت ندارم و بلاکم که اونم یه فرد دیگه ایه ادمین.
از بانک خودم ،مشخصات و ادرس و اینا میتونم بدست بیارم که؟ میدن بهم؟

Skh2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سوال اولمم جهت اطلاع خودمه میدونید لطفا
آدرس کانال های تلگرامی رو به شکل url یا همون آدرس وب ، چطور میشه بدست آورد؟

upir

Registered User
لایک‌ها
183
آخه گفتم ، شماره حساب برای فرد دیگه با مشخصات غیر مرتبط با نوع سرویسه
و با ذهن خودم فکر میکنم ، که نهایت ممکنه صاحب حساب ،حاشا کنه که من شماره حساب ندادم جهت واریز و هیچگونه قابل اثبات نیس، هیستوری و اینا هم که تو تاریخچه چت ندارم و بلاکم که اونم یه فرد دیگه ایه ادمین.
از بانک خودم ،مشخصات و ادرس و اینا میتونم بدست بیارم که؟ میدن بهم؟
با پرینت بانک و دستور ضابط قضایی باید پول شما رو پس بده . مگه نمیگه شماره حساب نداده و روحش خبر نداره ؟ خب وقتی ثابت میشه شما پول رو ریختی باید پس بده
این میشه جنبه حقوقی
جنبه کیفری پیچیده تر هست که باید اثبات بشه همدست کلاهبرداره بوده

بالا